Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

........... Po 3 razy dziennie chcą puszczać to samo... Po raz x będą wałkować jedne i te same kabarety, TVP ma bardzo bogate archiwa i nie chce z nich skorzystać... Po [beep] mi x powtórka Szansy na Sukces, Dużych Dzieci czy Wojciecha Cejrowskiego (co prawda lubię go oglądać ale nie bez przesady). W ramówce na niedzielę pojawia się powtórka "The Voice of Poland", na [beep] mi to skoro powtórka leci dwa razy w TVP2...

Ja uważam że zamiast tworzyć kolejny twór typu "rozrywka" powinni się skupić na rozwoju oferty TVP Kultura i TVP Historia bo te kanały, gdyby tylko zechcieli mogły by mieć dosyć dobry potencjał...

 

 

Jedynie co do powtarzania 3 razy to mogę się zgodzić za dużo w jednym dniu - 2 razy to już ewentualnie mogło by być.

(Nawet na TVP SERIALE powtórki są i to kilka razy - niepotrzebnie puszczają po kilka odcinków tego samego serialu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że jestem zaskoczona ,obstawiałam raczej że kanał będzie kodowany ,a tu miła niespodzianka .Może ramówka na razie nie jest rewelacyjna ,ale to dopiero początek ,mam nadzieję że TVP głębiej sięgnie do swoich archiwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitrekgaga: Zgadzam się z tym co napisałeś w 100%. Gdyby ten kanał opierał się na bogatych archiwach, to byłbym jak najbardziej na TAK. Niestety tak nie jest i dla mnie ten kanał to także zwykły zapychacz. Bardzo niedobrze, że znajdzie się w MUX-3.

 

@michalx1974: Jesteś kolego w błędzie, bo nie chodzi o to, aby iść na ilość, tylko powinno stawiać się na JAKOŚĆ. Przepustowość MUX-3 jest ograniczona i jeżeli nic nie wnosząca TVP Rozrywka zostanie wciśnięta na siłę do tego MUX-a, to niestety odbije się to kosztem pogorszenia jakości innych - o wiele bardziej wartościowych pod względem programowym kanałów.

Nie wiem czy będziesz tak zadowolony, gdy TVP zrezygnuje z wersji HD kanałów TVP 1 i TVP 2, bo stwierdzi, że brak miejsca, albo gdy będziesz widział zupę pikseli na tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przed ujawnieniem programu tv na pierwsze dni nadawania TVP Rozrywka można było zachodzić w głowę, iż TVP Rozrywka nie zaoferuje, tego na co każdy liczył. Spójrzcie na siostrzane kanały, w nich również powtórki z ostatniej dekady. Sporadycznie coś starego pojawi się w TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "TVP Kultura" to tydzień temu w cyklu "Archiwizja" był tam emitowany cały odcinek programu "Bez Próby" (nawet nie wiedziałem wcześniej, że w tym programie były też wywiady z artystami - świetna była rozmowa z Marylą Rodowicz i Zbigniewem Wodeckim, tzn. nigdy bym się nie spodziewał, że można z tymi osobami prowadzić wywiad na poziomie dziennikarstwa Justyny Pochanke, albo Moniki Olejnik, a jednak można :D ...) i właśnie na takie programy liczyłem w "TVP Rozrywka", ale one są tylko na sprzedaż (i to we fragmentach), dla takich kanałów jak "Kino Polska Muzyka", a znowu dla nich nie ma miejsca nawet na satelicie, a co dopiero marzyć o "DVB-T"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na takim niskim poziomie było dziennikarstwo i wtedy?? Frazes zmartwiłeś mnie ogromnie.

TVP Rozrywka to kolejny kanał powtórkowy i szkoda,że takowy idzie do TV naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ten program tv to masakra..

TVP by się ogarnęła. Zdejmują kanały z TVP Polonia, a robią kolejną Rozrywką a la ATM Rozrywka. Mówię, że za to wzmocniliby ramówkę TVP Polonia oraz wrzucili TVP Seriale, co byłoby lepsze. Cejrowski leci na TVP 2, kulinaria też i na TVP Historia. Na Polonii również wszystko się w kółko przewija. Po co kolejny kanał powtórkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Rozrywka będzie nadawany w MUX 3 zamiast TVP Info,który to będzie dostępny tylko na MUX 1.

To jest jakaś oficjalna wiadomość czy tylko spekulacje? TVP chyba jeszcze nie dostała miejsca na stałe w MUX 1 dla TVP Info. Jeśli jakiś kanał ma wylecieć z MUX 3 aby zrobić miejsce dla TVP Rozrywka to powinna to być TV Polonia, która z założenia jest kanałem dla zagranicy i została do MUX 3 dodana na siłę wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w powyższym linku nie widzę ani słowa na temat emisji TVP Rozrywka zamiast TVP Info w MUX 3, podano do wiadomości jedynie, że kanał ten będzie w MUX 3 i tyle. Interesuje mnie to dlatego, że dodanie kolejnego programu do MUX 3 bez "wy[beep]a" czegoś lub obcięcia bitrate dla TVP2 HD może stworzyć problemy w sieciach, gdzie korzysta się z przemiany UHF do VHF. Będzie trzeba wszystkie parametry reemisji multipleksu ustawić na maksimum żeby cała zawartość MUXu nadawanego w kanale 8 MHz się zmieściła w kanale 7 MHz. Ogólnie powinno to działać, ale nie można wykluczyć, że mimo wszystko przepustowość kanału 7 MHz okaże się jednak momentami za mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne! Skoro wolne miejsce na MUX-ie 3 cały czas jest to teoretycznie TVP mogłaby już rozpocząć testowe nadawanie także w NTC.

 

A propos startu TVP Rozrywka w sieci w ostatnich dniach pojawiło się wiele artykułów na ten temat, zazwyczaj niemal identycznych, ale na portalu interia.pl zrobiono coś innego niż reszta - wstawiono nieprawidłowe logo:

 

tvprozrywka.jpg

Właściwe jest logo opublikowane m.in. na stronie tvp.pl:

 

tvprozrywka.jpg

To nie ulega wątpliwości, ale ciekaw jestem pochodzenia tego pierwszego. Czy może był to oficjalny projekt logo TVP Rozrywka z 2007 roku, czy najzwyczajniej w świecie ktoś z kreatywnych internautów stworzył to logo i "puścił" w Sieć? Może ktoś wie coś na ten temat, albo być może autor tego projektu jest wśród nas? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiadomo, który kanał w MUX-3 zostanie zastąpiony przez TVP Rozrywka. Być może nie zostanie zastąpiony żaden. :)

Ja obstawiam że pójdzie do obstrzału TVP Polonia choć i z cofnięcia TVP2 HD do postaci SD byłbym bardzo zadowolony. Ta opcja najbardziej wchodzi moim zdaniem w grę z tej racji że nowy projekt Telewizji Polskiej będzie prowadzony przez Dwójkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że pójdzie do obstrzału TVP Polonia choć i z cofnięcia TVP2 HD do postaci SD byłbym bardzo zadowolony. Ta opcja najbardziej wchodzi moim zdaniem w grę z tej racji że nowy projekt Telewizji Polskiej będzie prowadzony przez Dwójkę :)

Ale przecież żaden kanał nie musi opuszczać MUX 3, skoro (jak zauważył już wcześniej @neo_patryk) obecnie TVP nadal ma na tym multipleksie jedno miejsce wolne. Na MUX-ie 1 jest 7 kanałów (w tym jeden HD - TVP1 HD), a na MUX-ie 3 tylko 6 (w tym także tylko jeden w HD - TVP 2 HD). To tak dla jasności, żeby wszyscy zrozumieli skąd to wolne miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...