Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

WSS to specjalny sygnał dodawany w 23 linii obrazu składający się z 14 bitów informujących m.in. o współczynniku proporcji obrazu, dzięki czemu TV może automatycznie ustawić poprawną formę jego wyświetlania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany na +, choc belki z podpisami teledyskow moglyby byc wyrazniejsze.

 

A teraz pytanie do specjalistow.. bo ciagle mnie to nurtuje: Dlaczego niektore zagraniczne teledyski sa w rozmytej, duzo gorszej jakosci, tak jak przed przejsciem na HD (np. teledysk Cascady), natomiast z polskimi teledyskami na 4fun.tv nigdy nie widzialem takich problemow? O co w tym chodzi ? na VIVIE np nie ma takiego problemu i teledysk, ktory na 4fun.tv rozmyty, zamglony na VIVIE ma o wiele lepsza jakosc obrazu? Od czego to zalezy?

 

Tak na marginesie.. 4fun.tv powinno wprowadzic tematyczne pasma z POLSKA muzyka, sladem vivy, nie tylko od 01.00-6.00 rano..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafika jest dużo lepsza. Jedyny mankament to niekompletne podpisy. Widziałem teledysk Alexandra Burke - Bad Boys, gdzie podpis był Flo Rida - Bad Boys, a Timbaland feat N Furtado and Soshy - Morning after dark było Nelly Furtado - Morning after dark. Trochę dziwnie zrobione. Dziś ze względu na to, że weszły takie zmiany, miałem przez 3 godziny włączone 4fun tv. Muszę stwierdzić na duży plus dla nich, że przez ten czas nie powtórzył się ani jeden teledysk a muzyka była naprawdę zróżnicowana. Leciała nawet Norah Jones, Owl City czy Ray & Anita i sporo muzyki, której na Vivie nie uświadczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą 4 fan tv jest....Ten opóźniony dźwięk ;/ MNIE TO STRASZNIE IRYTUJE W tej stacji :evil: Wszystko już jest ok ale żeby na kanale muzycznym takie rzeczy gościły już przez dłuższy czas.......To jest niedopracowanie!

 

A tak poza tym Playlista dużo bogatsza np.Od Vivy i to wielki plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z dźwiekiem nadal są! Te problemy nie są od dziś tylko od dłuższego czasu i dziwi mnie fakt że dopiero co niektórzy to zauważyli dopiero.

ktoś też tutaj pisał o problemie jakości obrazu i dźwięku na klipach zagranicznych i różnicy na jakości ich względem polskich klipów które puszcza także 4 Fun.TV.

Oto odp. dlaczego 4 Fun.TV ma wcześniej klipy zagraniczne ale niestety gorszej jakości niż VIVA PL i inne kanały MTV Net. PL które to puszczają je później trochę.

Tak się dzieje gdyż 4 Fun.TV nie czeka aż dostanie od wytwórni czyste kopie na wysokiej jakości nośnikach lecz pobierają klipy z neta słabszej jakości np. w AVI i zaczynają je puszczać wcześniej w oczekiwaniu na taśmy beta od wytwórni muzycznych.

Możecie nie wierzyć ale tak właśnie jest więc jeżeli 4 Fun.TV coś puszcza pierwsze to na pewno nie jest to wysokiej jakości KOPIA z wytwórni muzycznej tylko źródło z neta kiepskiej jakości.

Na VIVA PL nie zobaczycie kiepskiej jakości materiału bo MTV Net. czeka na kopie specjalne dla nich od wytwórni.

Dużo klipów na 4 Fun.TV ma mgłę i skąd ona jest w obrazie? A no z kiepskiej jakości kompresji i tyle.

4 Fun.TV nie jest wcale takim pionierem w nowościach bo co z tego że puszczą jako pierwsi NOWOŚĆ skoro w prawym dolnym rogu jest opis "PROMO ONLY" i to to samo źródło które ja mogłem i mogę pobrać z neta :-)

Źródło teledysków i ich jakość to piorytet dla stacji muzycznej a 4 Fun.TV się tego nie trzyma jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z dźwiekiem nadal są! Te problemy nie są od dziś tylko od dłuższego czasu i dziwi mnie fakt że dopiero co niektórzy to zauważyli dopiero.

ktoś też tutaj pisał o problemie jakości obrazu i dźwięku na klipach zagranicznych i różnicy na jakości ich względem polskich klipów które puszcza także 4 Fun.TV.

Oto odp. dlaczego 4 Fun.TV ma wcześniej klipy zagraniczne ale niestety gorszej jakości niż VIVA PL i inne kanały MTV Net. PL które to puszczają je później trochę.

Tak się dzieje gdyż 4 Fun.TV nie czeka aż dostanie od wytwórni czyste kopie na wysokiej jakości nośnikach lecz pobierają klipy z neta słabszej jakości np. w AVI i zaczynają je puszczać wcześniej w oczekiwaniu na taśmy beta od wytwórni muzycznych.

Możecie nie wierzyć ale tak właśnie jest więc jeżeli 4 Fun.TV coś puszcza pierwsze to na pewno nie jest to wysokiej jakości KOPIA z wytwórni muzycznej tylko źródło z neta kiepskiej jakości.

Na VIVA PL nie zobaczycie kiepskiej jakości materiału bo MTV Net. czeka na kopie specjalne dla nich od wytwórni.

Dużo klipów na 4 Fun.TV ma mgłę i skąd ona jest w obrazie? A no z kiepskiej jakości kompresji i tyle.

4 Fun.TV nie jest wcale takim pionierem w nowościach bo co z tego że puszczą jako pierwsi NOWOŚĆ skoro w prawym dolnym rogu jest opis "PROMO ONLY" i to to samo źródło które ja mogłem i mogę pobrać z neta :-)

Źródło teledysków i ich jakość to piorytet dla stacji muzycznej a 4 Fun.TV się tego nie trzyma jak widać.

 

asynchron nie ma z tym nic wspólnego, sprawa o której piszesz skomentowana została prze zemnie w wątku o Vivie Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podobają te zmiany. No może jedynym minusem jest za małą czcionka przy nazwach utworów. Powinna być trochę większa. Polepszyła się też jakość obrazu i nie odbiega teraz ona aż tak bardzo od VIVY. U mnie dźwięk tylko przy niektórych teledyskach, ale na prawdę bardzo rzadko odbiega od obrazu.

Od dziś zauważyłe, że program Pop budzik nadawany jest już od 6. Mimo to nawal o 6 emitowane są tylko polskie teledyski. Właśnie 4fun zaczęło ponownie emitować gry sms-owe. Jest ona teraz o wiele mniejsza i aż tak bardzo nie przeszkadza, jak wcześniej. Wczoraj miała też miejsce mała wpadka, bood 22 program Hit Me był emitowany z czerwonym kółeczkiem. Chyba że od wczoraj będzie on już nadawany z takim oznaczeniem wiekowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w UPC poprawnie działa ten 16/9 ?? Bo w mojej tv Kablowej coś jest nie tak jak przełączam to najpierw jest jak TVN 24 ..a potem jeszcze wchodzi z automatu 16/9 ...co w efekcie daje jeszcze mniejszy obraz niż 16/9 !! .Czy to może być wina mojego tv (chociaż style turbo czy 24 ok chodzą)czy to problem ze strony operatora tv kablowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asynchron występuje również u mnie w UPC. A problem smużenia i kiepskiej jakości teledysków jest odkąd tylko pamiętam 4Fun.TV :)

 

Ktos tam pisał, ze 4fun sciaga teledyski z YOUTUBE.. ale przeciez kiedys youtube nie istniało.. a nadawali tak od powstania.. myslałem, ze po przejsciu na HD jakosc bedzie lepsza.. ale dalej to samo, o co w tym chodzi ? Słaby sprzet czy co ? Przeciez zarabiaja srednio po kilka milionów zł z reklam miesiecznie i nie stac ich na lepszy sprzet, zeby sie nie kompromitowac taka jakoscia ? Pamietam ze viva nawet przed przejeciem przez viacom nigdy nie miała takich problemów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że taka dość słaba jakość 4fun tv to wina transportera na którym się znajduje ten kanał -jest on po prostu przepełniony do granic możliwości - stąd taka słaba jakość kanału. A to, że kanał puszcza klipy z youtube - jakoś nie chcę mi się w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...