Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny kpiny związane z "Piekielną kuchnią Gordona Ramseya". Ostatni sezon oznaczony był "4" zamiast "6" co od razu mnie zmyliło i nawet nie zacząłem oglądać show bo sezon czwarty oglądałem w całości. Przy emisji gdzieś finału w czerwcu przypadkowo natknąłem się na stronę VOD.onet.pl . Tam znajdował się jeden odcinek programu, finałowy odcinek, w którym zauważyłem, że są nieznane mi postaci. Patrzę u góry, a tu sezon 6 a nie 4! Dlaczego wszystkie programy czy to w internecie czy drukowane czy też EPG podają, iż jest to 4 sezon?! Teraz patologia się powtarza. Wchodzę na vod.onet.pl a tu 7 sezon! Od razu się wkurzyłem bo przeglądałem program i szukałem nowych odcinków, z tego co zauważyłem emisja 1szego odcinka ma być w sobotę o 22:45, dziwne, że na stronie jest już 2gi odcinek, ale nie wnikam.. Teraz kolejna ciekawostka: program dostał znowu inny numerek sezonu niż ma być, na stronie vod.onet.pl ma 7, we wszystkich programach tv ma "5". Na dodatek nie ma ani jednej powtórki programu! Będę musiał rezygnować z innych pozycji tylko dlatego, że nie ma powtórek Gordona? Polityka TVNu Style woła o pomstę do nieba. Wcześniejsze sezony były emitowane tak, jak miało być z wieloma powtórkami, niemalże codziennie o normalnych porach jak 17 czy 20:00. Wątpię, żeby komuś udało się wytłumaczyć ten wybryk, ale jeśli tak, to czekam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No ale co ma piernik do wiatraka :] To, że głównie faceci się wypowiadają na forum to wiem, ale smęcicie tak, jakby ten kanał był przez was oglądany przez kilka godzin dziennie, a skoro nie oglądacie, to czemu tak biadolicie o czymś, co wam w sumie nie powinno przeszkadzać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...