Skocz do zawartości

Medialni – audycja o mediach


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie roku.

 

Zmiany w Polskim Radiu i TVP na mocy ustawy z 30.12.15 - tak, pamiętam słynny protest Kamila Dąbrowy, który wreszcie musiał i tak ustąpić. A Jacek Kurski został prezesem TVP - czy jest dobrze, czy jest źle, to oceniamy sami, ale Kurski na pewno zwiększył ilość praw sportowych posiadanych przez Telewizję Polską ;)

 

Tak, Rio, EURO - świetne wydarzenia, fajnie EURO realizowane było przez UEFĘ, boli nadal mnie i Was, że Polsat to zakodował oprócz niektórych spotkań,  ale Polak potrafi i zna możliwości na zobaczenie meczów bez płacenia czterech dych, czyli wyszukanie ARD i ZDF. Potem CP usunął ARD i ZDF, to była mała aferka z tym, a nc+ tego nie zrobiło. Przyznam się bez bicia - korzystałem z opcji niemieckiej, nawet fajnie się oglądało mecze, jak nikt nie gadał i było słychać stadion, bo w Niemczech jak komentator komentuje mecz, to tylko czasem się odzywa, jak zaczyna się dziać jakaś ważna akcja. Kirk mówił też, że on oglądał w TVP. Ja oglądałem w Polsacie z Mateuszem Borkiem, który dla mnie

 

Eurowizja -  8. miejsce Szpaka, zwiększenie roli tej imprezy w TVP. Fajnie sobie poradził Michał Szpak, w tym momencie pojawił się Poland :mrgreen: Kirk mówił o godzinie 21 - to jest charakterystyczna godzina Eurowizji, jej zmiana wywołałaby dużo kontrowersji. Większość stacji rozpoczyna prime time ok. właśnie 21 i ta godzina jest najlepsza. A PharellMan już myśli, że Putin uknął wypadek Tupolewa Chóru Aleksandrowa :mrgreen: Siedem wersji, ale to chyba nie program polityczny :mrgreen: No i wpadka z regulaminem na copy-paste, kolejna wpadka Kury po tej sylwestrowej z miejscami dla gwiazd, że te lepsze dostają, a te gorsze same muszą się o nie starać, siara :mrgreen:

 

Super Polsat z PSN - zła zmiana.Widzowie tracą wydarzenia sportowe, dostając masę powtórek od Polsatu. Szkoda. Ósemka zamiast Eski, niby widzowie się cieszyli, ale okazało się, że Ósemka ma znacznie gorszą oglądalność, niż Eska, także widzicie, same złe zmiany. No ale jeżeli chcieli wprowadzić zmianę, no to bardzo proszę.

 

Sportowa Niedziela - wieszczono świetny powrót do Jedynki, ale jednak nie udało się i jak zwykle, jak wraca do Jedynki, to szybko spada. Z Info to nawet spadły "Sportowe Wieczory". Trochę źle zaczyna się dziać z rolą

 

A ja Sylwka spędzam przy TV :mrgreen: Czego chcemy sobie życzyć w Nowym Roku? Samych sukcesów polskich mediów, narodowych i komercyjnych, więcej pluralizmu w mediach, mało zamachów, mało śmierci znanych osób.  Wszystkiego co najlepsze dla nas "z nowim godem dwe tisiczje siedmnasat" :mrgreen: [Teraz sobie wyobraźcie, że lecą kuranty kremlowskie albo dzwon Zygmunta i hymn RP :mrgreen: ]

 

wislok zaprasza do audycji, może w przyszłym roku się przyłączę, sprawdzę, jak działa na telefonie Team Speak, jeżeli będzie działał, to z wielką chęcią ręce na pokład wrzucę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak najbardziej :) No ile sluchacze mogą słuchać tego wisloka ? 

Co do "Sportowej Niedzieli" to jest, teraz jak nie ma "Rolnika" to o znośnej porze. Wycofania "Sportowej Soboty i wieczorów" nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł odnośnie omówienia Sylwestrów w kolejnym wydaniu gdyż jeżeli nie będzie innych tematów to proponowałbym rozbicie tego tematu na trzy części: muzyka, oprawa & scena i prowadzący gdyż tym ostatnim tematem chciałbym zająć się najbardziej o ile zostanę zaproszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słuchaliście poprzedniego wydania ''Medialnych'', ponieważ @wislok na koniec programu apelował do osób słuchających ''Medialnych'' aby również wystąpili w naszym programie i tak się złożyło, że poszukujemy na najbliższy odcinek osoby, która mogłaby z @Kirkiem współprowadzić nasz program. Ja i @wislok nie możemy poprowadzić 27 odcinka ''Medialnych'' (mamy inne zajęcia), więc prosimy aby ktoś się zgłosił i wziął udział w naszym programie (mam nadzieję, że nie olejecie mojej prośby).

 

Jeżeli ktoś chętny chciałby wziąć udział w naszym programie, to proszę o wysłanie PW do mnie, @Kirka bądź @maciejolka. Mam nadzieję, że do piątku ktoś się zgłosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł 9 stycznia, więc pora na pierwsze w 2017 roku wydanie "Medialnych" (a ogólnie to 27), dzisiaj w składzie: @Mr.Chiquita, @Poland, oraz piszący te słowa :)

 

https://myspace.com/program.medialni/music/song/medialni-odc.27-09.01.2017-114972451-130733210 - wersja online

http://www42.zippyshare.com/v/3GLy45U5/file.html - wersja do pobrania

 

Rozpiska:

 

00:46 - Podsumowanie Sylwestrów w TV
22:23 - O "Szopce w Muzeum"
45:02 - Wielki powrót "Przekroju"
01:02:32 - Konflikt na linii Cyfrowy Polsat - TV Puls
01:28:30 - Memy internetowe
01:37:29 - Kącik Retro: Kultowe anime

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...