Skocz do zawartości

Pakiet Eleven w Polsat Box - informacje, problemy itp.


kaeres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś problemy z odbiorem Elevenów? Dzisiaj (przynajmniej dziś to zauważyłem) od jakiejś 16:00 na obu kanałach strasznie mi ścina obraz i głos, nie sposób cokolwiek obejrzeć ani usłyszeć, pakiet mam od czerwca, do teraz działały bez zarzutów, jeśli coś się kopało to u nich bo inni także o tym pisali, a dziś to już 4h ścin, 2 meczu nie mogę obejrzeć przez to. Reszta kanałów działa normalnie, zero problemów. 

Działają dobrze i mieszkam w Twoich okolicach.Więc chyba coś nie tak z instalacją sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, jest pogodnie, ale nawet jeśli by lało, to nie ścinałoby aż w takim stopniu, bo totalnie nie da się obejrzeć meczu, komentarza nie mogę nawet zrozumieć bo ścina przeokrutnie, przejrzałem wszystkie kanały, tylko z Elevenami mam taką sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę, pomogło. :) Stał tuż obok, chociaż przez pół roku nic to nie przeszkadzało, no ale to jego wina, bo odstawiłem go i oba kanały działają normalnie, problem rozwiązany. 

 

Bardzo, bardzo dziękuję. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś ma okres rozliczeniowy na 10 to dzwoni 11 że chce od następnego okresu rozliczeniowego Eleven i cieszy się całym miesiącem za free gdyż dyspozycja jest promocyjnie włączania w dniu złożenia zamówienia :D A 15pln doliczą do rachunku za okres 10 kwiecień - 9 maj 2017 (Jednak okres od 11 marca do 9 kwietnia jest za free przy pierwszej aktywacji)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam. Dziś zamówiłem poprzez infolinie pakiet eleven po raz pierwszy (F1 rusza ;) ). Konsultant powiedział, że aktywacja nastąpi do 18 kwietnia! może trochę wcześniej. Gdybym chciał mieć kanały od razu, zaproponowano mi nową umowę na 29 miesiecy, więc grzecznie podziękowałem i poprosiłem po prostu o włączenie pakietu.

Zgodnie z tym co pisaliście wcześniej, kanały odblokowane były już po kilku godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem pakiet Eleven przez ICOK 12-go marca (okres rozliczeniowy mam na 19-go). Eleveny zaświeciły po kilkunastu godzinach mimo komunikatu w ICOK "Oczekuje na aktywację z dniem 19.03". Do 19-go nie działały tylko w CP GO. Potwierdzam - przy pierwszym uruchomieniu pierwszy miesiąc gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja włączyłem pakiet Eleven przez ICOK 12-go marca (okres rozliczeniowy mam na 19-go). Eleveny zaświeciły po kilkunastu godzinach mimo komunikatu w ICOK "Oczekuje na aktywację z dniem 19.03". Do 19-go nie działały tylko w CP GO. Potwierdzam - przy pierwszym uruchomieniu pierwszy miesiąc gratis.

Trochę późno włączyłeś, ja bym to zrobił ale 20 lutego wtedy miesiąc by świeciły i czekały na aktywację 19 marca. A tak to cieszyłeś się darmowym dostępem zaledwie kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...