Skocz do zawartości

Wojna i Pokój


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mad Men to kanał Sundance HD. Tam wszystko leci z polskimi napisami. I bardzo dobrze.

Otóż wczoraj na mojej n na kartę, nie było napisów podczas Mad Man. Podczas wcześniejszego filmu i relacji z jakiegoś filmowego festiwalu były. Dlatego się zdziwiłem. To był pierwszy odcinek - może nie zdążyli? Nie wiem. Generalnie oczywiście kto zna angielski to dużego problemu nie ma, aczkolwiek szkoda.

 

PS. przydałby się chyba nowy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ale telewizje zazwyczaj stawiają na filmy z USA... no może Tele 5 ściąga jeszcze coś z Kanady, ale o inne kino u nas trudno - co najwyżej trochę francuskich filmów w Canal+ i HBO, które nawet nie trafiają na anteny otwarte i ewentualnie włoskie w P1. Tak to tylko juesej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w Cinemax leci co innego... :D Ale kino+ często nadaje te same filmy, co TVP Kultura - obie stacje bazują na kinie europejskim + Kultura często proponuje kino rosyjskie\radzieckie od lat 50-tych w górę. Kanał Wojna i Pokój się w Polsce nie przyjął. Najpierw dzielenie pasma z innym kanałem, potem powtórki i upadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że miał słabą dystrybucję, to chyba raczej wina nadawcy, a nie innych platform.

 

Ten sam błąd popełniają według mnie "Discovery Historia" i "Kino Polska Muzyka" i moim zdaniem wygląda to tak, jakby ich nadawcom po prostu nie zależało na ich szerszej dystrybucji (gdyby było inaczej, to nawet na początku daliby kanał za darmo, albo po minimalnej cenie, tak, żeby po pierwsze zapoznać widzów z jego zawartością, a po drugie przyzwyczaić widzów do obecności kanału w danej ofercie - niestety teraz wszyscy chcą natychmiast osiągać zyski jak najmniejszym kosztem, a zapominają, że żeby był zysk trzeba najpierw coś wydać...), a szkoda, bo to moim zdaniem BARDZO wartościowe kanały...

 

A kto jest w ogóle nadawcą/właścicielem "Wojna i Pokój" ("TVN", "Nka"???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może zamiast likwidować ten kanał powinni go zaoferować dodatkowo "Sky UK", bo tam chyba nie ma kanału z rosyjskim kinem :D .

 

W ogóle jak już jesteśmy w temacie brytyjskiego "Sky", to dziwię się, że nikt nie potrafi wsadzić na tę platformę polskich kanałów (np. "ITVN", "TVN24", "TVP Polonia" i "TVP Info"), mimo, że tylu polaków przecież tam siedzi, a język polski jest podobno drugim pod względem częstości używania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...