Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak się dzieje, kiedy, żaden konkretny nadawca (np. streamingowy) nie podpisze konkretnej umowy. U nas ostatnio walki bokserskie traktowane są po macoszemu, w stylu "kto kupi prawa, ten ma" i do ostatniej chwili nie wiadomo gdzie będzie transmisja z tej, czy innej popularnej walki. Gdyby Dazn miał w Polsce silniejszą pozycję, to problemu z zastanawianiem się gdzie topową walkę zobaczymy, by nie było. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce wejść do jakiegoś kraju , to powinno się robić stronę w języku tego kraju . Jakby tą walkę miał DAZN to bym na pewno tego nie oglądał bo miałbym to gdzieś a jak będzie w TVP Sport to może włączę i obejrzę , wiec wole liczyć że będzie walka w TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie , czy miałbyś to gdzieś, bo trzeba płacić? Czy masz to gdzieś , bo musisz mieć przetłumaczona aplikacje?  :D

Ja subskrybuje DAZN,  bo liczy sie dla mnie zawartość sportowa. Zresztą komentarz niemiecki/angielski tez warto posłuchać , bo ile można tych naszych ekspertów znosić ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemolo napisał:

Nie chciało by mi się bawić w zakładanie konta itp. Nie jestem jakimś fanem boksu i walkę mogę obejrzeć a wcale nie muszę .

Tez nie jestem fanem boksu i sportów walki. Jednak na forum jest grono ludzi co by nie pogardziło , UFC czy taka walka jaka będzie w niedziele na DAZN DE.

Cena wraz z oferta sportowa jest do przyjęcia , nawet i w naszym kraju.

@Kiler , @Toma441 pełna zgoda. Dzieci bez problemu ogarną taka apkę wiec , tutaj nie ma do czego się przyczepić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Przemolo napisał:

Jakby tą walkę miał DAZN to bym na pewno tego nie oglądał bo miałbym to gdzieś a jak będzie w TVP Sport to może włączę i obejrzę , wiec wole liczyć że będzie walka w TVP Sport.

Spolszczenie serwisu nie jest to wymóg absolutny w dzisiejszych czasach. Różnica między Dazn a TVP jest taka, że ramówka telewizyjna zależy od tego czy Kurski ze Szkolnikowskim zdecydują się czy na  coś ich stać czy nie. W Dazn opłacając aubskrybcję mam pewność, że znajdę tam konkretną ofertę , zabezpieczoną na lata . W TVP dziś coś jest, a "jutro" tego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Przemolo napisał:

I co tam masz zabezpieczone na lata ? Jak na razie nawet nie wiesz gdzie będzie ta walka .

Chodzi o pewną zasadę działania na rynku. Dazn działa podobnie jak Viaplay i akurat robi to bardzo dobrze. Problem właśnie w tym, że w Polsce nie działa na 100%, bo gdyby tak było nie musiałbym czekać na to czy Kurski znowu sięgnie do mojej kieszeni, żeby kupić walkę. Wolałbym to zrobić samemu opłacając aubskrybcję, a nie przez osoby trzecie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemolo napisał:

Widzisz a ja wole by Kurski sięgał do kieszeni , niż miałbym sam opłacać MŚ czy ME w piłce nożnej ,

Tyle , ze to nie o to chodzi by kupować wyborców. Chcesz coś oglądać , to nie powinien na to składać sie Nowak , Kowalski i pani Basia ,  bo ich to nie koniecznie interesuje co ciebie a kasa jest wszystkich.

Wiem , ze naród chce igrzysk , ale to nie te czasy.  Nie za pieniądze z naszych podatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Przemolo napisał:

Widzisz a ja wole by Kurski sięgał do kieszeni , niż miałbym sam opłacać MŚ czy ME w piłce nożnej , poza tym rozdrabnianie praw sportowych na pewno nie jest korzystne dla kibica wiec dobrze , że DAZN nie wszedł poważnie do polski .

Różnica między nami jest taka, że ja chcę płacić za to co rzeczywiście oglądam i za to co mnie interesuje, a ty zgadzasz się na to, żeby twoje podatki szły na coś co jest w rzeczywistości tylko rozrywką. Bo twierdzenie, że jakikolwiek sport emitowany w TVP jest "za darmo", a w szczególności ten premium jak walki bokserskie, to mrzonki. A do tego rozdrobnienia swój kamyczek dokłada również tvp. Tylko tworzy się iluzję że kibic za to nie płaci. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 23:00 na DAZN DE "Fury vs Wilder III" ważenie
Z ciekawości chyba sobie to zobaczę PIN do sportów walki już utworzony, mogę oglądać UFC, BOX , Wrestling
 Tak to mniej więcej wygląda:

UFC.jpg

ufc2.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...