Skocz do zawartości

Biełsat TV


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mowy żeby kanał Belsat wszedł do Białoruskich sieci kablowych Łukaszenko na to nie pozwoli. Nie orientuje się do końca ale chyba na Białorusi jest zakaz montowania anten satelitarnych, napewno taki zakaz jest w Iranie.

 

Masz rację, to mój cytat z początku dyskusji:

 

Łukaszenka to ma łeb :!:

 

Ciekawe jak będą odbierać polską dywersję :?::?::?::?:

 

Białoruś bez anten

Na Białorusi wprowadzono blokadę zachodnich telewizji. Urzędnicy reżimu chodzą po domach i nakazują mieszkańcom demontaż anten satelitarnych - pisze Dziennik.

 

http://media2.pl/media/24162-bialorus-bez-anten.html

 

 

 

Nie no, bez przesady, to nie fundamentalizm religijny, anteny montować można, ale zawsze lepiej gdyby ich nikt nie widział :lol:

 

Wychodzi na to że fundamentalizm religijny, komunistyczny, czy skrajnie prawicowy ( np. PiS ) to wszystko jedna cho-lera :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś stare wiadomości są - TV Białoruś :shock::?: przecież znana jest już nazwa Belsat TV. Od stycznia tylko z Siriusa.

 

 

Mi sie zdaje , że ktoś żle zinterpretował tą informację:

Belstat TV będzie nadawać program codziennie przez 16 godzin. Można go będzie oglądać za pośrednictwem satelity Astra 19,2 E, z którego Telewizja Polska nadaje obecnie wszystkie swoje kanały. Później ma być dostępny także z innego satelity, popularnego na Białorusi.

 

Informację co podałem wcześniej znalazłem na http://www.bialorus.pl (czy coś takiego) .

[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktokolwiek z was zagladal ostatnio na plansze belsat czy moze jest juz cokolwiek testowane ja w tej chwili nie moge a ciekaw jestem czy sa juz jakies testy bo moze sie okazac ze jak wiekszosc kalaow ktore stratowaly bez testow ten rowniez bedzie mial problemy techniczne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dalej nic nie wiadomo o której konkretnie godzinie startuje BiełsatTV. W internecie już bębnią o dzisiejszym starcie, jednak nie podano żadnych nowych informacji co do godziny startu. Albo coś przeoczyłem, albo w TVP sami jeszcze tego nie wiedzą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y_2007_m_12_d_06_uid_787729_width_284.jpg

 

przyznam ze logo ciekawe, taki kompromis miedzy socrealzimem, a moda na wektory proste.

 

btw. wlasnie mi sie skojarzylo - polsat bielsat :)

 

 

---------

 

 

http://www.belsat.home.pl/ - jestem mega mile zaskoczony. promo profesionalne, bez zenady ala tvp info. identyfikacja smiedzi aljazzera eng, ale jest bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Belsat- Twoje prawo wyboru" tzn tak to słychać na samym końcu. Już lepszego adresu nie mogli wziąć :? Promo też mi się podoba, za dużo nie kumam, ale fajnie zrobione. Mogli tylko dodać inny adres strony.

 

 

Szkoda, że tylko przez te kilka godzin, czym to może być spowodowane :?:

 

edit: james_b: Ciekawe czy będzie strona z home.pl czy .eu bo z tej drugiej przekierowuje na home.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko przez te kilka godzin, czym to może być spowodowane :?:

Brakiem materiałów do wypełnienia 24-godzinnego programu. Poza tym muszą wdrożyć się na rynek białoruski, bo nie wydaje mi się, aby już dziś czy jutro mieli tam jakikolwiek udział w rynku. Ile osób ją tam zobaczy? 100? 1000?

 

Ciekawe czy będzie strona z home.pl czy .eu bo z tej drugiej przekierowuje na home.pl

To kwestia ustawienia domeny. Dla przykładu adresie tego forum jest alias "nazwa.pl", bowiem ta firma zajmuje się jego hostingiem, a właściciel domeny nie kwapił się aby podpiąć pod to dobrze domenę satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nam Satkurier teraz trochę namieszał z tym BelSatem :roll: 6 grudnia napisali, że BelSat zostanie przesunięty na Siriusa po rozpoczęciu regularnej emisji :arrow:News z 6 grudnia, a dziś, że pojawi się także na satelicie Sirius :arrow:Dzisiejszy news

Ciekawe która opcja wkońcu jest prawdziwa :roll: po pierwszym newsie myślałem, że przeniosą na Siriusa, a z Astry zniknie, ale po dzisiejszym to wynika na to, że będzie na obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy i zobaczymy skąd ostatecznie będą nadawać. Wydaje mi się, że pozostaną na obu pozycjach.

 

Ciekawe czy powstanie jeszcze kanał dla Rosji, Izraela, czy też Włoch? Głupota na maksa. Nie widzę sensu tworzenia tego kanału.

Raczej nie rozumiesz celu tworzenia takiego kanału. Trudno się mówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP jak ZUS - płacisz i nic nie masz. Kiedy doczekamy sie normalnego odbioru z anten naziemnych. Bo nie wszyscy mają możliwość kupienia dekodera i opłacania abonamentu. Niech lepiej zainwestują w dobre nadajnik a nie kanał, którego pewnie na Białorusi zakażą oglądać bo wiadomo jak tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...