Jump to content
kaeres

Pakiet Eleven w Cyfrowym Polsacie - informacje, problemy itp.

Recommended Posts

Czy macie jakieś problemy z odbiorem Elevenów? Dzisiaj (przynajmniej dziś to zauważyłem) od jakiejś 16:00 na obu kanałach strasznie mi ścina obraz i głos, nie sposób cokolwiek obejrzeć ani usłyszeć, pakiet mam od czerwca, do teraz działały bez zarzutów, jeśli coś się kopało to u nich bo inni także o tym pisali, a dziś to już 4h ścin, 2 meczu nie mogę obejrzeć przez to. Reszta kanałów działa normalnie, zero problemów. 

Działają dobrze i mieszkam w Twoich okolicach.Więc chyba coś nie tak z instalacją sat.

Właśnie nie, jest pogodnie, ale nawet jeśli by lało, to nie ścinałoby aż w takim stopniu, bo totalnie nie da się obejrzeć meczu, komentarza nie mogę nawet zrozumieć bo ścina przeokrutnie, przejrzałem wszystkie kanały, tylko z Elevenami mam taką sytuację. 

No nie wierzę, pomogło. :) Stał tuż obok, chociaż przez pół roku nic to nie przeszkadzało, no ale to jego wina, bo odstawiłem go i oba kanały działają normalnie, problem rozwiązany. 

Bardzo, bardzo dziękuję. :)

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Nie ma opcji, żebym dzwoniąc dzisiaj na infolinię i zamawiając Eleveny, mógł jutro mieć je aktywne?. Cykl rozliczeniowy - 29. każdego miesiąca

Kusi mnie jutrzejsza gala boksu :wink:

Czy przy pierwszym włączeniu ten myk dalej działa? Tzn. można mieć prawie dwa miesiące płacąc za jeden?

Witam. U mnie cykl rozliczeniowy 10 dnia kazdego miesiąca. Czy jeśli dziś włączyłbym Eleveny, to opłatę naliczą mi od 10 kwietnia czy też już doliczą do opłaty marcowej? Dziękuję za informacje.

Jak ktoś ma okres rozliczeniowy na 10 to dzwoni 11 że chce od następnego okresu rozliczeniowego Eleven i cieszy się całym miesiącem za free gdyż dyspozycja jest promocyjnie włączania w dniu złożenia zamówienia :D A 15pln doliczą do rachunku za okres 10 kwiecień - 9 maj 2017 (Jednak okres od 11 marca do 9 kwietnia jest za free przy pierwszej aktywacji)

Edited by wojtek509

Potwierdzam. Dziś zamówiłem poprzez infolinie pakiet eleven po raz pierwszy (F1 rusza ;) ). Konsultant powiedział, że aktywacja nastąpi do 18 kwietnia! może trochę wcześniej. Gdybym chciał mieć kanały od razu, zaproponowano mi nową umowę na 29 miesiecy, więc grzecznie podziękowałem i poprosiłem po prostu o włączenie pakietu.

Zgodnie z tym co pisaliście wcześniej, kanały odblokowane były już po kilku godzinach.

Ja włączyłem pakiet Eleven przez ICOK 12-go marca (okres rozliczeniowy mam na 19-go). Eleveny zaświeciły po kilkunastu godzinach mimo komunikatu w ICOK "Oczekuje na aktywację z dniem 19.03". Do 19-go nie działały tylko w CP GO. Potwierdzam - przy pierwszym uruchomieniu pierwszy miesiąc gratis.

Od 9 maja wskakuje mi przedłużenie umowy, w związku z czym nie mogę dokonywać zmian w ICOK i konsultanci w TCOK też nie. Jest jakaś opcja, żeby wydać dyspozycję włączenia Elevenów od tego właśnie dnia? ;) Czy dopiero po 9 maja i wtedy zaczęłyby śmigać w czerwcu?

jeśli w planach są jakieś zmiany na kontrakcie z dniem  9 maja to nie zaświecą wcześniej czy w ICOK czy w partyline nie da rady, jedyna furtka to przedłużenie umowy w dniu dzisiejszym na gorszych warunkach - wówczas aktywacja następuje po chwili (nie polecam)

Nie no to stanowczo odpada, wiadomo, myślałem że się da wcześniej, a jak tak to cóż, poczekam. ;)

Ja włączyłem pakiet Eleven przez ICOK 12-go marca (okres rozliczeniowy mam na 19-go). Eleveny zaświeciły po kilkunastu godzinach mimo komunikatu w ICOK "Oczekuje na aktywację z dniem 19.03". Do 19-go nie działały tylko w CP GO. Potwierdzam - przy pierwszym uruchomieniu pierwszy miesiąc gratis.

Trochę późno włączyłeś, ja bym to zrobił ale 20 lutego wtedy miesiąc by świeciły i czekały na aktywację 19 marca. A tak to cieszyłeś się darmowym dostępem zaledwie kilka dni.

Odnośnie mojego przypadku, napisałem maila i włączyli mi pakiet za darmo na 30 dni (pakiet włączam pierwszy raz), najs, w sam raz na Puchar Anglii i Gran Derbi. :D

Edited by bart18

Nie, płacisz od sierpnia, ale już oglądasz. Ja mam podobnie, od lipca nowa umowa, a już w czerwcu włączyli Eleveny i VOD. 

A jak jest u Was z kolejnym włączeniem pakietu Eleven? Także otrzymujecie dostęp do kanałów przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego, czy to tylko przy pierwszym włączeniu?