Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Po zmianie dystrybucji TVP Rozrywka, przyszedł czas na zwolnienie szefowej kanału Zuzanny Dobruckiej-Mendyk. https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zuzanna-dobrucka-mendyk-rozstala-sie-z-telewizja-polska-byla-szefowa-tvp-rozrywka

 

Coś czuję, że zbliża się koniec tej stacji.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co likwidować TVP Rozrywka? Tak, wiem, zaraz zostanę skrytykowany przez połowę forum, bo "kto ogląda powtórki itd.". Myślę, że dobrym pomysłem byłoby przerobienie na kanał płatny dla operatorów od gniazdka i wprowadzenie lepszego kontentu - więcej muzyki, (koniecznie różnorodnej), programów artystycznych) i mniej kabaretów. Marka sama w sobie jest już rozpoznawalna i nie ma sensu jej zaprzepaszczać przez pryzmat powtórek (żenujących, to fakt) kabaretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pomysł z większą ilością muzyki w TVP Rozrywka jest moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem - nawet TVP Rozrywka mogłaby emitować archiwalne koncerty z Opola czy Sopotu, które kilka lat temu były powtarzane na TVP Historia. Lepsze to niż powtarzane w kółko programy kabaretowe czy ''Śpiewające Fortepiany''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Rozrywka powinna właśnie takie archiwalne koncerty emitować na okrągło, a nie od święta. Przez dziesięcioletnie teleturnieje pokroju "Śpiewających fortepianów" i denne kabarety stacja traci swój prestiż i staje się monotonnym kanałem powtórkowym. Jeśli poza Opolem i Sopotem przypomną także festiwale w Zielonej Górze i Kołobrzegu, to jestem za powrotem tego kanału do telewizji naziemnej :)

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z archiwalnych produkcji, to nie tylko koncerty powinny być emitowane. TVP Rozrywka od początku miała potencjał, który początkowo był nawet wykorzystywany, ale potem postawiono na nowsze pozycje, które popsuły ten kanał. Tak, czy inaczej wbrew ostatnich niezbyt optymistycznych informacji uważam, że prędzej TVP 4K, trafi do DVB-T, niż TVP Rozrywka zakończy nadawanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nowy program w TVP Rozrywka Prywatne życie zwierząt. Emisja od 7 października (niedziela) o 13:35

https://media2.pl/media/153313-Prywatne-zycie-zwierzat-od-niedzieli-w-TVP-Rozrywka.html

 

W końcu coś innego, niż powtórki kabaretów.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Piotrovvicz Przed 10 minutami nadal był zwężony do 4/3. Też się zastanawiam, co za awaria w 1 dzień obecności w Mux8.

 

Edit: stan ma godzinę 14:39:

TVP Rozrywka ma prawidłowy format obrazu.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakaś... Normalnie Masakra z Piotrem Polkiem na pierwszym planie. 

To jest jakaś odpowiedź na La La Poland? :D:P Albo jakaś alternatywa? 

Dziwna konwencja w połączeniu z monologami rodem z paradokumentów. A te scenki w sumie mi przypominają jakiś program z lat 90. z panami Friedmanem, Jaroszyńskim czy nawet Pazurą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec Twoja odpowiedź tyczy się mojego wpisu? No to chyba trochę kulą w płot trafiłeś, bo realizacja rok 2018. I scenariusz nawet wspomniany pan Jaroszyński, ale napisy szybko uciekały, a jakość Rozrywki w MUX8 jest jaka jest... Ale w sumie poczuciem humoru i ogólną nieszablonowością tej konwencji to by się nawet zgadzało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiosną  TVP Rozrywka pokaże dwa nowe programy:

 

Piosenka z Kontekstem

Cytat

Muzyczne show, które w każdym odcinku przywołuje wydarzenia i ciekawostki związane z rokiem powstania utworu, przybliża okoliczności, kontekst i bohaterów epoki, prezentuje obrazki z Polski i świata. Przywoływane zdarzenia, osoby i fakty są ilustrowane krótkimi materiałami filmowymi i dynamiczną narracją. Każdy z odcinków poświęcony jest jednej piosence, więc wypowiadający się w programie dziennikarze i gwiazdy mogą wyczerpująco opowiedzieć o konkretnym tytule.

Kabaret za kulisami

Cytat

Cykliczny program rozrywkowy będący niejako lekcją tworzenia dobrego kabaretu. Prowadzący Karolina Pańczyk (grupa Niplodram, program Kierunek Kabaret) – młoda twórczyni komediowa oraz Mirosław Gancarz (ex kabaret Potem) – reprezentujący starsze pokolenie artystów zapraszają do studia gościa, z którym poruszają tematy przewodnie dopasowane do niego. Goście, którzy będą pojawiać się w programie opowiedzą o zabawnych historiach związanych z kulisami tworzenia kabaretu. Nie będzie to typowy wywiad, ale rozmowa trójki osób, które skonfrontują swoje poglądy na dany temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moim zdaniem jest to tylko tymczasowe. Zapewne TVP Rozrywka powróciła do MUX III z uwagi na słabe wyniki oglądalności. Jednak w tym celu koniczne było obniżenie jakości jednego z dostępnym w tym multipleksie kanałów HD. Padło na TVP Sport, który z uwagi na brak transmisji jest obecnie najmniej wartościowym kanałem w MUX III. Czy ta decyzja wpłynie znacząco na wyniki oglądalności TVP Rozrywka? Śmiem wątpić, chyba że TVP w końcu zacznie lepiej zarządzać tym kanałem, który według mnie nadal ma duży potencjał.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrywka jeśli wróciła to tylko ze względu na to, jaką mamy sytuację w kraju, a TVP postanowiło sięgnąć jeszcze po jedną antenę, którą będzie można oglądać wszędzie. Nawet nie zdziwiłby mnie news o tym w Wiadomościach pod koniec. ;)

Wydaje mi się, że jeśli wszystko wróci do normy, a z wirusem - oby jak najszybciej - damy sobie radę, to powróci stan chociażby z wczoraj, z kanałem sportowym w jakości HD. Tym razem TVP poszła na ilość, nie na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/190534/od-30-marca-pierwsze-lekcje-z-tvp.html

Od godz. 8:00 na TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia nadawane będą lekcje. Wprowadzenie TVP Rozrywka do MUX 3 ma z tym prawdopodobnie związek - wszystkie te kanały znajdą się wtedy w jednym multipleksie o szerokiej dostępności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka, WOS na TVP SPORT ??? Pogięło kogoś. Ciekawe czy to zgodne z koncesją stacji... A gdzie główne anteny? Zamiast skrócić PNŚ i zabrać setne powtórki seriali wykorzystaliby główne anteny...

To jest ośmieszenie TVP że nie posiada własnego kanału edukacyjnego a serwuje kolejne powtórki powtórek na gniotach typu TVP Rozrywka. Oglądalność i tak tych lekcji będzie znikoma...

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...