Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj oglądałem ''KabareTOP'' i zauważyłem, że od stycznia br. na pierwszym miejscu ciągle jest (z przerwami) skecz sylwestrowy o ''Gwiezdnych Wojnach'' w wykonaniu Roberta Górskiego i Marcina Wójcika.

Powiem nawet więcej: Jest to rekord jeśli chodzi o liczbę tygodni na 1. miejscu.

Bal karnawałowy w KabareTOPie trwał aż ok. 21 tygodni.

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

 

W najbliższym czasie z ciekawostek:

  •  

    Niezapomniane koncerty: Poprawiny, czyli 2. Gala Piosenki Biesiadnej (1)poniedziałek, 14 sierpnia 23:55

  •  

    Niezapomniane koncerty: Poprawiny, czyli 2. Gala Piosenki Biesiadnej (2)- noc pon./wt., 14 na 15 sierpnia 1:05

Niezapomniane koncerty: Biesiada włoska (2) - koncert - noc śr./czw., 16 na 17 sierpnia 0:15

Niezapomniane koncerty: 6. Gala Piosenki Biesiadnej - Piosenki o mojej Warszawie (1) - koncert - noc śr./czw., 23 na 24 sierpnia 0:10

Niezapomniane koncerty: 6. Gala Piosenki Biesiadnej - Piosenki o mojej Warszawie (2) - koncert - noc śr./czw., 23 na 24 sierpnia 1:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

TVP Rozrywka i tak jest kanałem powtórkowym, serwującym widzom te same kabarety/kabaretony od ponad kilku lat, np. wczoraj leciał bardzo często powtarzany program kabaretowy pt. ''Kabaret na festiwalu. Fabularny show kabaretowy'' z 2001 roku. Natomiast dzisiaj będzie powtarzany w TVP Rozrywka film fabularny pt. ''Ranczo Wilkowyje'' z 2007 roku, który leci na wszystkich antenach TVP.

 

Proponuje natomiast władzom TVP, aby zmieniły nazwę TVP Rozrywka na TVP Kabaret - tak będzie najlepiej  :P.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Rozrywka jest pewnie dość dochodowym kanałem, więc dla samej TVP ma sens nadawania, aczkolwiek dla sporej części widzów może być dużym rozczarowaniem, ponieważ mimo, że od początku było wiadomo, że to będzie kanał powtórkowy, to jednak oczekiwano bardziej rozbudowanej oferty, głównie o dawne teleturnieje, festiwale, czy przede wszystkim koncerty. A tymczasem dostaliśmy kanał bazujący głównie na współczesnych, często słabych kabaretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...