Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można było dać nazwę Polsat News Extra. Extra to coś dodatkowego, bonus, rozwinięcie. Nikt nie powie że Liga+ Extra jest gorsza od zwykłej Ligi+, bynajmniej. Mogli iść tym samym tropem. Zwłaszcza, że sami mają Polsat Sport i Polsat Sport Extra z niby dodatkowymi, bardziej ekskluzywnymi programami. Jak zwykle, pewnie bardziej się zajmowali liczeniem przyszłych wpływów z MŚ niż rozsądnym myśleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezpodstawne - jak można zastrzec powszechnie używany symbol? Przecież to paranoja...

Może to chodzi o znak graficzny a nie o sam symbol? I czy dotyczy tylko naszego i francuskiego rynku? Bo spokojnie nadają sobie na europejskim rynku takie kanały jak Film+, HD+ czy Folk+ i jakoś nie słychać o sprawach sądowych

 

Poza tym ile taka ochrona patentowa musi kosztować Abonentów? To jest powszechnie używany symbol, więc to nie są małe pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma różnicy czy w nazwie będzie + czy 2, ważniejsze od tego jest to, co można w tym kanale zobaczyć.

 

Obserwuję PN2 od początku, i o ile ich informacje mnie trochę nudzą, jakoś nie mogę przywyknąć do ich stylu, to już programy wieczorne są lepsze. Najbardziej podobają mi się 2 audycje. Pierwsza - "To był dzień na świecie" - była oczekiwana jako dobry program, więc zaskoczenia nie było, po prostu genialnie zrealizowany program o tematyce zagranicznej. Zresztą takich audycji w polskiej TV jest bardzo mało, w zasadzie poza "TBDnŚ" i nieistniejącym już "7 dni świat" to nie ma nic (dobry był jeszcze "Świat według Jacka" w TVN24, ale to był program stricte informacyjny).

 

Drugim programem, który polubiłem, jest "WidziMiSię". Początkowo był on zapowiadany jako odpowiednik "Szkła kontaktowego", ale ten program jest inny od Szkła, bardziej dynamiczny. Prowadzący jest kompetentny i potrafi kierować dyskusją tak aby nie była nudna. Co prawda do czasu tego programu nie miałem zbyt dobrego zdania o Michale Figurskim, ale teraz stwierdzam, że dojrzał do prowadzenia własnego programu. Fajne jest również to, że nie zawsze goście się powtarzają (zdarza się tak, że jeden z gości jest już stałym bywalcem programu, ale wtedy drugi to debiutant), a także to, że zaprasza się osoby z różnych dziedzin życia (był nawet Andrzej Grabowski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezpodstawne - jak można zastrzec powszechnie używany symbol? Przecież to paranoja...

Może to chodzi o znak graficzny a nie o sam symbol? I czy dotyczy tylko naszego i francuskiego rynku? Bo spokojnie nadają sobie na europejskim rynku takie kanały jak Film+, HD+ czy Folk+ i jakoś nie słychać o sprawach sądowych

 

Poza tym ile taka ochrona patentowa musi kosztować Abonentów? To jest powszechnie używany symbol, więc to nie są małe pieniądze...

 

Sprawa się skończy zapewne jak z tygodnikiem rybackim ;) ("W Sieci"). Ktoś po prostu upadł na głowę i chce dzięki całej aferze, sprawić sobie darmową reklamę. Wszystko zapewne rozejdzie się po kościach. Inna rzecz, że nazwa Polsat News 2 jest lepsza nić PN+ i dziwię się, że nikt w Polsacie jej nie wprowadził w życie przed przemianowaniem Polsatu Biznes na to nowe ustrojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku wprowadzenia tej nazwy zapowiadało się na spór z nc+. W Polsce są dwie duże platformy tv sat z czego jedna mocno kojarzona jest ze znakiem + . Ta druga jakby o tym nie wiedziała i umyślała sobie taką nazwę. Pomysłów im brakło ? To tak jakby Puma zaczeła szyć trzy paski na swoich koszulkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to od początku było żałosne. Każdy to wie, że C+ od lat buduje markę właśnie na tym +, pozmieniali nazwy programów typu Planete, TeleToon, Ale kino itp. na właśnie swoje, rozpoznawalne, a tu wyskoczył pan Solorz jak Filip z konopi i udaje głupiego. Aż dziw, że z takim intelektem zrobił karierę i tyle zarobił. Nigdy bym go o to, po jego wypowiedziach nie podejrzewał. Są pewne znaki, symbole, które jednoznacznie się z czymś konkretnym kojarzą. Polsat zamiast + powinien zainwestować np. w znak $, tego w Polsce nikt nie ma, więc Polsat to może spokojnie brać. Np. Pol$at, od razu wygląda lepiej i jest to bliższe prawdy. Albo taki Pol$at Sport €xtra. Jeszcze lepiej. Bierz pan, panie Solorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...