Jump to content

Recommended Posts

Grupa 4Fun Media podpisała umowę z VingoTV zwiększając tym samym zasieg techniczny telewizji 4fun.tv o dodatkowy kanał dystrybucji w formacie IPTV - usługi polegającej na dostarczaniu treści video w sieci Internet.

VingoTV nabyła prawo do transmisji sygnału polskiej stacji za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird 4. Będzie on skierowany głównie do polskiej mniejszości narodowej mieszkającej na wyspach brytyjskich oraz w Irlandii.

 

Dzięki Vingo TV, sygnał 4fun.tv będzie dostępny w formacie IPTV w wysokiej rozdzielczości 512 kbps w postaci streamingu, z funkcją timeshift lub jako video-on-demand. Przez pierwsze 2 miesiące od podpisania umowy, kanał będzie dostępny dla widzów za darmo.

 

Zgodnie z postanowieniami kontraktu, Vingo TV będzie promować dostępność 4fun.tv na własnej stronie internetowej, dostarczając widzom niezbędnych informacji o ramówce programu. Zródłem przychodów z podpisanego kontraktu będzie dla 4Fun Media, znacząca część zysków pochodząca z subskrypcji kanału oraz część przychodów reklamowych generowanych przez kanał.

 

VingoTV, to brytyjski serwis IPTV zaprojektowany z myślą o społecznościach emigrantów szukających stałego kontaktu z ojczystym językiem i kulturą. Dzięki wykorzystaniu Internetu, umożliwia oglądanie telewizji, bez żadnych ograniczeń terytorialnych ani czasowych.

 

- Zbliżające się wejście na giełdę i pozyskanie nowych środków finansowych ma przyspieszyć realizację naszych planów strategicznych, które przewidują stworzenie pod marką 4Fun Media, interaktywnej multimedialnej platformy, dystrybuującej treści video, nie tylko jako tradycyjny program telewizyjny, ale przede wszystkim w interaktywnych formatach przystosowanych do nowych mediów: Internet (IPTV) i telefonii komórkowej 3G - mówi Dariusz Stokowski, Prezes Grupy Kapitałowej 4Fun Media. - Wkrótce 4Fun Media ogłosi o podpisanie kolejnego, znaczącego kontraktu w tym obszarze działalności - dodaje Stokowski.

 

żródło:media2.pl

 

 

 

 

Kartony, jedno z bardziej popularnych pasm w ramówce muzyczno - interaktywnej telewizji 4fun.tv na wiosnę zyskuje nowych bohaterów. Na antenie pojawi się także nowa kryminalno-erotyczna kreskówka.

Co poniektóre, kultowe już postaci, otrzymają nowe oblicze. Do grona kreskówek dołącza nieznana dotąd widzom 4fun.tv postać Kot Kaboom. Główny bohater jest wyluzowanym kotem, który posługując się swoim intelektem, sprytem i oryginalnymi pomysłami zwalcza gangi złych kociaków. Ratuje słabszych przed opresją kultywując hasłu "Czyńmy dobro".

 

Od 2 kwietnia na antenie 4fun.tv rozpocznie się emisja nowych odcinków niezwykle popularnej "kryminalnej" kreskówki o zabarwieniu erotycznym - "Inspektor Erektor". Głównym bohaterem jest tytułowy Inspektor, który w toku swego śledztwa posługuje się "wskazówkami", jakich udziela mu jego własna erekcja. Nowe odcinki przedstawiają detektywa w zupełnie innym świetle. Kreskówka jest przeznaczona wyłącznie dla widzów dorosłych, dlatego na antenie 4fun.tv emitowana będzie w każdy poniedziałek zawsze o 23:00.

 

Zmianom ulegnie również kartonowy serial "Generał Italia". Oprócz wprowadzenia do emisji nowych odcinków, widzowie zaobserwują zmiany w jakości samej animacji, obrazu, dźwięku oraz humoru. Nowe odcinki można zobaczyć w każdy czwartek o godzinie 20:00, począwszy od 5 kwietnia.

 

żródło:media2.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

4Fun TV zaatakuje poranki

 

 

Młodzi widzowie doczekali się programu śniadaniowego. Muzyczno-interaktywna telewizja 4Fun.TV startuje z nowym porannym programem z nurtu OneManShow - "Powstanie". Program będzie emitowany na żywo.

W poniedziałki, środy oraz piątki między 7 a 9 rano Andrzej Szajewski będzie budził widzów 4Fun.TV, w rytmie dobrej muzyki i humoru. Prowadzący, który ma wprawę w budzeniu słuchaczy - przez kilka lat prowadził poranny program w Radiostacji - będzie poruszał tematy społeczne i kulturalne w kontrowersyjny i żartobliwy sposób.

 

W programie m.in. wywiady z gwiazdami, przegląd prasy, kącik kulinarny "Gotuj się", kącik 4fun-fitness oraz usługa specjalna – Budzenie na życzenie. Wszystko to w interakcji z widzem. Każdy będzie mógł wypowiedzieć się na antenie za pomocą czata, SMS-a oraz telefonu.

 

Pierwsze "Powstanie" już w środę, 18 kwietnia, od godziny 7.00.

http://

http://www.media2.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa 4Fun Media podpisała kontrakt z platformą JumpTV, wiodącym nadawcą telewizyjnym w Internecie.

Zgodnie z zawartą umową, JumpTV zobowiązał się retransmitować sygnał 4FunTV w formacie IPTV, kierując ofertę przede wszystkim do polonii mieszkającej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz w krajach Ameryki Południowej.

 

JumpTV zajmie się w całości stroną techniczną dystrybucji sygnału polskiej stacji, która będzie dostępna w formie streamingu na żywo, VoD, PPV oraz z funkcją time-shift.

 

Zawarcie umowy z Jump TV pozwoli 4Fun Media na znaczące zwiększenie zasięgu technicznego sygnału stacji i pozyskanie nowej widowni oraz uzyskanie nowych źródeł przychodu, którymi będzie część zysku z nadawanych reklam oraz wpływów z subskrypcji.

 

W celu większej skuteczności ich oddziaływania, JumpTV zapewnia umieszczanie reklam w przekazie stacji na zasadzie geo-targetingu (czyli dostosowanych dla oczekiwań i wymagań danego regionu świata). Miejsce reklamowe może być sprzedawane także w momencie buforowania przekazu.

 

Program będzie mógł być oferowany odbiorcom także w zamian za oglądanie przez nich reklam (ad-supported). Warunki współpracy przewidują równocześnie promocję stacji Jump TV przez 4Fun Media na polskim rynku medialnym. Będzie to miało miejsce zarówno na stronie internetowej 4FunTV jak i w spotach reklamujących współpracę 4FunTV z JumpTV, emitowanych w prime time polskiej stacji.

 

żródło:media2.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że kolega bzyk1992 nabija posty bo prawie z dwumiesięcznym opóźnieniem zareagował na tą informacje :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

częstotliwość: tp.110 (10.719 V SR=27500 FEC=3/4)

PID V=92

PID A=163

SID= 4404

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe szaty 4fun.tv

Interaktywna muzyczna telewizja młodzieżowa 4Fun.TV wprowadza spore zmiany graficzne na swojej antenie. Od piątku, trzeciego sierpnia, stacja wprowadzi nową komunikację wizualną oraz odświeży logo. U nas nową grafikę można zobaczyć już dziś. Nowa komunikacja bazuje na lekkich elementach graficznych, jasnych, wyrazistych kolorach. Nowe oprawy programów otrzymały wizerunek, który pozwala na jasną komunikację.

więcej>>

 

Edycja RafiX: Bardzo estetycznie to wygląda :wink: Super :D Chodzi mi oczywiście o sposób wklejenia cytatu z internetu :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://media2.pl/media/27743-czarne-chm ... funtv.html

 

Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji nie podobają się kreskówki i rozbierane teledyski prezentowane na antenie młodzieżowej telewizji muzyczno-interaktywnej 4Fun.TV. Rada podjęła decyzję w sprawie cofnięcia koncesji na nadawanie programu.

 

Moim zdaniem 4 FUN TV powinno się teraz postarać o jakąś zagraniczną koncesję np.w Wielkiej Brytanii czy w Czechach.Tam dają więcej swobody i nie trzeba emitować jakichś żółtych zbędnych trójkacików tak jak to jest u Nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już jest bezczelność czepiać się o takie głupoty. Widać, że w zarządzie KRRiTV zasiadają sami smutni urzędnicy, których nic nie bawi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież ta głupia rada musi czasem się kogoś czepiać, żeby było widać że wogóle pracuje! Czy Waniek, czy Kruk - to jedna i ta sama banda obiboków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem 4 FUN TV powinno się teraz postarać o jakąś zagraniczną koncesję np.w Wielkiej Brytanii czy w Czechach.Tam dają więcej swobody i nie trzeba emitować jakichś żółtych zbędnych trójkacików tak jak to jest u Nas.

Tego samego zdania jestem. VIVA Polska, MTV, VH 1 nie mają tego problemu. 4fun.tv lepiej niech się jak najszybciej stara o zagraniczną koncesję (tylko żeby nie było to MTV Networks :?) i będą mieli święty spokój. Nie będą się musieli użerać z naszą kochaną Krajową Radą. A swoją drogą - programu TVP2 jakoś się nie czepiają za program z gierkami sms "Noc Zagadek" :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak ja sie ciesze! zalatwia koncesje za granica i zniknie to [beep]one logo z wiekiem (paranoiczne wymaganie KRRiTV). pani kruk nie potrafi zrozumiec hydraulika i erekcji. szkoda ze zyjemy w tak po[beeeeeeeeep] kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pani nie rozumie hydraulika poniewą mu zazdrości tego że ta postać może ,,to" robić a jej chłop niestety nie :twisted: A co do zagranicznej koncesji to każdy nowy kanał powinien się o takie starac. KRRiT tylko chamuje rozwój i powstawanie nowych kanałów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni powymyślali sobie jakieś trójkąciki i kółka i po co to komu :?: jak zobaczy, że to jakiś tam film to najwyżej nie pozwoli dziecku oglądać, poza tym kto tego przestrzega :?: raczej nikt, bo poco to komu. Poroniony pomysł, a wracając do tematu, to nie oglądam tego kanału, bo nie leci tam muzyka jaka mi się podoba, ale czepiać się bajek, jeja no też mi powód, bajka może trochę nie w ten czas, ale śmieszna i oni sami mogliby się pośmiać a nie tylko mówią co i jak i to nawet źle mówią, już dziecko by więcej od nich zrobiło. Teledyski, jeja ktoś nagrał taki teledysk i tyle, co mają tracić popularność, bo mają rozbierane teledyski :?: jak nie chcą oglądać to niech przełączą na inny kanał. Fajnie by było, gdyby mieli koncesję w kilku krajach i w kilku nadawali, albo, żeby nadawali z poza kraju to nie byłoby tych głupich znaczków(trójkącika i kółeczka). KRRiT jest lekko powalona. 4Fun.tv powinno zostać u nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się ze wszystkim poprzednikami. KRRITV jest narzędziem do utrudniania działalności polskim kanałom, popatrzecie, że zrobiony jest zapis o tym, że gdy kanał nie nadaje 3 miesiące to trzeba mu cofnąć koncesję, tak było z dobrym programem - TV CENTRUM. Chciałem tym zaznaczyć, że ta instytucja działa tylko na niekorzyść polskich mediów.

 

A teraz czepiają sie kanału 4FUN TV i do tego fajnych bajek, sam lubię pooglądać Misia Pushupka czy Generała Italię.

 

Niech 4FUN TV postara się o zagraniczną koncesję, wtedy KRRITV będzie mogła sobie pogadać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i nie będzie już "Kartonów" o 15:00 :(

4fun.tv wprowadza nową jesienną ramówkę, która jest odpowiedzią na upomnienie stacji przez KRRiT. Chcieliśmy naprawić nasze błędy – przyznaje Agnieszka Dubik, odpowiedzialna z ramienia agencji Core PR za public relations kanału 4fun.tv. 4fun.tv zmienił m.in. godziny emitowania „Kartonów”, które teraz można oglądać o 20.00, 23.00 i 5.00.
więcej: http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=37557

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta godzina 5 rano to chyba zły pomysł 4FanTV o tej godzinie wstają dzieci i telewizje oglądają. Znowu KRRiT zdenerwuje się troszkę. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O godz. 5.00 "Kartony" można emitować bez problemów, a KRRiT im nic nie powie. Tak samo o tej samej porze mogliby pokazywać programy erotyczne. Czas chroniony zaczyna się dopiero o 6.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie wiem po co w ogole te durne kartony emituje 4funtv. Nie no chyba za stary jestem na taki prymityw :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To najlepszy punkt w ich programie :D . Na 4FunTV oglądam przede wszystkim właśnie kartony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djclassic, chyba jesteśmy w mniejszości. :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djclassic - oczywiscie ze to prymitywne i zenujace, hehehe ale w tym urok. jak wlaczysz sobie bigbrothera, programy na mtv, albo klan, m jak milosc czy inna [beep]zke to przyznasz ze tez nie naleza te audycje to nader ambitnych :) a to takie do przesady najgorsze jest i w tym urok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...