Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajne pasmo. lecą tylko polskie klipy! o 1.00 jest 'nocny hałas' i tam leci mieszanka , a o 2.00 zaczyna się 'nocny 4fun' i tam lecą same polskie. pojawiaja się różne. wczoraj widziałem jeden z pierwszych klipóe o.n.a. na przykład. maciej maleńczuk , blog 27 i grovebusterz. pasmo naprawdę fajne , godne polecenia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne pasmo. lecą tylko polskie klipy! o 1.00 jest 'nocny hałas' i tam leci mieszanka , a o 2.00 zaczyna się 'nocny 4fun' i tam lecą same polskie.

Tutaj się nie zgodzę nie raz spotkałem się z zagranicznymi klipami w pierwszej godzinie "nocnego hałasu". Dawno nie oglądałem więc może teraz puszczają tylko polskie klipy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocny Hałas jest w piątki i soboty o 1:00, a w resztę dni o 1:00. To jest mix nowości zagranicznych i polskich. A Nocny 4fun to tylko polskie piosenki, w pt i sb o 2:00, a w resztę dni o 1:00.

To tak jak napisałem, ale faktycznie od pewnego czasu w nocnym hałasie pojawiają się gry.

 

Tutaj zamieszczam playlistę z nocnego 4funa z 8.08.2011 r. od godziny 1.10 do 2.10 :

 

Varius Manx - Mówią Mi

Pewex feat. stachursky - Taki Jestem

Marcin Rozynek feat. Magda Wójcik - Nie Wymińmy się

Makowiecki Band - Miasto Kobiet

Candy Girl - Jesteś jak Sen

Myslovitz - Acidland

Max Farenthide pres. Disco Superstars - Can You Feel It

Ira - Nie daj mi osejśc

Andrzej Piaseczny - Gdybym nie zdążył

Lady Pank - 7-me niebo nienawiści

Niwer - Miły, młody człowiek (w sumie ciekawa piosenka , posłuchajcie se ;pp)

Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobelny - Nie Kłam że kochasz mnie

Rotary - Na jednej z dzikich plaż

Oszibarack - Stop Calling Me Skinny

De-Mono - Druga w nocy

Virgin - To Ty

Robert M feat. Dirty Rush - Heart of You

Kim Nowak - Rekin

Sylwia Wiśniewska - 12 łez

 

mniej znane, bardziej znane, klasyki, nowości wszystkiego po trochu ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skandal! Właśnie widziałem na tym kanale program z disco polo. Po co tak mieszają ? Jest kilka kanałów muzycznych żeby widz mógł wybrać co chce słuchać.Chcecie tandetne disco polo to jest Polo TV.Sukces Polo TV spowodował że teraz inni chcą zarabiać na disco polo. Na szczęście jest jeszcze absolutny numer jeden Eska TV oraz TRACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weekend ze zmarłymi artystami!

 

U nas weekend zaczyna się już w piątek! Co tydzień, od piątku do niedzieli, prezentujemy klipy i materiały związane z konkretnym wydarzeniem lub artystą. Weekendy Specjalne to cotygodniowa jazda bez trzymanki, z dużą dawką muzyki i materiałów o Waszych ulubionych artystach.

 

Są artyści, którzy zawsze zajmować będą szczególne miejsce w naszej pamięci…Są piosenki, które będą wiecznie żyć, choć ich twórców nie ma już wśród nas.

 

W ten weekend przypomnimy przeboje artystów, którzy są już po drugiej stronie. Na antenie 4fun.tv nie zabraknie takich wykonawców, jak 2PAC2, 4P/Onil, Aaliayh, Adam Freeland, Alice In Chains, Amy Winehouse, Bad Boys Blue, Bee Gees, Bob Marley & The Wailers, Boney M., Boyzone, Elvis vs. JXL , Falco, Frank Sinatra feat. Bono, Freddie Mercury , INXS, Isaac Hayes , James Brown, Janis Joplin, Jimi Hendrix, John Lennon, Johnny Cash, Joy Division, Kaliber 44, La Bouche, Melanie Thornton, Michael Jackson, Myslovitz i Marek Grechuta, Nirvana, Notorious B.I.G., Paktofonika, Patrick Swayze, Paul McCartney feat. Michael Jackson, Paul Oakenfold feat. Brittany Murphy, Pink Floyd, Pras feat. Ol'Dirty Bastard & Mya, Queen - Who Wants To Live Forever, Republika, Robert Palmer, Roy Orbison feat. K.D.Lang, Run-D.M.C. , Scatman John, TLC, Type O Negative

 

 

 

Weekend specjalny – "Wiecznie żywi" w 4fun.tv:

 

Piątek, 28 października – 14.00, 19.00

 

Sobota, 29 października – 9.00, 10.30, 15.00, 19.00

 

Niedziela, 30 października – 9.00, 10.30, 15.00, 16.30

 

http://www.4fun.tv/programy/programy-ak ... ekend.html

 

Zapowiada się kawał świetnej muzyki. ;) Zdecydowanie najlepszy weekend na 4funie. Oglądam co roku i naprawdę ciężko oderwać się od telewizora. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...