Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jakim [beep]em jest Puls w stosunku do tvp kultura?odp:wielkim.Na tvp Kultura czasami lecą ciekawe,warte obejrzenia filmy mające coś do przekazania w swojej treści natomiast na puls jedynie co widzę to kiepskie filmy które ktoś na siłę próbuje przyporządkować do kategorii sci-fi w rzeczywistości powinno się to kwalifikować do nowej kategorii kiczu.Jeżeli na świecie w każdej dziedzinie ma liczyć się tylko zysk to ja nie chce na nim żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do startu zostały jeszcze dwa tygodnie, jeśli pojawi się oficjalne info o kodowaniu to będziemy mogli wyczekiwać tego kanału w naszych platformach.

Ciekawe kiedy ten kanał pojawi się w CP... z reguły zawsze ten operator nie był jakoś pośpieszny w stosunku do kanałów tematycznych TVP...

 

Btw. zastanawiałem się czy TVP nie mogła się zdecydować na rozprowadzenie kart i modułów do odkodowania paczki z Astry? Czy w ogóle takie istnieją? W końcu to mogłoby żyć swoim życiem, a gadanie i malkontenctwo - że niepotrzebne są kanały zakodowane - w końcu by się zakończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły do odbioru kodowanych kanałów "TVP" z "Astry" istnieją i wyglądają tak http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/1957-modul-nds-videoguard-cam-dla-tvp, ale po pierwsze ich cena jest zaporowa, a po drugie, jak pokazał przykład Pana Piotra Farfała platformy satelitarne ("kablówki" pewnie mniej) stoją nad prezesem "TVP" z odbezpieczonym pistoletem, przystawionym do jego głowy i mówią: "jeśli udostępnisz karty do odbioru kodowanych kanałów TVP z Astry zwykłym odbiorcom, to my strzelimy !" (przepraszam za trochę drastyczne porównanie, ale tak właśnie ta sytuacja według mnie wygląda)...

 

Platformy satelitarne boją się jak ognia udostępnienia kart do indywidualnego odbioru "TVP" z "Astry", bo jeśli to by się stało, to spora część ich abonentów wolałaby nabyć taką kartę od "TVP" lub nawet zacząć płacić abonament "RTV", niż kupić niższy pakiet w platformie satelitarnej, a niższe pakiety, to jest większość abonentów platform satelitarnych.

 

Oto i cały sekret :D .

 

P. S. Ja się tylko spytam, dlaczego dostęp indywidualnych odbiorców do kanałów "TVP" z "Astry" jest niemożliwy, a istnienie "TNK", która według mnie jest kopią pomysłu Piotra Farfała na "platformę cyfrową TVP" ("TNK" powstało kilka miesięcy po upadku pomysłu "platformy cyfrowej TVP", a różnica jest tylko taka, że wszystkie kanały z oferty "TNK", nawet te "bez opłat" są zakodowane, a nie "FTA" - tu Pan Farfał się moim zdaniem zagalopował i dał pretekst do zniszczenia swojego świetnego pomysłu) nikomu nie przeszkadza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy jasno ,szanse aby zobaczyć TVP Rozrywka FTA są nikłe (właściwie to żadne) gdyby był taki zamiar już dawno by się znalazły informacje na ten temat ,te wszystkie artykuły są z przed kilku lat i dawno się już zdezaktualizowały ,zresztą o niewygodnych tematach się w ogóle nie rozmawia .Jak pamiętam od czasu tych buńczucznych zapowiedzi z powstaniem platformy ,TVP niczego nowego nie dała za darmo,owszem pojawiły się nowe kanały ale zostały stworzone z myślą o prywatnych platformach satelitarnych i sieciach kablowych .Podobnie DVB-T zostało wprowadzone z przymusu gdyż taka jest dyrektywa UE ,a nie dlatego że taka była decyzja nadawców ,podobnie wprowadzenie TVP 1,2 HD nie dlatego żeby X Y pooglądali sobie programy w lepszej jakości ,tylko po to aby zablokować mux dla nowych programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić niepotrzebnego off-topicu w temacie TVP Rozrywka - kanał ten jest przyczyną do być może kolejnego otwarcia rozmów nt. dostępności kanałów TVP z Astry.

TVP-Freesat szybciej się rozleciał niż zdążył się nabyć. Najgorsze jest to, że TVP na swój sposób nie traktuje swoich odbiorców poważnie - jeśli chodzi o tę kwestię dostępności kodowanych programów TVP (odpowiedzi na maile jeśli się pojawią są treści na miarę ustaw sejmowych...).

Cóż, cena modułu faktycznie jest nieziemska - ale gdybym miał pewność, że można w jakiś sposób zdobyć kartę TVP (oczywiście legalnie ;) ) to myślę, że byłbym w stanie pokusić się o taką "przyjemność". Najprostsze pomysły są najlepsze - powiadają...

 

Jeszcze póki co, nie ma chyba jeszcze żadnych oficjalnych informacji co do TVPRoz. - ani w postaci loga, oprawy czy jakiegoś zwiastuna. Jest jeszcze prawie 2 tygodnie do rozpoczęcia regularnego nadawania... Trzeba czekać czym nas TVP uraczy w postaci owej Rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ma potencjał, bo przeciez archiwa TVP są ogromne i na pewno dałoby się wyciągnąć dla TVP Rozrywka masę perełek. Ja np. nie musiałbym oglądać starych skeczy kabaretowych na rozmaitych kanałach na YouTube. Potrzeba kreatywności, a w TVP tego niestety brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje, że kanał stanie się lekarstwem dla TVP, ale nawet przed jego startem wiem, że tak się nie stanie. Kolejny badziewiak, który w EPG o rana do wieczora wyświetli "Materiał archiwalny"... Kolejne porównanie z mojej strony :D

 

TVP jest jak Polska reprezentacja :D Niby nowość, powiew świeżości, ale jednak bez wyników. Ciekawa propozycja w TVP Rozrywka trafi się jak naszym San Marino - raz na 4 lata :D Bez urazy dla piłkarzy amatorów z San Marino oczywiście ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić jakieś pasmo z kabaretami we współpracy np. z wydawnictwem New Abra. Na swoim kanale na You Tube "New Abra TV" umieszczają fajne skecze - gdyby to leciało w tv to bym taką tv chętnie oglądał, a jako, że TVP jak już wielokrotnie wspominałem ma głębokie archiwa to mieliby z czego wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To całe TVP Rozrywka to jeden wielki badziew się zapowiada...

 

Oto ramówka na pierwszy dzień nadawania:

06:10 Duże Dzieci

07:05 Podróże Kulinarne Roberta Makłowicza (o zgrozo... a to po co?!)

07:35 Wojciech Cejrowski - Boso przez świat...

08:10 Opole 2009 na bis - duety

09:00 Tego nie widzieliście w Opolu - Perfect i Goście

10:00 Retro Rozrywka (x2)

11:20 Duże Dzieci

12:15 Dzięki Bogu już Weekend (x2)

14:20 Szansa na Sukces - Ewa farna

15:25 "Życia mała garść" - piosenki Anny Jantar (no wreszcie coś do zaakceptowania :P)

17:05 Życie od kuchni

17:40 Podróże Kulinarne Roberta Makłowicza

18:10 Wojciech Cejrowski - Boso przez świat...

18:45 Retro Rozrywka (x2)

20:00 Duże Dzieci

21:00 Kabaretowy Klub Dwójki (x2)

23:05 Życie to kabaret - kabaret Moralnego Niepokoju

00:05 Wojciech Cejrowski - Boso przez świat...

00:40 Opole na bis (x2)

02:05 Zakończenie programu

 

źródło: http://www.tvp.pl/prasa/TVPRozrywka/p0415_R.txt

 

O zgrozo... Po co 3 razy dziennie puszczać Duże Dzieci, Podróże Kulinarne... i Wojciecha Cejrowskiego? Przecież zamiast jednej z powtórek można puścić coś innego...

Masakra... Jak takie coś ma być w MUX 3 to ja dziękuję... Wyrzucam ten badziew na koniec listy albo w ogóle wykasuję... Nie potrzebuje powtórek powtórek tych samych powtórek powtórek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się że będzie ogólnie dostępny, a co do oferty może dajmy szansę niech ruszą, może rozwinie się oferta.

 

Inie pisz że badziew, ważne że nie chcą za niego dodatkowej kasy, nikt nikogo nie zmusza do oglądania - każdy ma wybór w końcu w DVB-T będzie już 22 kanały.

 

Może nie będzie tak najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten kanał to badziew... Po 3 razy dziennie chcą puszczać to samo... Po raz x będą wałkować jedne i te same kabarety, TVP ma bardzo bogate archiwa i nie chce z nich skorzystać... Po [beep]e mi x powtórka Szansy na Sukces, Dużych Dzieci czy Wojciecha Cejrowskiego (co prawda lubię go oglądać ale nie bez przesady). W ramówce na niedzielę pojawia się powtórka "The Voice of Poland", na [beep]ę mi to skoro powtórka leci dwa razy w TVP2...

Ja uważam że zamiast tworzyć kolejny twór typu "rozrywka" powinni się skupić na rozwoju oferty TVP Kultura i TVP Historia bo te kanały, gdyby tylko zechcieli mogły by mieć dosyć dobry potencjał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...