Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Właściwie problem z kabaretami w TVP Rozrywka polega na tym, że... ciągle lecą te same programy. Zdarza się, że jeden i ten sam odcinek Kabaretowego Klubu Dwójki widzę w ciągu tygodnia 4-5 razy, a przecież na niedobór materiału nie mogą narzekać. Przydałyby się stałe emisje chociażby "Tygodnika Moralnego Niepokoju" czy "Za chwilę dalszy ciąg programu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten kanał, no ale ukryć się nie da... jest paskudnie monotonny. Kabarety to około połowa ramówki i wiecznie są te same. Jak już ktos wspomniał, rozrywka to nie tylko kabarety!

 

Moim zdaniem powinni emitować w porze od godz. 16tej do godz. 18tej muzyke, na przykład od 16tej do 17tej puszczali by muzykę z lat 60tych, 70tych, 80tych i 90tych a w godzinach od 17tej do 18tej puszczali by nowoczesne hity (w obydwu sekcjach i polskie i zagraniczne przeboje). O godz. 19tej mogli by emitować cos na wzór Informacji kulturalnych z TVP Kultura, tylko że te tyczyły by się np. tego gdzie wystąpi jakis tam kabaret, że Maryla Rodowicz będzie miała koncerty tu i tu itp. Mogli by też urządzić... uwaga... KABARETOWE TALENT-SHOW! Cos na zasadach obowiązujących w Mam Talent lub X Factor tylko że tam występowały by tylko amatorskie kabarety założone przez, dajmy przykład, bezrobotnego pana Kowalskiego i jego przyjaciela. Te otóż kabarety prezentowały by skecze wymyslone przez siebie samych. No i wiecie jakby to wyglądało - castingi, wybór najlepszej 40 (jak w Mam talent) bądź tam 12 (jak w X Factor) no i potem występy LIVE, głosowanie SMS'owe itd, i pod koniec LIVE'ów wybór najlepszej dwójki (Mam talent) bądź odpadnięcie najsłabszego (X Factor). Moim zdaniem, swietny byłby z tego i program i sposób na znalezienie nowej kabaretowej gwiazdy! :-)

 

Również, mogli by puszczać codziennie o godz. 22iej filmy komediowe (tylko różne!). Nowe, autorskie kabarety produkcji dla TVP Rozrywka zamiast znanych już archiwalnych kabaretów to też byłby swietny pomysł. Cos na wzór "Szymon Majewski Show" też by idealnie pasowało do tego kanału, szczególnie na piątkowe wieczory! :-)

 

Jak wam się podoba moja wizja tego kanału? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...