Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuszna uwaga. Logo zdecydowanie zbyt duże. Dobry rozmiar logo na kanałach tvp1 hd , tvp2 hd, tvp polonia , tvp sport. Dobrze że logo tvp rozrywka jest półprzezroczyste.

Zauważyłem że logo jest jakby trochę mniejsze.Rano gdy właczyłem telewizor logo było zdecydowanie większe . Może gdy program jest zarejestrowany w 4:3 to logo jest większe , gdy w 16:9 mniejsze.Lub ktoś trochę zmienił rozmiar.

TVP słynie z wielgachnych logotypów :twisted: Przenigdy TVP nie pomniejszała swych logotypów przy nadawaniu w panoramie, nadając w formacie zmiennym. Wznoszę się wysoko, iż zmienili ostatnim tchem rozmiar. Logo kanału TVP Polonia jest wprost dopasowane do nadawania w 4:3. W 16:9 rodzi się rafa... :evil:

emisja jest nastawiona stale na 16:9.

Wielcy uczeni jak z TVS-u...

 

Przy okazji proszę o zapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvprozrywkawielkielogo.png

Wielkość logo to kpina z widza! :evil:  Bardzo rzadko oglądam TVP Polonię, TVP Kulturę i TVP Historię z powodu problemu wielkiego logo w 16:9. Niestety, w nowym kanale TVP Rozrywka powielono ten problem. :(

Co do wielkości loga to niezapominajmy też o kanale 13th street które również ma duże paskudne logo na pół ekranu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość logo to kpina z widza! :evil:  Bardzo rzadko oglądam TVP Polonię, TVP Kulturę i TVP Historię z powodu problemu wielkiego logo w 16:9. Niestety, w nowym kanale TVP Rozrywka powielono ten problem. :(

 

Przyjacielu nie obraź się, ale jeśli oceniasz program wyłącznie po tym, że logo jest za duże i czujesz, że zaraz "wylezie Ci z ekranu" to faktycznie lepiej nie oglądaj. Malkontenctwo przede wszystkim... Litości... :?

 

 

 

emisja jest nastawiona stale na 16:9.

Wielcy uczeni jak z TVS-u...

 

Teraz emitując RetroTEYadę program jest nadawany w 4:3. Przynajmniej w DVB-T, nie wiem jak jest obecnie na częstotliwości polsatowskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest malkontenctwo, tylko zwrócenie uwagi na bardzo poważny problem. Tak samo jak bardzo ciężko ogląda się kanał, który ma niski bitrate i obraz się pikselizuje przy nawet lekko ruchliwych scenach, tak samo jak bardzo ciężko ogląda się kanał, kiedy logo lub inne znaki są w sposób niewłaściwy wyświetlane. Ostatnio zaciekawił mnie film na TVP Kultura, jednak niestety po kilku minutach byłem zmuszony przełączyć kanał, ponieważ odczuwany dyskomfort spowodowany olbrzymim logo był zbyt duży :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...