Skocz do zawartości

Portal satkurier.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest zaplanowane i wdrożone dokładnie jak trzeba, teraz są udoskonalenia - zawsze coś można ulepszyć, więc trzeba robić póki jest na to czas. W redakcji mamy tylko okienka, które możemy przeznaczyć na coś innego niż magazyn, zaraz trzeba będzie siadać i pisać do drukowanego.

Banner nie idzie między logo, a wyszukiwarką, bo na niskich rozdzielczościach rozjedzie stronę, trzeba będzie go skalować albo chować. Nie ma planów umieszczania tam niczego, na ten pasek jest inny plan, ale to dopiero wprowadzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak zapowiedziano, uwzględniając wyróżnienie komentarzy z kont zalogowanych (ale przy zachowaniu komentowania z anonima bez logowania jak ktoś woli). Planujemy to wdrożyć w sierpniu - wstępnie mamy to gotowe, tylko potrzebuję wprowadzić zmiany na forum na co niestety stale nie mam czasu. Ale siądę do tego najszybciej jak będę mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze był w kategorii SPORT W TV dzień 5 sierpnia a teraz skasowano... może redakcja niech pomyśli o tym że jak naciśniemy na przycisk po prawej stronie SPORT W TV to wyskoczy kategoria ? Albo chociaż wyskoczy aktualny dzień ale na samym dole linki do poprzednich/następnych dni tak jak w starym satkurierze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 - dzięki, bardziej @Garu zasługuje ;) Korzystaliśmy już nawet przed betatestami z nowej wersji i szybko się przestawiliśmy aż nie chcieliśmy wracać do poprzedniej, a tu trzeba było, bo strony były jeszcze nie zamienione ;)

 

@Barti90 - zdecydowanie tak będzie. Wczoraj musiałem wyłączyć Sport w polskiej TV na 5.08, bo wyszedł błąd na stronie głównej (zamiast brać z aktualnej daty brał najnowszy, gdzieś warunek się popsuł), to poprawimy, a poza tym będzie też zrobiony wygodny dostęp do kategorii, gdzie te wykazy leżą :) Nie ma tego od początku tylko dlatego, że w ogóle te wykazy od zawsze wrzucaliśmy do nietypowej kategorii (jeszcze na starym portalu), ale ogarniemy to - sprawa priorytetowa ;)

 

Powoli przekopujemy się przez różne pomysły udoskonaleń, chwilowo przyblokował nas newsletter, którego wysyłka jak się okazało wymagała korekt, ale zaraz bierzemy się dalej za rzeczy widoczne, m.in. linki z forum aby prowadziły do ostatniego postu itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika z okładką wyjechała faktycznie (podejrzewam, że to wina dość starego FF, ale sprawdzimy i jak będzie trzeba, to poprawimy), ale ze Sportem nie ma problemu - wydanie na 6.08 na razie nie jest opublikowane (przez moment było takie uszkodzone) - osoba robiąca zestawienia jest na urlopie. Może uda się zaraz wrzucić jakieś zestawienie (chyba ktoś to robi jak widzę na adminie) - nie dotyczy to nowej wersji portalu - na starej byłoby to samo. Zawartość portalu nie zależy od wyglądu, newsy robią te same osoby tak samo, więc niezależnie, czy jest nowy portal, czy nie, to treść byłaby ta sama.

 

EDIT: https://satkurier.pl/news/150172/sport-w-polskiej-tv-6082016.html
 
W międzyczasie poszło kilka poprawek, m.in. linki w bloku na forum prowadzą już jak dawniej do ostatniego postu oraz plusy z komentarzy pokazują się prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w Sport w polskiej TV i nic mi 1/5 ekranu nie zasłania. Reklamy zostały ograniczone w stosunku do starego portalu o czym pisałem wielokrotnie i aktualnie mniej nie będzie. Dyskusja dot. reklam została zakończona parę stron wstecz, przeczytaj, zapoznaj się i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie - ta reklama z ktora nie mozna nic zrobic wyswietlala mi sie nonstop kilka godzin temu na tablecie w tym artykule: https://satkurier.pl/news/130944/igrzyska-olimpijskie-rio-2016-tylko-w-telewizji-polskiej.html

Teraz chyba juz jej tam nie ma. Tam tez mam najnowszy Firefox i ADBlocka z wyjatkiem dla Satkuriera.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, pokręcę się po portalu, jak zobaczę to stwierdzę, czy to ma być czy nie i skąd się bierze. Póki co jedyne co widzę to czasami jakiś biały kwadrat ładuje się zamiast jednego zwykłego niezasłaniającego nic bannera - to poprawiłem teraz - już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że bannery reklamowe mogą wywołać takie zamieszanie. Czytam satkurier.pl od ponad 10 lat, nigdy nie korzystałem z adblokerów i nie mam zamiaru z nich korzystać - także na innych stronach. W ogóle takich aplikacji nie instalowałem. Generalnie - reklamy mi nie przeszkadzają - poza ewidentnie inwazyjnymi i samoodtwarzającymi się reklamami video. Ani jednych, ani drugich teraz na portalu nie ma. Kiedyś były takie zasłaniające - to było irytujące - ale zawsze był "x" by je wyłączyć. 

 

Podczas "prasówki" satkuriera.pl, przyjrzałem się zmianom. Na stronę główną zajrzę raz dwa razy dziennie na 15 sekund i koniec. A tak, będę korzystać z działów "Polska" itd., i to w zupełności wystarczy, by przejrzeć wiadomości z całego tygodnia. Poza uwagami, przedstawionymi przy okazji testów nowej strony, to nic nowego mi się nie nasunęło. Muszę pochwalić większą czcionkę, plusem jest też wybór w jakiej kolejności chce się czytać komentarze (prawdę mówiąc, coraz rzadziej zaglądam na dół strony, z racji, że komentarze coraz częściej niczego nowego nie wnoszą - to już wina komentujących). Wiadomo - do zmiany trzeba się przyzwyczaić. Dla mnie ważniejsza jest merytoryczna treść, rzadko się zdarza, by strona graficzna zniechęcała mnie całkowicie do jakiejś strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza dopisek "Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy."? Muszę wydawcę prosić o zgodę jeśli chcę link do artykułu zamieścić na innej stronie lub forum? Wszak to też rozpowszechnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...