Jump to content

Recommended Posts

Ponadto były zapowiadane filmy fabularne. Wszak ich brak.

Polecam koncert zespołu "Hey" zarejestrowany w 1995, z gościnnym udziałem Lecha Grochali. Emisja w piątek 7 czerwca 09:20 i poniedziałek 10 czerwca 16:25. Nie zapominajmy u jubileuszu grupy "Hey" w ramach "Sopot TOPtrendy Festiwal 2013" o północy z piątku (siódmego czerwca) na sobotę w Polsacie. Parę tygodni temu w TVP Polonia został wyemitowany popis "Hey" na "Woodstock'u '04".

Po jaką [beep]ę nadawać na tym kanale Cejrowskiego i Makłowicza.Nie ma tego na innych stacjach?

TVP Rozrywka ma fatalną oprawę.Kanał robiony najniższym kosztem. W ogóle TVP nie wykorzystuje swoich wielkich archiwów. Za mało kabaretòw pokazują.Ciągle to samo. Do tego katują widzów programem Duże dzieci.

Nie da się jakoś do nich napisać, że nie wiem po co to wałkują na kilku stacjach?

Kiedyś napisałem pytanie do TVP o serial Święta wojna w TVP Seriale i od niedawna leci. Może to tylko zbieg okoliczności ale jest co chciałem.Odpisali że przekażą sugestie do odpowiedniego działu.

Teraz napiszę w sprawie Tygodnika Moralnego Niepokoju na TVP Rozrywka.

@ 3zenek skoro nie lubisz programów kulinarnych to nie oglądaj ,moja żona chętnie ogląda Małkłowicza na TVP Rozrywka :smile:

Makłowicz nie jest zły ale mogli puszczać odcinki od początku a oni puszczają to co niedawno było na TVP Kultura w wcześniej na innych kanałach TVP.

TVP Kultura jako jedyna z nielicznych nie idzie w parze z programem Małkowicza. Pomyliło ci się. Ja bym chciał więcej koncertów, a tam najczęściej skróty KFPP w Opolu 2009-2012 :|

Miało być TVP Historia. Coś mi się pomyliło :)

Nareszcie w TVP Rozrywka pojawi się coś konkretnego, a mianowicie występ Paula McCartneya, jednego z najważniejszych artystów ubiegłego wieku, zarejestrowany w 2009 roku na Citi Field w Nowym Jorku.

W cyklu "Niezapomniane koncerty" - Good Evening New York City, w czw. 20 czerwca 00:50.

Powinni do dać o bardziej przystępnej porze. Po północy to mogą na głównych kanałach dawać, a na tematycznym takie osunięcie jest dla mnie niezrozumiałe.

Dla mnie bez różnicy - o której koncert nadadzą. Gorzej dla przeciętnych widzów, którzy tylko oglądają telewizję. Cóż. Może powtórzą innym razem :)

Ja też mogę sobie nagrać, ale jeżeli już mam coś oglądać z dysku to wolę obejrzeć w internecie online o dowolnej porze, zamiast marnować miejsce. Nagrywam tylko sport, jak wiem, że kilka godzin się spóźnię na jakąś transmisję i jak wracam do domu to oglądam.

Nie chwal się, że oglądasz online rzeczy udostępniane nielegalnie :lol: Nikt tego przecież nie robi, jesteś pierwszy.

Obecnie jest wiele legalnych źródeł, legalnie udostępnianych materiałów. A nawet oglądanie nielegalnie udostępnianych materiałów nie jest nielegalne, wiec nie mam się czego wstydzić.

Mam wrażenie że TVP nie chce rozwijać kanału ,bo zamiast sięgnąć głęboko do archiwum wolą pokazywać powtórki powtórek .

A dlaczego? Bo te powtórki powtórek mają najlepszą oglądalność, która winduje kanał coraz wyżej. Przeciętny polski widz niestety nie jest zbyt wymagający, więc setna powtórka Mazurskiej Nocy Kabaretowej 2010 czy Dzięki Bogu Już Weekend i tak cieszy się większą popularnością, niż niejedne premierowe programy w innych TV. I w taki oto sposób, nie wysilając się zbytnio, można robić "cieszący się dużą popularnością kanał"

Od lipca z tego co wiem ma być iwększa różnorodność powtórek, m.in. "Bezludna wyspa", "Jaka to melodia".

Zapewne dodatkowe programy zastąpią "Niezapomniane koncerty", bądź ograniczą je, bowiem kabarety i inne nowe programy nastawione tylko na zysk nie wypadną są dobrze znane i ponoć nie zawodzą nadawcy. "Jaka to melodia" hmm. Czego się można spodziewać, jak nie najnowszych odcinków, innymi słowy ostatnie powtórki z TVP1.

Pisałem do TVP Rozrywka w sprawie powtórek programu "Śmiechu Warte".

Niestety nie mają jak pokazywać tego programu, gdyż licencja tego programu już wygasła.

Z programu na tvp.pl wynika, że 28 czerwca o 20:30 wyemitują NA ŻYWO koncert zespołu Yugopolis.

Jedynym plusem tego kanału jest ww koncert - reszta to powtórka potwórki ,w tym nawet przebijają ATM Rozrywkę i Polsat 2 .

Z programu na tvp.pl wynika, że 28 czerwca o 20:30 wyemitują NA ŻYWO koncert zespołu Yugopolis.

I tym samym będzie to pierwsza transmisja live ;)