Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym z chcęcią zobaczył na tym kanale teleturnieje tj. Familiada, Jeden z dziesięciu, Miliard w Rozumie, Randka w Ciemno, Śmiechu Warte, Jaka To Melodia, Va Banque, Koło Fortuny, Krzyżówka Szczęścia czy Wielka Gra no bo są to legendarne teleturnieje których się nie zapomina.

 

Też z chęcią bym te produkcje na TVP Rozrywka obejrzał (czasami archiwalne odcinki udaje mi się znaleźć w internecie i fajnie jest sobie przypomnieć, tylko, że jakość wideo w internecie, to nie to samo, co w tv). Myślę, że dobrym pomysłem byłoby budowanie ramówki w połowie w oparciu o pozycje archiwalne, a w połowie o nowe produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim skromnym zadaniem jest to tworzenie kolejnego kanału powtórkowego. Niech lepiej wzmocnią najpierw ofertę TVP1 i TVP2. a wtedy czemu nie jak będą mieć kasę taki kanał będzie napewno bardzo mile widziany. Ja osobiście wolałbym reaktywację kanału Tylko Muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Polonia jest w DVB-T (mam nadzieję) tylko tymczasowo. TVP Kultura emituje programy, filmy, seriale, które rzadko, albo nigdy nie oglądałem na głównych antenach TVP, może są jakieś małe wyjątki. TVP Historia jest tak na prawdę takim TVP Archiwum + Historia i nawet takie coś mi odpowiada, bo jestem jedną z tych osób, która jest orędownikiem powstania TVP Retro (z archiwalnymi programami), a to jest namiastka takiej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

To czekam na pojawienie się przekazu tego kanału i mam nadzieję, że będą tam emitować różne programy ze swoich archiwów, a nie tylko powtórki "Kabaretowego Klubu Dwójki", "Kocham Cię Polsko", "Bitwy Na Głosy", albo "The Voice Of Poland", bo tego się najbardziej obawiam ("Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" mogliby powtórzyć, albo zrobić nawet nową edycję, bo ten program akurat według mnie, promował przy okazji aktywność fizyczną i samą jazdę figurową na lodzie, a chyba wszyscy byśmy chcieli, żeby pojawiła się jakaś Justyna Kowalczyk, albo Adam Małysz na łyżwach :D???)...

 

Dalej chciałbym realizacji mojego pomysłu na "TVP Retro", tylko z różnymi programami z archiwów :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TVP postawi na powtórki popularnych programów rozrywkowych własnej produkcji, licząc na to, że TVP Rozrywka odniesie podobnie, jak TVP Seriale wielki sukces. Osobiście nie spodziewałbym się żadnych nowości, tym bardziej, że ten kanał ma być darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Taki właśnie jest plan - jak najwyższe zyski, jak najniższym kosztem. :)

@neo_patryk

Prezes Telewizji Polskiej, Juliusz Braun, już jakiś czas temu zapowiedział, że dwa nowe kanały - TVP Rozrywka i TVP Dokument, będą budowane w taki sposób, jak to powyżej przedstawiłeś. :) Jeżeli ktoś liczył, że TVP będzie inwestowała w nowe kanały, w ich ofertę programową, to się przeliczył. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może TVP ROZRYWKA znajdą się takie produkcje jak "Turniej miast", Kabarety takie jak Tey, teleturnieje typu "Koło fortuny", czy programy Studia 2,czy kilka teleturniejów prowadzonych przez p. Pijanowskiego.Może jeszcze "Polskie zoo", i nie zapominajmy o programach dla dzieci (5-10-15. Tik Tak, Piątek z Pankracym, Zwierzyniec) Coś już dyrektor programowy coś tam wymyśli tak żeby się opłaciło.

 

Tak jak napisał pavl6 stare ale jare, przynajmniej coś wartościowe!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Przeglądając program to taka kopia kanału, a właściwie TVP SERIALE 2 - szkoda że nie ma w programie kabaretów, czy teleturnieji szczególnie tych starszych . Tylko same seriale.

 

Ale to nie jest program dla TVP Rozrywka - na razie testowo wklejono tam pliki od TVP Seriale. Co TVP Rozrywka będzie mieć w programie, tego nie wiemy na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając program to taka kopia kanału, a właściwie TVP SERIALE 2 - szkoda że nie ma w programie kabaretów, czy teleturnieji szczególnie tych starszych . Tylko same seriale.

 

Ale to nie jest program dla TVP Rozrywka - na razie testowo wklejono tam pliki od TVP Seriale. Co TVP Rozrywka będzie mieć w programie, tego nie wiemy na razie.

 

Pewnie tak tylko zamiast "wklejania" programu jakiegoś kanału mogli wkleić TEST i jakieś godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wierzycie ,że TVP Rozrywka będzie FTA ,czy piszecie tak tylko z grzeczności ? .Przecież Braun wyraźnie powiedział że ten kanał powstał tylko dlatego ,żeby TVP mogła zarabiać .Pokażcie który kanał TVP niekodowany umieszczony na Astrze zarabia na siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą oferty TVP Rozrywka mają być programy rozrywkowe znane z ogólnodostępnych kanałów TVP, co automatycznie obniży koszty utrzymania tego kanału. Dodatkowo TVP Rozrywka ma być dostępna na HB, oraz w NTC, co gwarantuje szeroki zasięg i duże zyski z reklam. Dlatego uważam, że ten kanał może szybko stać się rentowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...