Skocz do zawartości

Telewizor do 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem do czego chcesz używać ten TV. Bo jeśli jakaś kablówka to chyba nie ma sensu (nie mam kablówki- jeśli się mylę to sorry). Niektóre 4k mogą odtwarzać taki materiał ze źródła zew. np pendrive. Inne także z internetu (Youtube). Jeśli masz tv-sat to pomyśl o TV z wbudowanym tunerem DVB-S2. Wtedy możesz pooglądać kilka kanałów demo z Astry czy Hotbirda w UHD. Tylko nie wiem czy taki "wypasiony" UHD powyżej 50 cali kupisz za te 4000PLN. Dużo "tanich" 4K jest mocno okrojona, np matryca 50/60mHz. Pomyśl może nad porządnym Full HD, w tej cenie będzie miał wszystko czego zapragniesz. Osobiście mam aktualnie najwyższy model LG jeśli chodzi o Full HD, seria LH6047 (DVB-S/S2,T/T2, C, WiFi, HbbTV, webOS 3.0, matryca 100mHz). Mam wersję 43 cale ale jest też 49 lub 55 cali (za 2999PLN). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić taki telewizor - to np. Philips 55PUS6561 - 4K, dobra jakość obrazu (100 Hz matrycy) i jeszcze porządne Smart TV. Jedyny minus dla większości osób to matryca IPS - ale nie powinno to znacznie wpływać na jakość odbioru. Ten TV w pełni wspiera 4K, więc można spokojnie decydować się na niego jako na zakup na lata - wgrany kodek HEVC w pełnym, ostatecznym kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do  3000 zł można kupić  np telewizor panasonic full-hd TX-50DS630E z  panelem 120 hz   ( Bright Panel Plus).  Z tego typu panelu lcd   obraz jest bardziej ostry   i wyrazny. .Dobra recenzja  tego  modelu telewizora na chorwackiej stronie.

 

 

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=hr&u=http://hdtelevizija.com/2016/05/09/panasonic-50ds630e-ds630e-smart-full-hd-tv-recenzija/&prev=search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale napiszcie coś o swoich oczekiwaniach. W takim wypadku jak podajecie tylko kwotę, a nawet nie wiadomo jakim rozmiarem chcecie się zainteresować to ja stale podtrzymuję swoją propozycję Philipsa - w dużym rozmiarze i bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Z bajerami - wiadomo, że niektórym osobom zależy na tych bajerach, niektórym mniej, więc dla takich informacji jakie podaliście ok będzie właśnie model 6561.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam Philipsa sprzed jakiegoś czasu, bezpośredniego poprzednika 6561. Powiem tak - telewizor dla bardziej wymagającego Kowalskiego, teraz już z dopracowanym Androidem, świetnie współpracujący z peryferiami (input lag). Z tym, by się nie rozczarować konieczne sprawdź egzemplarz przed zabraniem do domu - naczelna zasada obowiązująca przy zakupie TV dowolnej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UHD i max 40 cali? Po co? Chyba, że z 50cm będzie oglądany...

Ano po to że jak pisałem TV będzie w sypialni a sypialnia to nie to samo co salon i jest z zasady mniejsza od salonu (o wiele).

Oczywiście jak ktoś lubi można sobie w małym pomieszczeniu postawić 55" ale czy to takie fajnie ? Jak oglądasz TV z 50cm to jestem ciekaw co na to twoje oczy i głowa ? chyba że nie dbasz o to bo TV musi być ogromny.

Ja w sypialni śpię i przed snem max godzinę oglądam TV także ekranu 55" sobie nie postawie poza tym wzrok i głowę mam jedną także staram się w tym wieku dbać o to !

 

Ty zaś widzę chyba lubisz mieć TV przy łóżku i to w dodatku na całą ścianę, pogratulować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, planuje zamianę TV.

TV będzie w sypialni, max ile tam dam radę sensownie ustawić to 40", oczywiście UHD.

Budżet przeznaczony do 4 tys. zł. Co polecacie?

Może nie będę orginalny . Ale mogę Tobie polecić z pełnym przekonaniem dwa tegoroczne modele Samsunga UE 40KU6072U 6470S.Cena 2100 i 2600. Dostępne na naszym polskim rynku. Tunery DVB-T, T2, C, S-2, HDR itd.Bardzo dobry obraz i dźwięk . Łatwość obsługi. Dzięki dość wysokiej podstawie telewizor wygląda ( wbudowany w meblościankę) na większy niż jest. Mowa o 40 calach. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...