Jump to content

Wojna i Pokój


Recommended Posts

jest tam cały przekrój kinematografi radzieckiej począwszy od lat 20-stych XX wieku,po przez lata 30-ste,40-ste,50-te,60-te,70-te i 80-te.Oraz rosyjskie produkcje z lat 90-tych oraz te nowsze z początku XXI wieku.Ostatnio leciała min.rosyjska wersja filmu Resident Evil pt."Biohazard" z 2005 roku.

Mi osobiście się ten program podoba.Najbardziej lubię wspomnienia historyczne przed emisją inscenizacji wielkich bitew np.Stalingrad prowadzone przez min.Kazika Staszewskiego z Kultu :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest Anonymous

Oj! Przydałby się taki kanał z kinematografią radziecką i rosyjską w Cyfrowym Polsacie. Właśnie z tego powodu coraz bardziej ciągnie mnie w stronę N-ki. Może tak Cyfrowy Polsat zakupiłby jakiś kanał filmowy od rosyjskiej platformy cyfrowej Trikolor TV. :D:wink::wink:

Link to post
Share on other sites

Polakom też nie pasuje jakieś ejdż-bi-o, wszyscy woleliby mówić ha-be-ło. :wink: Jak dla mnie nazwa Wojna i pokój jest lepsza od Rusfilm, choćby dlatego że brzmi po polsku. Nie akceptuję w ogóle nTalk (nSport może już bardziej). Wolałbym Tok-szoł. :) Myślę, ze jeśli ITI chce się bawić w budowanie znanej marki poza Polską, to niech to robi, ale Polakom zostawi nazwę po polsku. Bo może idąc tym tropem, zmienimy nazwę kanału na Война и мир? 8)

Link to post
Share on other sites

Nazwy kanału nie zmienia się ot tak sobie. A jeśli zmienia się ją na brzmiącą z angielska to łatwo można się domyślić że może powstać kanał eksportowy. W końcu na następnej konferencji trzeba się czymś pochwalić :D Platformę n(ear)HDTV już mają, platformę dla ludu też. 500 tys. pewnie uda im się zdobyć. Trzeba było wymyślić coś nowego. Taki TVN Lingua też łatwo "przerobić" pod Czechów, Słowaków czy Węgrów.

Link to post
Share on other sites
Nie akceptuję w ogóle nTalk (nSport może już bardziej). Wolałbym Tok-szoł. :)

Jak dla mnie bez różnicy (chociaż nie, lepiej mi brzmi nazwa nTalk). Tokszoł kojarzy się wielu z bzdetami typu rozmowy w toku, a tymczasem w nTalk są też te rozrywkowe programy Leno, Lettermana czy O'Briena (i w sumie tylko to oglądam na tym kanale).

Link to post
Share on other sites

Ciekawe tylko, czemu ITI decyduje się na tyle różnych "marek"? Czy nie można by było nazwać kanałów TVN Sport, TVN Talk? Chyba, że chcą zaznaczyć, iż są to kanały wyłącznie w n. Ale przecież TVN Lingua do niedawna też był. Druga grupa kanałów to z kolei Religia.tv, Wojna i pokój. Dlaczego nie nReligia i nWojna, albo TVN Religia i TVN Rosja? :wink:

Link to post
Share on other sites

Pawel85, czyli w zasadzie oglądasz większość ramówki nTalk ;-) (Poniekąd wg bardzo fajny kanał- szczególnie ze względu na Lettermana )

 

A co do nazwa zasady są dosyć proste:

- kanały z tvn w nazwie + Mango24 i ntl produkuje firma TVN S.A.

- kanały z n w nazwie produkuje spółka ITI Neovision Sp. z o.o.

- kanały Wojna i Pokój, O.tv i Religia.tv produkuje też ITI Neovision, a ich nazwy wynikają raczej z faktu ich szerszego zasięgu (jak przy Religia.tv) bądź braku marki filmowej przy Wojna i Pokój.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...