Jump to content

Recommended Posts

Oczywiście - a co myślałeś? ;)

No to ciekawe, kiedy im KRRiT odbierze koncesję, albo przynajmniej jakąś karę rzuci :).

Tylko nie wiem dlaczego się tłumaczą że muszą programy przerywać reklamami. Przecież i tak już bloki reklamowe mają po około 10 do 15 minut. Program jest tak ułożony że pomiędzy jednym a drugim programem mogą zrobić dwa boli reklamowe podzielone zapowiedziami.

Chodzi o sam fakt, iż w przerwach na reklamy (w trakcie programów) mogą więcej zarobić...

To wiadomo. Nawet na FAMILIADZIE na TVP 2 jest reklama sponsora pomiędzy eliminacjami, a finałem :(

Guest Anonymous
Oczywiście - a co myślałeś? ;)

W czasie których programów? Bo wczoraj specjalnej przełączyłem na TVP Rozrywkę, aby zobaczyć reklamy w czasie programów i nic takiego nie zauważyłem. ;)

Licho z koncertami. Przed godziną zdublował się koncert "T.Love - Opole 2012" w TVP Rozrywka & TVP Polonia.

Teoretycznie to ma sens, bo "TVP Polonia" nie jest przeznaczona dla polaków, więc teoretycznie nie powinni jej oglądać, tylko przełączyć się na "TVP Rozrywka" :D .

"TVP Polonia" nie jest przeznaczona dla polaków

Jasne, dla chińczyków, żeby słuchali wynurzeń prof. Miodka (słownik polsko-polski) i nic z tego nie rozumieć.

No tak, sonik79 ma rację (ja wspomnę też o tym, że pisze się Polaków!) - TVP Polonia jest przeznaczona dla Polaków, aczkolwiek dla tych mieszkających poza granicami Polski.

To już inna kwestia - jest dlatego, że taką decyzję podjęła TVP, a TVP może do NTC wstawić nawet Belsat TV, bo nadaje na polskiej koncesji ;).

Właśnie to miałem na myśli, tzn., że "TVP Polonia" nie jest przeznaczona (teoretycznie, bo jaka jest praktyka to wiemy :D ) dla widzów mieszkających w Polsce, bo dla nich jest między innymi "TVP Rozrywka", więc "TVP" może się wytłumaczyć.

Ja nie narzekam, że "TVP Polonia" jest dostępna w Polsce, bo zawsze można tam trafić na jakieś starsze programy o których na głównych kanałach "TVP" już dawno zapomniano.

Nie dziwię się takiej decyzji. TVP nie stać na kary, które by z pewnością za takie praktyki przyznała im KRRiT.

A skoro już istnieje, to mogliby się postarać o lepszą ramówkę. Po co na wszędzie dawać Makłowicza i Cejrowskiego? Już lepiej coś innego wałkować w tym miejscu..

[nie spamować - regulamin]

TVP Rozrywka powinna już ja sama nie ma pomysłu na robienie ramówki spojrzeć na ZDF KULTUR (Hitparade) też powtarzają ale przynajmniej z przed 20 - 25 lat.

Nie da się oglądać przez 24h na dobę to fakt, ale nie ma aż takiej tragedii. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam od kilku dni (V etap cyfryzacji) i codziennie jakiś kabaret na poprawę humoru ;)

ATM Rozrywka < TVP Rozrywka

TVP Rozrywka powinna już ja sama nie ma pomysłu na robienie ramówki spojrzeć na ZDF KULTUR (Hitparade) też powtarzają ale przynajmniej z przed 20 - 25 lat.

Też bym wolał taki układ, a nie powtórki sprzed kilku miesięcy, albo takie, które są też emitowane na innych kanałach (np. na "Duże Dzieci" trafiłem ostatnio na TVP 2).

Dajcie im trochę czasu :) Coś mi podpowiada, że będzie ok :) Wczoraj np. w "Dużych Dzieciach" był Dariusz Szpakowski i Wiktor Niedzicki. Ten pierwszy głos znamy, ale drugi już mniej. Pojaśniało mi kiedy zaczął robić eksperymenty :) Program z dzieciństwa - Laboratorium :)

Ja im daję czas do chwili, jak u mnie włączą MUX3 (jakoś w lipcu bodajże) i będę miał bezproblemowy dostęp do stacji. Na razie mogę oglądać przez internet (mam swoje sposoby), ale z tego nie korzystam, bo to co ciekawe mogę oglądać w tv (np. "Duże Dzieci" oglądam na TVP 2).

Jeżeli bym miał informacje, że od lipca ma się poprawić ramówka to by tak było, ale w obecnej sytuacji to czekam spokojnie ;).

Tylko że od lipca raczej ramówki niej zmienią - chyba że wakacyjna.

Zmiany to pewnie na jesień mogą być. Może jednak archiwa wyciągną?!

Może tak jak np. pracownicy STARS.TV nie mogą przez nie przebrnąć i dlatego na razie nie ma ich tak dużo :).