Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio TVP Rozrywka powtarza program Cezarego Ciszewskiego ''Muzyka łączy pokolenia'', który kiedyś był emitowany na antenie nieistniejącej już TVP3 w latach 1999-2005 i był produkowany przez TVP Warszawa. W tym programie spotykają się muzycy starszego i młodego pokolenia w Warszawskim klubie nocnym.

 

Program jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 12:45, oraz w sobotę i w niedzielę o godz. 6:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oczekiwał w TVP Rozrywka zamiast ciąglych kabaretów, dawne programy innego typu TVP, np. Kocham Cię Polsko, Bitwa na Głosy, Tak to leciało, Gwiazdy Tańczą na lodzie,SmaczneGo, Koło Fortuny,itp.

 

To byłby bardzo ciekawy pomysł i myślę że na pewno stacja powinna spełnić oczekiwania każdego widza jeśli chodzi o programy rozrywkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oczekiwał w TVP Rozrywka zamiast ciąglych kabaretów, dawne programy innego typu TVP, np. Kocham Cię Polsko, Bitwa na Głosy, Tak to leciało, Gwiazdy Tańczą na lodzie,SmaczneGo, Koło Fortuny,itp.

Ja bym do tego dorzucił jeszcze 21, Piratów, Krzyżówkę Szczęścia, Krzyżówkę 13 latków, Szalone Liczby, Va Banque, Duety do Mety, Wielki Poker czy dawne odcinki Jakiej to Melodii, Familiady oraz Jednego z dziesięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Być może był to problem dotyczący poszczególnych obiektów nadawczych. U mnie ze Ślęży oraz Śnieżnych Kotłów występował na wszystkich odbiornikach (TV, STB i na komputerze też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Obecnie jeśli chodzi o przejście na HD kolejnych kanałów TVP, to najbardziej sensowne byłoby uruchomienie TVP Info HD. Co prawda nie wiem jak tam jest ze sprzętem, ale coś ponoć mieli inwestować. Na pewno w jakimś stopniu HD by tam zaistniało. Natomiast uruchamianie w wysokiej rozdzielczości pozostałych kanałów to całkowity bezsens i marnotrawienie pieniędzy, ale to TVP umie robić doskonale, więc wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kilka kamer mogliby właśnie wykorzystać. Słyszałem także coś o inwestycji w sprzęt. Na pewno to lepsza opcja niż Rozrywka, gdzie HD nie miałoby miejsca wcale albo w małym ułamku. Bez zmiany ramówki to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...