Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Zuzia napisał:

@Rudziol jak trafisz na live w Full HD, daj zrzut, proszę.

Z parametrami streamu jak wyżej.

Spoko, napewno wstawie jesli na jakis trafie.

Dodam ze z zapowiadanego Full HD w Serie A (Dazn It) nadal nici gdyz zarowno cala poprzednia kolejka jak i wszystkie dzisiejsze mecze byly/sa transmitowane w 720 przy bitrate 6,5 pomimo ze zapowiadali wszystko w Full HD juz od zeszlego weekendu ale pozyjemy zobaczymy

Takze jak narazie Premier League wywyzsza sie jakoscia sposrod wszystkich transmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz napisz ile DAZN subskrybujesz? Chciałbym oglądać to samo co Ty przy pomocy karty z banku DE.

Włączyłem teraz PS5/Xboxa i jak włączyć PL w DAZN DE. Umiesz to ogarnąć? Nie interesuje mnie bitrate w bitracie tylko PL na tych urządzeniach. 

Co teraz mam zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Mam DAZN DE i chce włączyć PL na tym koncie.
Gdzie są te super parametry?

Nie sa super a jedynie troszke lepsze w porownaniu z tym co posiadaja europejskie wersje.

 

Teraz, kingofsouth napisał:

To teraz napisz ile DAZN subskrybujesz? Bo chciałbym oglądać to samo co Ty przy pomocy karty z banku DE.

To pytanie rowniez zadales tydzien temu wiec odpowiem dokladnie w ten sam sposob co ostatnio

Subskrybuje jedynie dazn DE i place dokladnie tyle samo co ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj prosze moje posty, tam wszystko znajdziesz.

Ja rowniez ogladam na 55 calowym telewizorze przy czym dodam ze moj jest starej daty i nie moge nawet zainstalowac apki DAZN wiec mam podlaczonego firesticka i tam mam wszystkie zainstalowane aplikacje ale jesli twoj tv jest w stanie sciagac apki to nie powinienes miec zadnych problemow jesli pokombinujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rudziol napisał:

 DAZN wiec mam podlaczonego firesticka i tam mam wszystkie zainstalowane aplikacje ale jesli twoj tv jest w stanie sciagac apki to nie powinienes miec zadnych problemow

Na PS5/ Xboxie/Tizenie są aplikacje gdzie jest login i hasło do wpisania. Zwykle jak inne tego typu. Tam nie ma nic innego. Co teraz mam zrobić? Dazn zainstalowany, loguje się i mam konto DE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bgmnt napisał:

Jak się jest mitomanem to tak bywa... Kolega @Rudziol nie pierwszy raz wpadł na opowiadaniu bajeczek.

To wytlumacz mi jakim cudem ogladam Premier League na Dazn jesli opowiadam bajeczki

Teraz, kingofsouth napisał:

Kanadyski DAZN na koncie DAZN DE na urzazeniu PS5? 

Ogarniesz to ? @Rudziol😁

Wykup sobie porzadnego vpna, zainstaluj na tv lub gdziekolwiek chcesz ogladac, przelacz na serwer kanadyjski i masz Premier League w dazn

Ale nie zaden tani bo niewiadomo czy obejdzie blokade

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rudziol napisał:

 

Wykup sobie porzadnego vpna, zainstaluj na tv lub gdziekolwiek chcesz ogladac, przelacz na serwer kanadyjski i masz Premier League w dazn

Ale nie zaden tani bo niewiadomo czy obejdzie blokade

PS5/Xbox te sprzęty mnie interesują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rudziol napisał:

Zainteresowanych chcialbym poinformowac ze bitrate 9,5 w meczach Premier League stal sie juz norma jak widac 

20211130-203552.jpg

 

Jest znaczek Premier League, imponujące parametry streamu, można dowiedzieć się jak na świecie DAZN wygląda więc w czym problem.

Przymusu korzystania z VPN nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...