Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

napisałeś swój post z oceną meczu o 23.19 czyli jeszcze przed serią rzutów karnych, więc możesz nie znać wyniku meczu; co prawda w powyższej polemice piszesz coś o karnych - "może ze dwa lub trzy były przedniej marki", ale do tego nie umiem sie odnieść - nie wiem co znaczy że karny miał jakąś markę;

Patrzyłem. Karne to loteria i wcale nie świadczą o wartości, którejś z drużyn.

No bo jak bramkarz fajtłapa, to puści szmaty. Albo gdy znakomity strzelec przestrzeli lub strzelając, zlekceważy bramkarza. To wcale nie znaczy, że bramkarz był świetny, a np. Ronaldo tak słaby.

Moje posty - komentarze - są krótkie, kąśliwe i ekstrawaganckie. A czasami stanowczo za mocne. Nie muszą się podobać, ale mają wywoływać dyskusję. Hmm! Przeważnie jej brak, albo też, jest jej mało. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co i tak nie zmienia rzeczy, że jeśli chcemy zajść daleko w Europie to musimy wygrywać z takimi przeciwnikami nawet grając w dziesiątkę. Pewnie w Białorusii Cracovia przegra i już nasza drużyna odpadnie w I rundzie Pucharu Intertoto. Ale mam nadzieję, że wygramy i awansujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale jeśli moderatorzy uznają to za niepotrzebny post to niech połączą z moim poprzednim :wink:

 

Rywalem Legii Warszawa w El. PU jest wicemistrz Białorusii FK Homel, a Lecha Poznań zespół Xazar Lankaran - zdobywca Pucharu Azerbejdżanu. Widać, że mamy szczęście do drużyn z Białorusii. Mam nadzieję, że teraz będziemy zwycięscy w meczu i Legia przejdzie dalej, a FK Homel zakończy eliminacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z 2 lata temu Zagłębie przegrało z jakąś drużyną z Mołdawii :D Liga Mołdawska tez chyba nie jest jakoś szczególnie mocna :lol: Lepiej niech nasi wylosują silnych przeciwników. Zawsze będzie można się pocieszać że nie mieli szans z przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kontynuować tutaj :arrow:Polskie kluby w europejskich pucharach ;)

 

Owszem Wisła trafiła na jednego z mocniejszych przeciwników na jakich mogliśmy trafić. Będzie to na pewno ciężki dwumecz, ale musi być zwycięski. Cupiał chce Ligi Mistrzów, minimum fazy grupowej Pucharu UEFA. Mam nadzieję, że do tego czasu Bednarz przeprowadzi jakieś 2 lub 3 poważne transfery(napastnik, skrzydłowy, bramkarz) i do uzupełnienia składu(Łukasiewicz?). Na razie jest tylko doświadczony Singlar, ale Wisła rozmawia z kilkunastoma obcokrajowcami i jak zapewnia Skorża, niektórzy są tak wysokiej klasy, że nie trzeba ich testować. Bądźmy dobrej myśli, pozostał jeszcze miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być trudny rywal? Przecież jak Wisła tego nie przejdzie to ze śmiechu jajko zniosę... Pchać się do LM i bać się jakiegoś klubu z Izraela? A co to jest ten Izrael - potęga europejska...? O taaa, już czytałem te [beep]ny speców futbolu Izraelskiego, którzy wypisali mi tutaj kilku piłkarzy (tak to wygląda jakbyście tą ligę oglądali :lol2: ).

 

Nie jestem fanem Wisły, nie przepadam za polską piłką, ale nie wmówicie mi, że liga izraelska nas przegoniła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest głupie tłumaczenie swojej słabości... No gdyby Oni kogoś poważnego wylosowali to rozumiem, ale na takich jeszcze trafić nie mogli... Przecież to są jakieś płoteczki w światku piłkarskim. No sorry, ale zdania nie zmienię... Inna sprawa, że my rekinami futbolu nie jesteśmy.

 

Zresztą... mam gdzieś występ Wisły w el.LM. Są ciekawsze drużyny, ciekawsze mecze (nawet lepiej jak nie awansują, bo będą mecze a'la grupa H 07/08 tam gdzie była Steaua i Sparta Praga), no ale obiektywnie rzecz ujmując to nie wierzę, by mogli odpaść z taką drużyną :P Najwyżej jajko ze śmiechu zniosę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...