Jump to content

Ci, którzy odeszli...

Recommended Posts

Nie żyje Bartosz Bietracki. Był byłym żużlowcem Polonii Bydgoszcz. Egzamin na żużlową licencję zdał w 2011 roku i w ciągu czterech sezonów wystąpił w 21 meczach ligowych Polonii. Jeździł też jako gość w zespole z Piły. Miał 22 lata. Przyczyny śmierci nie są znane.

Z pewnych źródeł wiem, że podobno popełnił samobójstwo, jako żużlowiec za bardzo się nie spełnił, ostatnio pracował jako mechanik w Polonii. Szkoda chłopaka, jeszcze tyle życia było przed nim. 

Patrzę, że ta informacja jakoś umknęła, ale nie zaszkodzi napisać:

Nie żyje Chris Cornell, muzyk rockowy, lider kapeli Soundgarden. Powiesił się w nocy z środy na czwartek. W lipcu skończyłby 53 lata.

Przed chwilą poinformowała mnie o jego śmierci rodzina. Zrobiło mi się smutno. Kolejny, na prawdę kiepski rok, już praktycznie większość ze "starej gwardii" aktorskiej i estradowej nie żyje. Niech spoczywa w pokoju.

Zapamiętam go jako energicznego i zawsze rozweselonego człowieka.

Edited by Solderowy123

Bardzo rzadko porusza mnie śmierć osób znanych, ale po usłyszeniu tej smutnej informacji usiadłem i nie wierzyłem...

Wielka strata, wielki ból i żal...

Ech brakuje słów :(

Edited by SatZnawca

Smutna wiadomość. Myślałem że wygra walkę z udarem, niestety... :(. Panie Zbiginewie, bardzo Panu dziękuje za wszystkie piosenki, jakie Pan dla nas zaśpiewał. [*].

Edited by Frontowiec

Dla Mnie to szok, że Nicky nie żyje. Pamiętam, że był jednym z najczyściej jeżdżących zawodników, walka z Valentino Rossim o tytuł MŚ w 2006 była naprawdę pasjonująca. 

Spoczywaj w pokoju Nicky !!!

Najpierw Zbigniew Wodecki, teraz Roger Moore... miesiąc maj zbiera bardzo przykre żniwo.

Piosenki ŚP Pana Zbigniewa znałem już wtedy kiedy jeszcze nie wiedziałem kto je tak naprawdę wykonywał, weźmy np. "Pszczółkę Maję". IMO znacznie bliższy mi był Roger Moore, na którego Bondach się wychowałem. Nie mówiąc już o "Świętym", tym serialem swego czasu jarała się cała moja rodzina włącznie ze mną. Nie będę ściemniał, że będzie mi Sir Rogera brakować, nie będzie, bo na szczęście nikt jego dorobku filmowego nie wymaże. Jedyny i niepowtarzalny Simon Templar. Goodbye największy Dżentelmenie brytyjskiego kina i telewizji.