Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat TVN Style ma kilka ciekawych programów nie tylko dla kobiet. Chodzi mi o serię: 66 niezapomnianych i taki program kulinarny nowy, zachęca mnie tym, że jest taki kolorowy.

 

No a oprawa... coż.... kwadrat wpisany w okrągłe elementy oprawy nie pasuje w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może większość programów jest kierowana do kobiet, ale są też takie które mogą wzbudzić "nasze" zainteresowanie.

Ja np. oglądam czasami "Wiesz co jesz". Ciekawy program - jego forma nie jest może najlepsza (te całe przebieranki itp) ale ogólna treść jest dosyć interesująca, można się sporo dowiedzieć o żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Tvn szaleje dalej. Najpierw zepsuli logo i oprawę na Turbo a teraz na Style. Niektórzy robią zmiany dla zasady nie patrząc że to nowe jest gorsze od starego. Dali przezroczysty napis ale co z tego jak dodali do tego okropny za duży kwadrat który zasłania więcej ekranu niż dawny logotyp. Jak coś jest dobre to takie powinno zostać a nie być zmieniane na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu większość użytkowników wypowidających się tutaj na forum to faceci.

Nie, po prostu większość forumowiczów interesuje opakowanie, nie jego zawartość. Najważniejsze jest logo... Czekam aż wdrażanie telewizji cyfrowej w Polsce dojdzie do takiego etapu, że logo ekranowe będzie zbędne. Bo póki co mamy jeszcze analogowe kablówki, później takie rzezczy stracą sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Z tego co jest podawane to wersja "HD" ma być dostępna dopiero od piątku i na początku tylko w "Nce", chociaż ostatecznie okaże się jak wersja "HD" wystartuje.

 

W ogóle dla mnie skoro "TVN Style HD" i "TVN Turbo HD" mają mieć taką samą ramówkę jak wersje "SD", to będą one tylko niepotrzebnie zajmować cenne przecież miejsce na "Hot Birdzie" (jestem zwolennikiem metody zastosowanej przez "TVP", że kanał w "HD" jest zupełnie osobnym tworem, z osobną ramówką, a nie kopią tego co już nadaje, bo sama różnica jakości nie jest dla mnie wystarczającym argumentem za tym, że warto przeznaczać na takie "duble" miejsce na transponderach)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części się zgadzam. Jednak ITI nie wyłączy TVN Style i TVN Turbo w wersjach "SD", gdyż wersje "HD" będą na wyłączność w N. Dwa, iż wersje "SD" dostępne są jeszcze w wielu kablówkach (oferta analogowa), z których jednak jeszcze sporo osób korzysta. Dlatego musimy pogodzić się z faktem, iż dopóki nie zniknie całkowicie oferta analogowa, to kanały "HD" będą w głównej mierze kopiami kanałów w wersji "SD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tak, stare, bo ja je ostatnią zacząłem oglądać. Emisja codziennie o godz. 15:30 (oprócz weekendów) i ok. godz. 0:30 (nie mam pewności, ale chyba też codziennie).

 

Odcinki, które ostatnio były to m.in. Nieśmiertelność, Zabawy w Boga.

 

 

P.S. Odcinek o godz. 0:30 nie jest powtórką odcinka z godz. 15:30. Raczej są to nowe powtórki. Wczoraj np. o godz. 15:30 były Zabawy w Boga (albo coś o skarbach), a o godz. 0:30 było coś o klątwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości to na antenie TVN Style ma pojawić sie program "Pakozetka" prowadzony przez Katarzynę Pakosińską znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju, będzie to rodzaj programu typu talk-show, oprócz tego swój program kulinarny poprowadzi także Pascal Brodnicki znany z TVN-u, program będzie sie nazywał „Smakuj świat z Pascalem". Pascal będzie proponował widzom głownie potrawy azjatyckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie do wiary" - dla mnie miła niespodzianka. Tylko, że ten program był dozwolony od szesnastego roku życia, więc dlaczego leci też o 15:30? Coś tu jest nie halo :>

Nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli w dzień leci inny odcinek niż w nocy to widocznie uznali że część odcinków nadaje się od 12 roku życia i emitują je w dzień.

 

Swoją drogą, tak to właśnie powinno wyglądać z tymi oznaczeniami wiekowymi. Że powinny one dotyczyć danego odcinka a nie całego serialu czy programu. Przykładem może być CSI. Są odcinki które spokojnie można by puścić nawet z oznaczeniem +12, a są odcinki, które mogłyby lecieć nawet z oznaczeniem +18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto kilka przypakowych komentarzy na temat Nie do wiary z sieci:

dobra seria tv tvn....chyba najlepsza
takie programy kiedys leciały w tv a teraz taniec z [beep]ami i m jak masakra
Mój ulubiony program.... szkoda, że zdjęli...
To był dobry program ale zbyt późno go pokazywali a popołudniu pokazywali ріеrdоły kto nikt ich nieoglądał
Ten program jest straszniejszy niż HORRORY
potwierdzam uwilbiam te programy "strefa tajemnic jaki i "nie do wiary"
kocham ten program, ale zawsze mam dyga jak go oglądam :D
Lubiłem ten program bo był tak ciekawie zrobiony
To jedyny program jaki oglądałem w tvn, a tak nawiązując do tematu to polecam Trylogię Roberta Allana Monroe, doskonała lektura.
kiedys jak bylem mlodszy a ten program lecial czasem zostawal wlaczony tv i budzilem sie wlasnie jak lecialo ndw to schizy mialem ;p
Szkoda, że tego programu już nie ma. Tylko jakieś :censored: puszczają.
Ja chce żeby znowu było !!!
o kurde jak ja ten program lubiłem oglądać . heh ;)

Cieszę się, że TVN wreszcie zrozumiał, że Nie do wiary to dobry program i zasługuje na powtórną emisję. 5 lat na to czekałem. Szczerze to już myślałem, że się nie doczekam tych powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...