Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pakiet Eleven w Cyfrowym Polsacie - informacje, problemy itp.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#141 czytnik

czytnik

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Od: 05 maj 2011
  • LokalizacjaOpolskie

Napisano 27 kwiecień 2018 - 00:06

Wiem, że takie informacje nie są traktowane tu zbyt poważnie, ale dziś przedłużyłem telefonicznie umowę z Cyfrowym Polsatem dokładając do niej Eleveny i Pan z infolinii powiedział mi, że już niedługo do oferty tych trzech kanałów ESN dołączy ten czwarty. Wcale go do tej informacji swoimi pytaniami nie sprowokowałem. Sam wyszedł przed szereg z tą informacją  :wink:

Był już tu taki jeden i zapowiadał Eleven 4 do końca marca, tylko zapomniał podać rok.

Premium Max-pvr 7000+hd3000 jako multiroom

#142 krzysztoffff

krzysztoffff

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 53 postów
  • Od: 08 sty 2012
  • LokalizacjaŁodzkie

Napisano 07 czerwiec 2018 - 20:48

Witam.

Czy ktoś się orientuje co z Eleven 4 w Cyfrowym Polsacie? Kiedy może się pojawić?

Premium Max + Pakiet VOD w prezencie przez 6 miesięcy. Umowa 29m / SmrtDom / Średnio 55,67 zł./m. Ferguson HF8800+Moduł CAM+, MINI HD 2000

#143 Specjalista Cyfrowy Polsat

Specjalista Cyfrowy Polsat

Rozpisany

• Konto oficjalne
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Od: 27 cze 2017

Napisano 07 czerwiec 2018 - 21:18

Witaj. Obecnie nie posiadam takich informacji, aczkolwiek stale staramy się rozbudowywać naszą ofertę. Mamy również na uwadze dodanie tego kanału w przyszłości. Obserwuj naszą stronę internetową na bieżąco, ponieważ tam są umieszczane wszelkie nowości.

#144 OlafS

OlafS

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 281 postów
  • Od: 30 sty 2018

Napisano 07 czerwiec 2018 - 22:22

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Mając na uwadze że CP przejął kontrolę nad Elevanami mógłbyś sobie darować ten "urzędniczy" ton o staraniach, mi osobiście wcale tego kanału nie brakuje (póki co) ale by nie dołączyć własnego kanału do oferty zaraz po klepnięciu umowy to trochę zakrawa na groteskę  :>  .

Użytkownik OlafS edytował ten post 07 czerwiec 2018 - 22:22

#145 muza_tv

muza_tv

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1581 postów
  • Od: 18 kwi 2009

Napisano 07 czerwiec 2018 - 22:35

Jaki własny kanał?

1) Eleven Sports należy do spółki Eleven Sports Network Polska.

2) Aby kanał Eleven Sports 4 pojawiał się w Cyfrowym Polsacie, to platforma Cyfrowy Polsat musi podpisać umowę z Eleven Sports i ponosić odpowiednie opłaty na rzecz nadawcy.

To, że telewizja Polsat posiada większościowy udział w spółce X, to nie oznacza, że Polsat rządzi, gdzie produkty X mają być dostępne i za ile.