Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,  opiszę wam jak uruchomiłem w Playu ten c+ na pół roku.  Wszedłem na play boxie w pakiety,  mój pakiet aktywny c+ na 6miesiecy, zeskanowałem telefonem kod,  zrobiłem konto na jeszcze inny adres e-mail, zalogowalem się w aplikacji Canal+ online i kanały działają.  Oczywiście w play now na apce i w play boxie te kanały mają blokadę.  Może komuś to pomoże. 

Play zgłoszenie juz 5 ma i twierdzą że powinny być kanały bo na koncie mam aktywne. Działa jeszcze planete, minimini,teletoon, nsport,novelas,ukraina 24 hd,tvp3,ale kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

No Ja tak właśnie zrobiłem i nadal nie działa. Również mam blokadę na boxie. Ja jestem ciekaw czy u nich te kanały w ogóle działają. Bo aż mi się nie chce wierzyć.

Ja zrobiłem z linku co oni mi wysłali konto, teraz przez Play boxa zrobiłem kolejne konto i na tym działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojtmen napisał:

normalnie działają na boxie. 

U mnie nie działały mimo że zrobiłem konto na canal+ online z linku co dostałem z play. Wczoraj wziąłem się na zeskanowanie kodu i nowe konto zrobiłem innym e-mail.  Dopiero po tej operacji kanały mi zaczęły działać w boxie i na aplikacji play now oraz  działają w c+ online na apce.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tyrla napisał:

ale jak próbuje znowu się zarejestrować to wyskakuje komunikat "wystąpił nieoczekiwany błąd"...

Zrób restart boxa i spróbuj jeszcze raz zeskanować. Ten za 45zeta c+ u mnie nieaktywny.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...