Jump to content

Recommended Posts

Znacznie dłużej na rynku jest jako Polsat News 2, więc idiotyzmem byłoby powracać do pierwotnej nazwy.

Dla większości i tak jest to bez znaczenia - kanał ma garstkę Widzów i pewnie by się nawet nie zorientowali...

A co policzyłeś widzów? Jak jest ich garstka to są tak ciemni, ze nie zauważą zmiany nazwy? Polsat News 2 ma najciekawszy program o tematyce międzynarodowej (21.00); może i dobrze, że widzów nie ma za dużo; nie jest to program dla motłochu

Jest coś takiego jak badanie oglądalności - wg informacji na listopad 2014 kanał miał ok. 6 tys. Widzów w grupie ogólnej i niecałe 2 tys. w 16-49

Jest coś takiego jak badanie oglądalności - wg informacji na listopad 2014 kanał miał ok. 6 tys. Widzów w grupie ogólnej i niecałe 2 tys. w 16-49

Nie zdziwię się, jak za jakiś czas spotka go ten sam los co Polsat Biznes :?

A co policzyłeś widzów? Jak jest ich garstka to są tak ciemni, ze nie zauważą zmiany nazwy? Polsat News 2 ma najciekawszy program o tematyce międzynarodowej (21.00); może i dobrze, że widzów nie ma za dużo; nie jest to program dla motłochu

Ja bym tak nie szarżował "motłochem" - to że ktoś nie ogląda tego co lubisz nie znaczy że m. Chodzi Ci o "To był dzień na świecie". Nie zgadzam się że dobrze ze ma małą oglądalność - takie programy powinny mieć większą, i wszyscy byśmy na tym dobrze wyszli.

Mam problem z programem "To był dzień na świecie" bardzo go ceniłem gdy był jeszcze na Polsacie News. Moja ocena programu spadła. Niektóre wypowiedzi to aż szczęka opada. Sporo ideologizowania, nie tylko goście, ale i prezenterzy (może szczególnie jeden). Gościom trochę może i wolno, bo to ich zdanie, ale w końcu prowadzący ich zaprasza (odpowiada za nich) na pewno nie powinien ich podpuszczać.

Nie wiem na ile spadek mojej oceny to zmiany w programie, odkąd są na PN2(wcześniej +) a może po prostu lepiej się im przyglądam... Jeszcze na PN mogłem podejrzewać że ktoś ma takie poglądy czy inne, dziś mi to mówią wprost. Ja tego nie muszę wiedzieć, nie chcę!

Oglądam ich dla GEOPOLITYKI.

Szkoda że nie ma więcej programów na ten temat w telewizji.

Jak każdy wie na tym kanale leci kicha.. chyba sama nazwa nie przyciąga a co by było gdyby nazywali tą stację Polsat News Biznes

Jest bardziej interesujące i realistycznie, ulepszyć grafikę, i ramówkę, więcej kasy włożyć w to.. i sama nazwa stacji odróżnia się od Polsat News

Bo na tą chwilę Polsat News 2 czy też + to wszystkim się kojarzy z drugim kanałem informacyjnym nic z biznesem jeśli miał być takim.

Polsat News Biznes :brawo:

Są tam wartościowe programy. Co by nie pisać po za "To był dzień na świecie" jest "Prawy do Lewego, Lewy do Prawego". Więc nie każdy tak myśli jak Ty. To przecież była stacja biznesowa - TV Biznes, potem Polsat Biznes.

Coś im nie poszedł serwis Polsatu News, bo speaker mówił o zimie w USA, po czym weszła plansza PN, kamery pogodowe z ich oprawą i reklamy :) Nawet się nie pożegnał.

Od poniedziałku zmieniono formę wydań informacyjnych na Polsat News. Prowadzący zmieniają się co godzinę, a przed pełną godziną jest taka zmiana warty w postaci rozmowy obojga prowadzących. Cały serwis godzinny jest teraz jakby całością.

Witam, wiadomo czy konferencja Cyfrowego Polsatu która odbędzie się 4 marca 2015 roku o godzinie 12.00 będzie pokazana na żywo w

Polsat News 2 ?

Jeśli chodzi o Polsat News 2, to tak. Wcześniej, na Polsacie Biznes emitowali wszystkie ze swoich wyników. Teraz cofnęli się z rozumem i tego już nie ma.

Ktoś wie jak nazywa się babeczka prowadząca program Światowidz? To chyba jakaś świeżynka w telewizji.

Dzisiejsze prowadzenie wieczoru wyborczego PN i PN2 przez D. Gawryluk i J. Gugałę to jakaś katastrofa, oni i zaplecze totalnie są nieprzygotowani i co chwilę się gdzieś jąkają, a ponoć to doświadczeni dziennikarze.

Michał Figurski odzyskał przytomność. Jego stan jest ciężki, ale powoli się poprawia.

Polsat news 2 na pewno  nie powróci już do poprzedniej nazwy kanału, informacja podana została na stronie polsatnews

Edited by Mr. Orbita
Przenoszę do wątku Polsat News 2, bo to dotyczy nie tylko platformy Cyfrowego Polsatu.

Uważaj żebyś nie dostał wezwania od sądu za używanie 'tego" znaku. Masakra  :crazy:

Uważaj żebyś nie dostał wezwania od sądu za używanie 'tego" znaku. Masakra  :crazy:

Dokładnie :!: 

że też tak puste głowy kulają się po chodnikach :-|