Jump to content

Recommended Posts

Ja liczyłem na masakrę ,jatkę lub coś podobnego a tu nic, jedynie musiałem do końca wysłuchać muzyki ,która mnie nie interesuje. Panowie bez przesady.
Po prostu przy jedzeniu w lokalu gdzie leci ta stacja można się poczuć niesmacznie xD

4fun tv ma problemy z dźwiękiem.Sprawdziłem to i w tv tak jest jak i na ich stronie internetowej. 

Jest chyba jakaś awaria. Podczas reklamy, nie ma logotypu. Jest samo oznaczenie (po co?) i zegar.

W ogóle nie ma logo, nie tylko na reklamach i podobnie jest na innych 4funach

I kolejny edit: tylko na TV nie ma belki z tytułem pasma, a nie wiem jak na innych ale nie ma też belki z tytułem i wykonawcą

• Haha 1

Ta awaria pojawiła się po 9:00 i na reklamach jest sam licznik bez logo i oznaczenie wiekowe. 

• Haha 1

Wszystko wróciło na swoje miejsce oprócz oznaczenia wiekowego na 4Fun Dance.

Aktualnie na 4FUN TV leci program ''Wiadomixy'' prowadzi go Mateusz Jędraś. Program przypomina ''Wszyscy zginiemy'' który Mateusz prowadził w Nowa TV.

Zauważyłem dziwną sytuację, że na 4Fun TV piosenka Marnik - ,,Up&Down" jest emitowana z teledyskiem, za to na antenie 4Fun Dance jest emitowana wersja audio, bez teledysku.

W dniu 10.07.2019 o 22:38, Patjyk napisał:

Leciał Adam Lampert z 2010 i przed klipem poleciała jakaś dziwna plansza ''Ten klip jest z nami już 9 lat, gramy go od 2010 roku'' :D 

Przed chwilą przed "Lean On" od Major Lazer też wrzucili tą planszę, lektor powiedział "Ten klip powstał w 2015 roku, jest z nami już 4 lata."

Wyglądało to tak, że napis "4 LATA" był na środku ekranu i ciągle się powiększał i zmniejszał (jak chyba każdy napis w identach tej stacji). Wyglądało to tak:1R5d2og.png

Wszedłem na WP Pilot żeby zrobić ss na porównanie mojej wersji grafiki ekranowej z obecną (która jest w tym temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/9816-propozycje-grafik-ekranowych-dla-stacji-tv-nasze-prace/) i zauważyłem że napis Ogłoszenie Nadawcy nachodzi na oznaczenie wiekowe. Pełen profesjonalizm xD

a32e51f4d84c7531fa4b397acfb9dbba.jpg

EDIT: za duzo [beep]ół napisałem w poprzedniej wersji posta więc powiem w skrócie - mają coś co naśladuje jakieś Warsaw Shore albo Big Brothera, tylko z jakimiś homo influencerami i z tego pochodzi ten screen XDD na kanale yt 4funa jest ta reklama i odcinek 1 i 2, nie wiem z jakiego powodu ale stacje muzyczne ostatnio mocno przechodzą proces "mtvzacji" czyli dodawania jakichś programów do ramówki (eska robi podobnie, tylko bierze programy z innych kanałów). 3 odcinek będzie w niedzielę jak coś o 22:00.

edit: tylko sobie przypomnialem że musiałem mu ocenzurowac sutki bo tapatalk bloknął XD

• Like 1
  • Haha 2

Od kilku dni lub nawet tygodnia nie działa strona internetowa 4fun tv.Ciekawe kiedy to naprawią. 

• Haha 1

Przed chwilą sprawdzałem, u mnie  normalnie działa strona internetowa 4fun.tv. Wyczyść ciasteczka albo sprawdź w innej przeglądarce lub na innym łączu internetowym. 

4FUN TV jak i inne 4Funy nie mają logo i belek.Na dance i gold zamiast oznaczenia jest jakaś dziwna ikonka😂

Ikonka jak z przeglądarki internetowej, gdy brakuje obrazka :)

4fun.jpg

Edited by bugmenot

Może próbują usunąć oznaczenie wiekowe z reklam lub zrobić je normalne żeby nie były za ciemne i poszarpane (chodzi mi o to że tworzą się takie linie wokół niego i ogólnie całej oprawy ekranowej) i naprawić to co zepsuli 2-3 lata temu chociaż wszystko w oprawie ekranowej zes.ali

Próbują? Oni się wezmę za to, jak Polsat za usuwanie powtórek :D. Co do oznaczenia, pewnie przywrócą za kilka tygodni. Znając ich to prędko się nie zczają. 

Zczaili się, oczywiście bez zmian, dalej brzydkie i za wysoko  

Ale czy tylko ja widzę że ogólnie jakość 4FUNÓW jest gorsza niż innych kanałów?

4funy dostały kolorowe logo, dla mnie sto razy lepsze niż te smutne szare. Tylko dance trochę oczowalne, ale trochę zmniejszyć nasycenie, poprawić oznaczenie wiekowe (rozjaśnić i usunąć linie te linie wokół) i od razu chce się oglądać. default_biggrin.png8f4bb4ceb6e27c3baebf8a20cac4c678.jpgbf6acb7e5491e4e48069259d36c58c61.jpgc2e88501f276fe3a3f30f5331e53171a.jpg

Ale oznaczeń wiekowych podczas reklam nadal nie usuneli...

Edited by Patjyk