Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie postępowania o cofnięcie koncesji wydanej spółce Telewizja Polska S.A. na rozpowszechnianie programu satelitarnego „Rozrywka” KRRiT postanowiła wystąpić do Rady Nadzorczej Spółki o dodatkowe wyjaśnienia.

 

zrodlo : krrit

 

ciekawe jak dlugo jeszcze bedzie przymykano oko na tvp i mimo ze kanal ma tak z rok opoznienie nie cofna koncesji jak to bylo w innych sprawach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie utworzenie TVP Rozrywka to kolejny klon TVP Kultura i TVP Polonia. Powtórki i jeszcze raz powtórki. W TVP1 i 2 jest mało ciekawej rozrywki a oni jeszcze chcą tworzyć nowy kanał.

 

Pamiętaj że TVP Polonia to kanał dla polaków zagranicą gdzie nie ma dostępu do kanałów TVP ;p co do TVP Kultura to nie jest aż tak źle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie... Programy rozrywkowe nadawane przez stacje komercyjne stoją (jak dla mnie) na żenującym poziomie... Niestety TVP zaczyna naśladować takie miernoty jak "Taniec na czymś tam z kimś tam" (czy jak mu tam...)... Jak zrobią klon Big Brothera, to chyba przestanę płacić abonament... Na szczęście kilka sympatycznych teleturnieji jeszcze na TVP zostało.

 

Pzdr.:Leesior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymieńcie ciekawe programy rozrywkowe w TVP. Może "Europa da się lubić"? Haha.

 

A choćby nawet. A sobotnie wieczorne kabarety w dwójce to pies?

A programy W.Manna to pies? A przyzwoite teleturnieje to pies?

A Przebojowa noc tak krytykowana chyba tylko dlatego że wymyśliła ją jakaś PiSowska kierowniczka to pies?

Nie chce mi się więcej pisać ale jeszcze by sporo wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Gwiazdy tańczą na lodzie bardzo mi się podobał.

Program był zdecydowanie lepszy od Tańca z gwiazdami czy Jak Oni Śpiewają.

 

To wszystko kwestia gustu... moim zdaniem dobrze, że jest wybór, więc każdy może znaleźć coś dla siebie... Nie lubię krytyki w stylu TVP jest beee i już... trzeba jakoś uzasadnić, więc przyłączam się do wszystkich, którzy uważają, że na TVP też można dużo ciekawych programów znaleźć... nie oznacza to jednak, że popieram ślepo tą stację w całej rozciągłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

No to teraz ja trochę "odgrzeję" ten wątek :lol: Jeśli wejdzie nowa ustawa medialna to na pewno kanał TVP Rozrywka nigdy nie pojawi się na polskim rynku, chociaż i bez tej ustawy wątpię w realizację tego planu TVP. Od początku wydawał mi się dziwny ten pomysł, a na dodatek od spraw rozrywki w TVP chyba najbardziej odpowiedzialna jest "dwójka", więc na co kolejny kanał o tej samej tematyce :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Takie rzeczy tylko w TVP! A przed chwilą czytałem artykuł o fatalnym wyniku finansowym TVP prognozowanym na koniec br. Widocznie liczba 60 mln straty nie robi na TVP wrażenia i nie straszne im żadne dodatkowe koszty... Chyba, że TVP Rozrywka i TVP Dokument mają być lekarstwem na ten stan. W sumie to stworzenie dwóch kanałów składających się pewnie z zasobów TVP nie powinno być aż takie kosztowne (w skali dochodów i wydatków telewizji publicznej). Tylko skoro obydwa kanały mają być dostępne bezpłatnie w NTC to oznacza, że pobieranie kasy od kablówek i platform nie wchodzi w grę. Pozostają więc jedynie dochody z reklam, czyli nie za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...