Skocz do zawartości

Portal satkurier.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie całkiem przyjemny ten nowoczesny design :wink:. Wygląda profesjonalnie :brawo:. Mam tylko jedno "ALE" odnośnie reklam. Prawie zawsze po wejściu na portal wyświetla się ogromna reklama, która przesuwa całość treści na dół. Jest to nieco denerwujące, ale jak chyba pisał we wcześniejszym poście @Mr. Orbita ma to zostać poprawione.  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem Adblocka i jakoś nie mam problemu, żeby raz czy drugi kliknąć w X myszką. Widzę, że niektórzy w ogóle nie potrafią docenić pracy innych. Najlepiej wejść ponarzekać, że nie podali czegoś gotowego na tacy.

 

Nie mam jakiś większych zastrzeżeń do nowej odsłony. Szybko się przyzwyczaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam adbloka a sk zmusza mnie bym wyłączył na ich stronie bo nie ma wyjścia by wejść w stronę bo jest blokada.!!!

Druga sprawa to w wersji mobilnej nie widać działu forum?! i też zmusza do wyłączenia adblocka i za chiny nie da się wejść w stronę bez włączenia adb, nie ładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jak dla mnie nowa wersja portalu na komputer jest o wiele czytelniejsza, a wszystko jest logicznie porozmieszczane. Reklamy na razie nie dały mi się we znaki  ;) Trochę gorzej jest z wersją mobilną - niby też jest nieźle (podoba mi się zwłaszcza ułożenie artykułów działami na stronie głównej), ale poprzednia wersja bardziej do mnie przemawiała (może dlatego, że bardzo się do niej przyzwyczaiłem)...

Ogólnie zmiany oceniam na 4+  :)

Przy okazji mam sugestię: byłoby lepiej, gdyby komentarze pod artykułami domyślnie wczytywały się od najstarszego do najmłodszego  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuję SK na starej Operze Mini, w starej Nokii 5310 i strona działa w niej lepiej, niż stara wersja desktopowa - i to jest spory +. A że jest więcej treści, niż w starej wersji mobilnej, to kolejny + :brawo: ale niestety - bo będę miał w tej Nokii problemy z logowaniem (brak javy) :/ w związku z tym mam pytanie: czy nie dałoby się jakoś jeszcze bardziej powiązać portalu z forum, żeby zalogowanie na forum od razu skutkowało zalogowaniem w serwisie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jeneka - kliknij w to lub pacnij palcem. Co do forum, to blok jest - na mobile ostatni od dołu (uznaliśmy, że wyżej nie ma sensu, wygodniej jest wejść na forum).

 

@spello - rozważamy jak to wdrożyć, aktualny pomysł jest taki, aby blok Najpopularniejsze można było przełączać na Najnowsze i może też Najczęściej komentowane (i żeby to ustawienie się zapamiętywało), będziemy to analizować w przyszłym tygodniu. To by też w sumie pomogło dla @myster, który chciałby newsy w kolejności wstawienia niezależnie od ich znaczenia/wartości. Ale proszę mieć na uwadze, że takiej sytuacji w takim streamie najnowszych poleci wszystko, także mniej istotne, np. komunikaty prasowe itp., których generalnie nie promujemy na głównej i są w niższych blokach.

 

@Kiler - dzięki :)

 

@Camilieu - znaczy ogólnie to ustawienie powinno się zapamiętywać, ale faktycznie coś tak się nie dzieje, sprawdzimy - założenie jest takie jak na starym portalu, żeby każdy mógł sobie ustawić kolejność taką jaką preferuje pod siebie, to się sprawdzało ;)

 

@SatExpert - znaczy Java nie, Java jest wieloplatformowa, ale Java to zuoooo :P To będzie tylko JS, powinno raczej działać na sporej części przeglądarek. Mamy to mniej-więcej gotowe, ale wdrożymy na spokojnie, bo najpierw chcemy opanować błędy kosmetyczne wykrywane na bieżąco oraz też musimy przepiąć Publisher (jest chwilowo taka sytuacja, że newsy przenosimy ręcznie, bo Publisher nie jest spięty z nowym portalem, ale pisać można ;) ) i dostosować inne nasze strony do tej zmiany. Jest jeszcze trochę pracy przed nami takiej niekoniecznie widocznej, ale ważnej...

 

Gdzieś było, że blogi się mało wyróżniają - zgubiłem teraz ten post - ale dziękuję, uwaga dotarła, też tak pomyślałem, mam chyba fajny pomysł na to :) Przedstawię redakcji w poniedziałek jak to widzę, żeby było wyraźniej zaznaczone, że blog to blog ;)

 

Ten problem z komentarzami, że nie dało się kręcić po stronach wydaje się opanowany (chociaż nie wiem na 100%, bo Garu mi nic nie pisał, a się rozminęliśmy dziś ;) Ale teraz działa), Zostały Entery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział: "Kasa misiu, kasa..." To reklamodawcy zażądali zablokowania AdBlocka?

Zrobiliście z portalu kolorowy bazar reklamowy. Ciężko skupić się na treści, bo wszędzie coś miga i świeci milionami kolorów.

Ale kto by się przejmował jakąś tam treścią... Ważne, że gawiedź obejrzy reklamy. Ważne, że stan konta będzie się zgadzał. Brawo Wy!

Edytowane przez Mr. Orbita
Chłopie, z reklam utrzymywany jest portal. Nie będzie reklam, to nie będzie portalu, bo kasa na serwer nie rośnie na drzewach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pooglądałbym mniej nachalne reklamy, jeżeli byłby przymus wyłączenia adblocka (oprócz tych opisanych tutaj https://forum.satkurier.pl/topic/17130-nowy-satkurierpl-2016/?p=1162893).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod artykułami na klasycznych telefonach nie można dodać komentarza co uważam za duży minus bo nie każdy ma prądożercze smartfony. Nie każdy lubi dotykowe telefony, które zazwyczaj szybko się rozładowują.

 

Na koniec wspomnę, że nie jest to niewiadomo jaki "stary" telefon - to klasyczny, wprowadzony na rynek we wrześniu 2011r. a więc nie taki stary.

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pooglądałbym mniej nachalne reklamy, jeżeli byłby przymus wyłączenia adblocka (oprócz tych opisanych tutaj https://forum.satkurier.pl/topic/17130-nowy-satkurierpl-2016/?p=1162893).

 

Przymus wyłączenia Ad-block'a dla portalu "SatKurier.pl" niestety jest. :(

O ile z komunikatem na stronie głównej dotyczącym blokowania reklam można sobie jeszcze poradzić, o tyle już po wejściu w jakiś artykuł na portalu, przy aktywnym Ad-block'u wyświetla się tylko niewielka część tekstu i komunikat z prośbą o odblokowanie reklam... :?

Więc przy aktywnym Ad-block'u dalsze korzystanie z portalu "SatKurier.pl" jest już praktycznie niemożliwe. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzis wydarzylo, gdy odpalilem strone - nie wiem jak to opisac. Bombardowanie kolorami i reklamami, [...] na stronie, wszystko porozrzucane i posciskane. Nie da sie tego normalnie przegladac.

 

Glowna strona na urzadzeniach mobilnych bedzie sie ladowac w jakies 5 minut.

Do tego wymuszenie wylaczenia ADBlocka, zeby moc w ogole przegladac strone to jakas jawna kpina.

 

Poprzednia wersja strona o niebo lepsza i przyjemniejsza.

Edytowane przez Barti
Na forum nie używamy wyrażeń wulgarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię zmian, większość zazwyczaj na gorsze, tak Wasze zmiany zawsze od razu przypadają mi do gustu, nie wiem jak to robicie :)?? 

Dla mnie przejrzyściej, lepiej ułożone i nie wiem dlaczego, ale żadnych reklam nie mam, może to kwestia przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zmusza do przeglądania tej strony. Tylko znajdźcie drugi tak wartościowy portal ? Jeśli ktoś szuka pewnych informacji i wie, że najlepiej jest je znaleźć na danej stronie i nagle przestanie na nią wchodzić, bo musi reklamę wyłączyć to chyba tylko sobie na złość robi. Korzystam z Sat Kuriera od 10 lat i naprawdę nie mam zamiaru z niego rezygnować, bo są reklamy. Tak samo co do szaty graficznej i rozlokowaniu informacji na stronie. Wiadomo, że Internet się zmienia i strony są co raz bardziej rozbudowane, ale to chyba nie powód, żeby teraz żądać szat graficznych rodem z lat 90-tych. Smutne, że ludzie nie potrafią docenić pracy innych, bo muszą zrezygnować z ad-blocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mr. Orbita"

 
"@zurek4 - co to znaczy zwykły Kowalski? Też zachęcam do obejrzenia materiału Antyweb. Reklam jest mniej niż było, zatem witam kolejnego dzielnego użytkownika adblocka, który widzi je po raz pierwszy. A tekst z media2.pl jest słaby o tyle, że newsów z branży satelitarnej tam nie ma, to portal o innej tematyce. Jeśli utożsamiasz kulturę z tym, że możesz wyr-uchać właścicieli portalu wyłączając reklamy i czytając za darmo, to jest to ciekawe pojęcie kultury, jakaś nowa definicja :) Dla każdego portalu, gdziekolwiek nie pójdziesz, jesteś widziany jako "darmozjad", bo nikt nigdzie nie ma z Ciebie nic poza wyświetleniem (nie generującym zysku, bo adblock) i obciążeniem serwera. Może brutalne, ale prawdziwe. Zatem żegnam :)"

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... Po tym co zrobiliście na swym portalu i zmuszeniu internautów do czegoś do czego nie mają chęci miara się przebrała... Żyję w kraju wolnym i nikt mnie nie będzie zmuszał do czegoś do czego nie mam chęci... Tak więc nigdy więcej nie kupie Waszego czasopisma i zero zakupów w Waszym i tak drogim sklepie Hollex.pl...   ZATEM ŻEGNAM  :curious:

 

 

A tak dla ścisłości co do komunikatu o wyskakującym wyłączeniu adblocka poradziłem sobie w 5 minut...   I radzę zrobić to wszystkim... Może w końcu ktoś w Sat Kurierze zmądrzeje 

Edytowane przez Mr. Orbita
Jak nie masz chęci, to i tak byś reklam nie oglądał, czasopisma z pewnością nie kupujesz podobnie jak nie kupujesz w sklepie :) A do tego wynika, że i tak wchodzisz, bo z komunikatem sobie poradziłeś - zero strat, pomysł działa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...