Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

31 minut temu, kingofsouth napisał:

Oglądam już 3 miesiąc na PS5, Xbox Series S , Samsung Smart TV, Mi Box S, Play Now Box TV , smartfon , laptop.
Raz na miesiąc siostra włączy u siebie w DE.  
Placę regularnie , ogladam regularnie. Wszystko w temacie emoji41.png
 

Ja czasami mam dostęp, ale na krótko, ciekawa byłam co jest po 30 dniach korzystania z polskim IP.

 

Pytam, bo DAZN DE jest usługą dedykowaną dla obywateli/rezydentów zamieszkujących w Niemczech. Subskrybowanie DAZN DE aby przekazywać komuś dostęp w Polsce jest niezgodne z ich regulaminem. Geolokalizację obecnie mają dość dobrą, nie wiedziałam, że można ją oszukać tak łatwo i miesiącami sobie w Polsce oglądać.

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, blaugrana18 napisał:

Ja tam się cieszę bo lubię oglądać sportdigital ze względu na różne ligi np japońska, brazylijska,Australia,Holandia, teraz puchar Turcji doszedł. 

Ciekawe, czy w tym tygodniu z Ekstraklasy coś tam poleci?

2 godziny temu, Zuzia napisał:

 nie wiedziałam, że można ją oszukać tak łatwo i miesiącami sobie w Polsce oglądać.

Jak oszukać geolokalizację?Odpalam DAZN (Neostrada Orange)  na konsoli. Tak jak oglądam Netflixa, Amazona, Disney+ i inne apki. 

Płacone kartą DE, która jest zweryfikowana. Nic nie robię  specjalnie, by działało.

Widze, że cie to zbulwersowało, że nie zakładam tysiąca kont. To jeszcze na koniec, ta sama karta :

Disney+ 

 

 

Disney.jpg

Miłego popołudnia ci życzę koleżanko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Jak oszukać geolokalizację?Odpalam DAZN (Neostrada Orange)  na konsoli. Tak jak oglądam Netflixa , Amazona , Disney+ i inne apki. 

Płacone kartą DE , która jest zweryfikowana. Nic nie robię  specjalnie, by działało.

Widze , że cie to zbulwersowało , że nie zakładam tysiąca kont. To jeszcze na koniec , ta sama karta :

Disney+ 

 

  Ukryj zawartość

 

 

Disney.jpg

 

Nic mnie nie zbulwersowało, korzystaj ile wlezie.

Interesowało mnie jak to technicznie działa w tym przypadku. Konsole omijają geolokalizację poprzez błąd w systemie, a resztę robi siostra w Niemczech. Można i tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emirates napisał:

Czyli wystarczy raz zalogować się przez vpna i można miesiąc oglądać. Ciekawe jak opanowali wykrywanie vpnów.

Robią postępy. Przy tych popularnych zobaczysz komunikat: "DAZN ISN'T AVAILABLE IN THIS COUNTRY".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, blaugrana18 napisał:

27.11 będzie o 18 właśnie ekstraklasa.

Napisalem Pogon Lechia 😁

3 godziny temu, Zuzia napisał:

Pięknie. Tylko co z geolokalizacją. Działa na polskim IP powyżej 30 dni? 

 

 

@Zuzia Dazn nie uwzglednilo tak jak np austracki Sky ze mozna ogladac maksymalnie do 30 dni bez przerwy na terenie Unii takze nie powinnas miec problemu ogladajac w PL.

A jakby co to wystrczy raz w miesiacy zalogowac sie na niemieckim IP i znowu masz 30 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pewnyon napisał:

 

@Zuzia Dazn nie uwzglednilo tak jak np austracki Sky ze mozna ogladac maksymalnie do 30 dni bez przerwy na terenie Unii takze nie powinnas miec problemu ogladajac w PL.

A jakby co to wystrczy raz w miesiacy zalogowac sie na niemieckim IP i znowu masz 30 dni 

A technicznie taka blokada istnieje, czy tylko regulaminowo?

 

@Rudziol dziś 26, sprawdziłeś może, czy jest już Full HD?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Zuzia napisał:

 

@Rudziol dziś 26, sprawdziłeś może, czy jest już Full HD?

 

Juz w poniedzialek na dazn it mecz Hellas Verona - Empoli byl w 1080 przy bitrate 9,5 i cala jutrzejsza kolejka ma byc w full hd przy czym napisali " (...) o ile polaczenie na to pozwoli "

Na niemieckim dazn De mecz Verona byl pokazywany w 720 przy bitrate 6,5 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rudziol napisał:

Juz w poniedzialek na dazn it mecz Hellas Verona - Empoli byl w 1080 przy bitrate 9,5 i cala jutrzejsza kolejka ma byc w full hd przy czym napisali " (...) o ile polaczenie na to pozwoli "

Na niemieckim dazn De mecz Verona byl pokazywany w 720 przy bitrate 6,5 

 

Dzięki za sprawdzenie, czyli coś ruszyło do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

A technicznie taka blokada istnieje, czy tylko regulaminowo ??

 

@Zuzia moj tata uzywa w pl moje niemieckie konto od prawie pol roku bez vpna i wszystko chodzi ale dla pewnosci co jakis czas loguje sie na chwilke na niemieckim IP i jak narazie wszystko ok

10 minut temu, Zuzia napisał:

Dzięki za sprawdzenie, czyli coś ruszyło do przodu.

Narazie tylko na wloskim.

Czytajac niemieckie fora o dazn tamtejsi "znawcy" ktorzy maja znajomych pracujacych w dazn pisza ze narazie nie zapowiada sie zmiana na 1080 w DE.

Dodam ze cala premier league leci w 720 przy wysokim bitrate 8,5-9,5 i oglada sie naprawde fajnie

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rudziol napisał:

Czytajac niemieckie fora o dazn tamtejsi "znawcy" ktorzy maja znajomych pracujacych w dazn pisza ze narazie nie zapowiada sie zmiana na 1080 w DE.

Dodam ze cala premier league leci w 720 przy wysokim bitrate 8,5-9,5 i oglada sie naprawde fajnie

Takie bitrate to w Polsce czasem przy Full HD ciężko dostać w streamie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate w DAZN obecnie jest wystarczające nie ma się do czego specjalnie przyczepiać i szukać kolejnych aferek. 

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Aplikacja idealna nie istnieje, DAZN i tak wypada bardzo dobrze jeśli chodzi o sport w streamingu. 

 

Wracając do dnia dzisiejszego  NBA [DAZN DE]

 

 

 

1.jpg

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kingofsouth napisał:

Bitrate w DAZN obecnie jest wystarczające nie ma się do czego specjalnie przyczepiać i szukać kolejnych aferek. 

DAZN PL/DE mają takie samo. Włoska robi postęp. 

 

Czemu nie porównać jak jest w rożnych wersjach serwisu. A nie jest to jednolity standard jak w Viaplay na przykład.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...