Skocz do zawartości

Ci, którzy odeszli...


manieq01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w wieku 78 lat zmarł Tadeusz Kraśko, dziennikarz, reżyser, scenarzysta, publicysta, dokumentalista, reportażysta, był związany z TVP oraz z warszawskim Top Canal. Był pierwszym mężem Barbary Pietkiewicz, drugim mężem Niny Terentiew oraz ojcem Piotra Kraśki.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 63 lat zmarła pochodząca z Chorzowa wokalistka Iwona "Iroxana" Rutkowska znana z programów szlagierowych - głównie z Telewizji NTL i TVS i śląskich rozgłośni radiowych na czele z Radiem Katowice i Radiem Silesia: https://tvs.pl/informacje/spiewala-o-ludziach-ktorych-tak-bardzo-kochala-nie-zyje-iwona-rutkowska-iroxana/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke Perry. Świetny aktor.Kiedyś w latach 90 Beverly Hills 90210 był jednym z moich ulubionych seriali jako nastolatka. Szkoda go .Dobry chłop z niego był. Po tym serialu grywał już sporadycznie role epizodyczne w kilku filmach,ale nie miał już takiej publiczności jak za czasu tego kultowego serialu w którym grał Dylana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jakby zmarł mój dobry kumpel, z którym ostatni raz widziałem się 20 lat temu. 

 

Luke Perry na zawsze będzie mi się kojarzył z kultowym Beverly Hills 90210 i jak często w takich wypadkach bywa rola Dylana była dla niego takim samym zbawieniem jak i utrapieniem. Zaszufladkował się tą rolą na amen, przez co jego cała kariera była raczej postrzegana w kategoriach niewykorzystanego potencjału. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, arti1 napisał:

Jak umiera 66 latek to chyba nie jest aż tak wielki szok. 

Ale nic nie wskazywało że ma jakieś problemy ze zdrowiem. Przyleciał do Australii, wczoraj przeprowadzał inspekcje toru, dziś miał prowadzić spotkanie z kierowcami, a w niedzielę startować zawodników w wyścigu Formuły 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2019 o 13:13, Frontowiec napisał:

Nie żyje Zofia Czerwińska - Balcerkowa z "Alternatyw 4" i Malinowska ze "Świata Według Kiepskich". Informacje o jej śmierci przekazał na FB Mariusz Szczygieł.

 

Miała 85 lat.

Pogrzeb artystki odbędzie się pojutrze czyli we środę 20 marca o godzinie 13:00 w kościele środowisk twórczych na pl. Teatralnym w Warszawie a urna (koloru różowego bo takie było życzenie zmarłej aktorki) zostanie pochowana w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Komunalnym - Północnym.
Wiadomo już że spełnione też zostanie inne życzenie zmarłej aktorki - utwór "My Way" z repertuaru Franka Sinatry zaśpiewa Jacek Stachursky, który nagrał też kiedyś polską wersje tej piosenki pod tytułem "Żyłem jak chciałem" i to być może ona zabrzmi na pogrzebie aktorki - no chyba że ostatnie życzenie dotyczyło oryginalnej wersji anglojęzycznej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 76 lat zmarł Michael Brennicke - niemiecki aktor dubbingowy oraz lektor. Użyczył głosu takim aktorom jak Dustin Hoffman, Kurt Russel oraz Chevy Chase, w latach 1989-2019 był lektorem magazynu kryminalnego ZDF ''Aktenzeichen XY... ungelost'' (po raz ostatni był lektorem w tym programie wczoraj) oraz był lektorem w kabel eins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...