Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy czasem w koncesji/wniosku o nią dla "TVP Rozrywka" nie ma już zapisu, że będzie to kanał "FTA"???

 

Ja mam nadzieję, że będzie to kanał w stylu mojego pomysłu na kanał "TVP Retro", chociaż wolałbym właśnie, żeby powstało "TVP Retro", bo wtedy kanał mógłby prezentować programy archiwalne ze wszystkich dziedzin, a nie tylko rozrywkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czemu, mimo zapowiedzi TVP i przygotowywania ramówki pod kanał FTA kanał miałby być kodowany? Można mieć wątpliwości, co do HB, bo przecież tam np. TVP Historia jest kodowana, ale przecież od początku TVP Rozrywka jest zapowiadana jako kanał FTA, więc na pewno jeśl będzie na Astrze to w formie niekodowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z wypowiedzi Brauna wynika jasno - "kanał pojawi się u operatorów kablowo-satelitarnych " ponadto kanał ma PRZYNOSIĆ ZYSKI ,gdyby kanał był FTA jak piszecie ,to jedynym źródłem jego dochodu byłyby reklamy ,co w przypadku lokalizacji na Astrze (skąd nie nadaje żadna platforma) jest finansowym dramatem

Zwróćcie uwagę na jedną rzecz kanały FTA z Astry (Polonia,Historia,Kultura) pojawiły się w NTC ,dlaczego ? ,ano dlatego żeby za ich pomocą wyciągnąć pieniądze z reklam .TVP Rozrywka musi wiec być umieszczony w miejscu które zapewni dużą oglądalność a takim miejscem są prywatni operatorzy,więc kanał nie może być FTA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko czy ktoś może na 100% powiedzieć czy kanał będzie kodowany czy niekodowany ,na stronie TVP również nie ma żadnej informacji

Mam prośbę może by ktoś z redakcji "Sat Kuriera" zwrócił się do TVP o przedstawienie oficjalnego stanowiska w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że w ramówce TVP Rozrywka wcześniej czy później pojawi się "TMN", razem z innymi "audycjami satyrycznymi" i występami kabaretowymi, których TVP w swych archiwach ma jak nikt inny sporo. Mam wrażenie, że to będzie podstawowy element ramówki. Wchodzę na tvp.pl i co widzę? Informację "TVP Rozrywka startuje już w kwietniu!", a obok pan Robert Górski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców kabaretowych. Dodajmy do tego jeszcze archiwalne nagrania z festiwali w Opolu i ramówka nam się powoli wyłania. W tym roku będziemy mieli już 50. KFPP w Opolu, więc coś jest na rzeczy. Dodajmy do tego całą resztę miłych i łatwych w odbiorze dobrze znanych programów TVP (oczywiście "pozbawionych przemocy i sensacji") i już wszystko wiemy - ot co zaprezentuje nam nowy kanał TVP.

 

[...]

W ogóle co za mistrz wymyślił taka nazwę dla kanału telewizyjnego.

To pewnie per analogiam do BBC Entertainment (ang. entertainment = rozrywka), a nie od dziś wiadomo, że BBC dla TVP jest niedoścignionym wzorem do naśladowania, często przywoływanym przez kolejnych prezesów TVP. Oby tylko nasza telewizja publiczna nie zapomniała, że BBC u siebie tj. w Wielkiej Brytanii udostępnia swoje programy bezpłatnie (bez szyfrowania), a koduje i każe sobie płacić tylko za granicą. Bo mam wrażenie, że u nas zbyt często jest na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego jeszcze archiwalne nagrania z festiwali w Opolu i ramówka nam się powoli wyłania.

No właśnie ciekawe jak to będzie z archiwalnymi festiwalami KFPP w Opolu i Sopocie, jako że w TVP Kultura wciąż powtarzają to samo, czyli Opole z końca lat 70-tych, początek 80-tych i dwa krótkie urywki Opola z 1963 i 1964. Brakuje części z lat 60-tych, 90-tych i początek '00.

 

Chętnie zobaczyłbym powtórki pr. satyrycznego "Uważaj na kioskarza", gdzie tytułowym kioskarzem był Jerzy Kryszak, a klientami przypadkowe osoby, które chcąc kupić gazetę, papierosy, bilety itp. zostawali wciągnięci w nietypową rozmowę :P

Odc. 1 ( http://www.youtube.com/watch?v=L3Sx8rZuf-g ), ( http://www.youtube.com/watch?v=7e0GmZuUqas ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...