Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krytykujecie TVP Rozrywkę. ale w styczniu zajęła 7 miejsce , spośród najchętniej oglądanych kanałów tematycznych.

o to link http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... 115/page:1

 

Przerażający fakt, że tak wiele osób woli oglądać "powtórki powtórek staroci" aniżeli jakieś wartościowe programy czy filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykujecie TVP Rozrywkę. ale w styczniu zajęła 7 miejsce , spośród najchętniej oglądanych kanałów tematycznych.

o to link http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... 115/page:1

 

Przerażający fakt, że tak wiele osób woli oglądać "powtórki powtórek staroci" aniżeli jakieś wartościowe programy czy filmy.

 

Powtórki powtórek? Dla mnie programy z lat 90. i początku 2000 to prawie jak premiery, bo miałem wtedy kilka latek i zazwyczaj albo ich nie pamiętam, że oglądałem, albo mało pamiętam, albo nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Kino Polska Muzyka, powinni zacząć emitować stare koncerty, np. Opole, Jarocin, Rawa Blues, Sopot itp. No i więcej klipów, w przerwach między programami albo w większych, odzielnych pasmach. Wtedy może zacznę ich częściej oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna w TVP ROZRYWKA - nowości:

 

NOWOŚCI PROGRAMOWE

 

ZRÓB SOBIE [beep]

sobota-niedziela, godz. 9.35

 

Autorski program karykaturzysty Tomasza Brody. W serii kilkuminutowych odcinków autor projektu (popularny niegdyś dzięki „Wieczorom z wampirem”) będzie się upodabniał do znanych ludzi z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Performance, opatrzony przepisem nawiązującym do kulinarnych receptur, pełnić będzie rolę satyrycznego komentarza do sportretowanych w ten sposób postaci.

 

SZPERACZE TV

sobota, godz. 17.20 (od 8 marca)

 

Nostalgiczny program dla 30-latków – czy to możliwe? A jednak. To właśnie oni zaczynają karierę zawodową i życie rodzinne lub są na początku tej drogi. To w tym wieku zaczynają wspominać. Jest to zatem doskonały moment do przypomnienia sobie dawnych idoli, kultowych programów telewizyjnych.

Tematyka każdego odcinka i wykorzystane w nim archiwalia wynikają ze swobodnych rozmów prowadzących (znanej stand-uperki Katarzyny Piaseckiej i Grzegorza Dolniaka – dawniej Kabaret Szarpanina), którzy na podstawie wybranych fragmentów nagrań wspominają czasy swojej wczesnej młodości, czyli przełom lat 80-tych i 90-tych.

 

ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY

poniedziałek-czwartek, godz. 20.15

 

TVP Rozrywka przypomni kultowy program muzyczny prowadzony przez Rudiego Schubertha, emitowany w TVP2 od 2001 do 2006 r. W programie biorą udział dwie 3-osobowe drużyny, których kapitanami byli pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman. Pozostałe osoby to gwiazdy polskiej estrady, scen teatralnych, filmu, telewizji, radia, sportu, a czasem polityki.

 

HUMOR W ODCINKACH

poniedziałek-czwartek, godz. 19.35

 

Cykl 25-cio minutowych, cyklicznych programów satyrycznych wybranych z archiwum TVP, takich jak: „Tygodnik Moralnego Niepokoju”, „KOC”, „Badziewiakowie”, „Gabinet terapii ogólnej” czy „Bardzo ostry dyżur” z udziałem najlepszych satyryków i aktorów.

 

DZIĘKI BOGU JUŻ WEEKEND – KULISY NA ŻYWO

piątek, godz. 22.50 (od 7 marca)

 

Bezpośrednio po emisji w Dwójce, TVP Rozrywka będzie emitować kulisy na żywo – rozmowy z planu. Kulisy TVP Rozrywka zakończą się o godz. 23.15 po to, by widz mógł wrócić do TVP2 na program na żywo „Tylko dla dorosłych”.

 

À LA SHOW

sobota, godz. 21.20 (od 8 marca) premiera

 

Program autorski, którego twórcą i gospodarzem będzie Alicja Resich-Modlińska znana i lubiana dziennikarka, prezenterka telewizyjna i autorka wielu znanych audycji między innymi „Wieczór z Alicją” czy „Na wyłączność”.

W nowym programie gośćmi Alicji Resich Modlińskiej będą ludzie ze świata rozrywki, sztuki i show-biznesu. Program będzie ukazywał nieznane twarze bohaterów, ich marzenia, pasje, zaskakujące dokonania i zabawne wydarzenia. Prowadząca będzie rozmawiać o sympatiach i antypatiach, słabościach, źródłach siły, powodach do dumy i wstydu. Będzie też skłaniała swoich gości aby otwarcie opowiadali najważniejsze, najbardziej przełomowe historie swojego życia, starając się tchnąć w dialog poczucie humoru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z platformy Orange za pomocą modułu CAM CI i jeszcze niedawno w ustawieniach Panasonica ustawiłem sobie TVP Rozrywka na 20, a teraz patrze że już nie ma tej stacji, przejrzałem całą listę FTA z Hotbird'a i słowo daję nie znalazłem TVP Rozrywka, na dekoderze UHD 88 od Orange kanał jest, ale na tym z CAM CI nie mogę go znaleźć. Co można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż posiadam instalację antenową Triax TD88 i konwerter MegaSat Diavolo Quad, od tego konwertera na chwilę obecną mam odprowadzone 2 kable - jeden do dekodera Sagemcom UHD 88 (czarny dekoder Orange) i jeden do telewizora Panasonic DT50E (z wbudowanym tunerem sat i modułem CAM CI SMiT Viaccess). Do niedawna miałem TVP Rozrywka na obu odbiornikach - w Panasonicu ustawiłem sobie na pozycję 19. Ostatnio strasznie mnie zdziwiło, dlaczego kanały poprzesuwały się o 1 w dół. Okazało się że na Panasonicu znikł mi kanał TVP Rozrywka. Postanowiłem przeszukać listę kanałów, ale nawet gdy uporządkowałem je alfabetycznie, to dalej w rodzinie TVP nie widziałem TVP Rozrywka. Przywracałem ustawienia telewizora do fabrycznych i jeszcze raz przeszukiwałem (dziś około godziny 14), dalej tego kanału nie widzę. Dzisiaj także próbowałem wpisywać parametry, które dostałem na forum tj. 10.758. Co mam zrobić?

 

Dziwne jest to że na dekoderze Orange Sagemcom UHD 88 kanał w dalszym ciągu jest i działa, bodajże na pozycji 46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z dostępnością TVP Rozrywka na drugim TV rozwiązany. Pomogło wyjęcie modułu cam ci z kartą, przeskanowanie kanałów, wpisanie parametru 10758 i eksport utworzonej listy kanałów. Następnie włożyłem moduł z kartą i importowałem wcześniej utworzoną listę kanałów. Kanał nie był wyszukiwany, gdy moduł cam był w gnieździe ci. Dodam tylko że dotyczyło to tv Panasonic. Tego posta napisałem żeby nie wyjść na... Wskazówek żadnych nie otrzymałem, ale mam nadzieję że być może komuś ten post pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...