Jump to content

Recommended Posts

Seriale to są na TVP Seriale - na ilu kanałach jeszcze mają je wałkować?

Guest ania28

Ile można oglądać kabarety? ani to śmieszne ,ani mądre .Szkoda było uruchamiać ten kanał przecież rozrywka to nie tylko kabaret ,to koncerty ,filmy i inne pozycje .Paradoksalnie lepiej już wypada TVP Historia przynajmniej można zobaczyć jakieś filmy polskie

Koncerty też jakieś są ;). A filmy i inne pozycje są na innych stacjach TVP ;).

Czy ktoś trafił na tym kanale na coś nadawanego w jakości SD? To że kabarety lecą w VHS-ie to norma. Teraz latam sobie po kanałach, leci Jaka to melodia i w planach ogólnych wszystko wygląda jak gra z Pegasusa. :) A mam plazmę która to podobno lepiej wyświetla obraz o słabszych parametrach. To nie chcę wiedzieć jak to wygląda na budżetowych LCD-ekach :) Bez wątpienia teraz ten kanał wiedzie prym w najgorszej jakości nadawania.

Guest Anonymous
A mam plazmę która to podobno lepiej wyświetla obraz o słabszych parametrach. To nie chcę wiedzieć jak to wygląda na budżetowych LCD-ekach

Tak samo jak na Twojej przepłaconej plazmie. :lol2:

Czemu się dziwić. Skoro są to materiały powyciągane z archiwum, i które były nagrane sprzętem takim, jakim na owe czasy posiadało TVP.

Dobrze, że w ogóle są.

Najlepsze jest to, że od nowości wiele z tych koncertów nie było powtarzanych. TVP ma w zwyczaju retransmitować tylko swoje festiwale z Opola i Sopotu.

No i właśnie dlatego lubię tą stację, bo nie powtarza wyłącznie tego, co już miliony razy miałem okazję oglądać :).

Dzisiaj w cyklu "Rozrywka retro" będzie koncert "Boney M" z Sopotu '79. Ten koncert też długie lata leżał w lochach.

Guest Anonymous

Brawo dla TVP za powtórkę Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, który przed chwilą zakończył się na żywo w Dwójce.

Widowiska "17. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów 2013" niestety nie powtórzono w TVP Rozrywka, choćby w nocy... :(

Zapraszam na zapis urodzinowego koncertu "Formacji Nieżywych Schabuff" z 2 grudnia 1999. Emisja w śr. 4 września o 00:25 i 07:15 oraz w pn 9 września, 07:45.

Ogólnie są ciekawe stare pozycje. Choćby widowisko "Gawędy", wspomniany koncert Boney M. , ABBA też była ze Studia 2 itd.

Cykl "Rozrywka retro" nie sprawdził się, dlatego TVP zrezygnowała z jego kontynuacji. Największą część ramówki w tej chwili zajmują kabarety.

Dziwne, bo chyba w weekendy coś jeszcze jest z tego cyklu

14 października o 08:05 pojawi się program dla dzieci "Od przedszkola do Opola".

Może nie jest to rarytas, ale przynajmniej wyciągają różności z bogatego archiwum, zamiast klepać na okrągło to samo, jak pewna stacyjka o podobnej nazwie ;).

Fajnie, że powtórzą Od przedszkola do Opola. Oby tak dalej, tzn. niech wyciągają więcej programów z archiwum. Bo te kabarety praktycznie przez cały dzień są nie do wytrzymania :D

14 października o 08:05 pojawi się program dla dzieci "Od przedszkola do Opola".

W tym programie nie zaczynała swojej kariery Dorota "Doda" Rabczewska ? :twisted:

Ja słyszałem tylko, że Sylwia Grzeszczak w tym programie występowała, jak była dzieckiem ;) A Doda to nie wiem ;)

Z tego co mi wiadomo Doda, nie wstępowała w programie "Od przedszkola do Opola".

Rozrywka wygrzebała z archiwum TVP następne ciekawe koncerty. Pierwszy z nich to fragment z Sopotu 2001: "Brathanki i ich goście" (śr. 23 października, 00:30), drugi to "Koncert na bis - Czerwone Gitary" z 1995 (śr. 23 października, 01:30).

TVP Rozrywka wyemituje archiwalne odcinki teleturnieju ''Czar par'' - emisja w czwartki o 18:50.

Od początku wiedziałem, że TVP Rozrywka ma duży potencjał, który w końcu TVP zaczyna dobrze wykorzystywać. Dodatkowo mogłyby się pojawić te zapowiadane filmy.