Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, neo_patryk napisał(a):

A który kanał muzyczny należący do Polsatu poza dostępnymi naziemnie Polo TV i Eska TV ma ramówkę wypełnioną reklamami przerywanymi powtórkami z  innych jego kanałów? Różnica będzie polegać na tym, że Polsat nie będzie musiał dzielić się kasą z reklam z 4Fun Media.

A i jeszcze  ESKA TV ma koncesję na kanał muzyczno-rozrywkowy, więc nie dziwią mnie powtórki z innych kanałów Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wkrótce pozostały 2 kanały 4 Fun.TV i 4 Fun.Dance pojawią się na MUX-ach lokalnych BCAST. Obecnie jest na tych MUX-ach tylko 4 Fun.Kids SD. No i oczywiście zmieni się jakość kanałów z SD na HD. :-) Skoro Polsat stał się większościowym udziałowcem to HD wkrótce będzie. Przecież i tak są uplinkowane na sat. z tp Polsatu. :-) Kasa zostaje w rodzinie Polsatu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21, Polsat jest też właścicielem Disco Polo Music, Vox Music TV, Eski TV Plus i Eski Rock TV i jakoś za tym nie poszło podniesienie tych stacji do HD na satelicie. Z przełączeniem Eski TV do HD też się nie śpieszyli, także wcale bym się nie dziwił gdyby stacje 4FUN.TV pozostały nadal w SD na satelicie, biorąc pod uwagę liczbę stacji muzycznych, które teraz w swoim portfolio ma Polsat. Wszak wśród muzycznych w HD na sat mają Eskę TV, Polsat Music i Polo TV, z czego dwie pierwsze grają praktycznie tak samo jak stacje 4FUN.TV.

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@BiL Zobaczymy. Wysłałem setki e-maili na skrzynke pocztową odsłuchane.eu w sprawie niedziałających playlist i dodanie brakujących stacji.W sprawie playlist 4Fun TV pisałem już w marcu. Niestety nie dostałem odpowiedzi jak w przypadku dodania jednej rozgłośni z Sieradza.

E-mail do odsłuchane.eu to odsluchane@odsluchane.eu oraz kontakt@odsluchane.eu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...