Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, kingofsouth napisał:

@radzion19, dobrze , że pytasz. W piątek zamówiłem i do poniedziałku czekałem , bo zero odezwu(brak emaila potwierdzającego) to wkońcu napisałem na czacie Play i dopiero maszyna ruszyła ;)

W piątek  , zamówienie dostało numer i tyle. Już myślałem , że złego emaila podałem. Tearaz przesyłka: dekoder, umowa są w pewnej firmie kurierskiej.

Tak na marginesie , też zamawiasz? 

 

Tak, właśnie zamawiałem z trzy godziny temu i cisza, też mam tylko numer zamówienia nadany po przejściu do kroku 4 na stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W skład oferty PLAY NOW TV BOX 10 zł mieś wchodzi PAKIET PODSTAWOWY PLAY NOW. W ramach obecnej promocji otrzymuje się usługę Amazon Prime Video do 6 miesięcy bez opłat oraz ELEVEN SPORTS 4K do 3 miesięcy bez opłat. Ponadto PLAY NOW - Usługi dodatkowe (Oglądanie do 7 dni po emisji i nagrywanie ) są dostępne przez 12 miesięcy. Później można je włączyć za 2 zł mieś.

Pakiety HBO, SPORT, EXTRA i KIDS są za dodatkową opłatą.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lukimann napisał:

W skład oferty telewizyjnej wchodzą pakiety: podstawowy i sport?

Extra i Kids  są za dopłatą?

Za 10 zł dostajesz dekoder oraz :

 

1.2.1. History;
1.2.2. NickTOONS;
1.2.3. Paramount Channel;

1.2.4. MTV Polska,
1.2.5. MTV Music;
1.2.6. BBC Lifestyle;
1.2.7. VH1 Classic;
1.2.8. Polsat Viasat History;
1.2.9. Polsat Viasat Nature;
1.2.10. Comedy Central;
1.2.11. Fox;
1.2.12. Fox Comedy;
1.2.13. National Geographic;
1.2.14. Nat Geo People;
1.2.15. Nat Geo Wild;
1.2.16 Eleven Sports 3;
1.2.17 Eleven Sports 4;

 

W ramach „PLAY NOW – usługi dodatkowe” masz dostęp do dodatkowych funkcji usługi PLAY NOW TV, czyli możesz:.
2.4.1. Oglądać wybrane materiały audiowizualne dostępne w Programach z pakietów aktywnych na Twoim koncie do 7 dni po emisji;
2.4.2. Zatrzymywać i ponowne uruchamiać strumień wideo podczas oglądania wybranych Programów;
2.4.3. Odtwarzać od początku audycje telewizyjne w trakcie ich emisji w ramach wybranych Programów;
2.4.4. Nagrywać wybrane materiały audiowizualne w wirtualnej przestrzeni dyskowej udostępnionej

 

Do tego możliwość odpalenia Amazona na pół roku za darmo i 3 miesiące Eleven Sports 1 4K

To mało za taką malutką opłatę ?? Tutaj najbardziej mi na Amazonie zależy i Eleven Sports 1 4K który pewnie sobie zotawię na dłużej ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

Male info dla tych co są zainteresowani umowa na Play Now Box TV za 10 pln , do umowy nie potrzebny jest numer w Play.

Sam posiadam telefon w Plusie i wszystko przeszło pomyślnie. Teraz czekam na dekoder , który został wysłany. Mam nadzieje , ze do soboty dotrze , bo trzeba sprawdzić jak wygląda Eleven Sports 1 4K i porównać z tym co Vectra serwuje ;)

 

Zamówiłem, ale do weekendu to na pewno nie dotrze. Ma być coś w 4K w sobotę? Widzę tylko Bundesligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

Male info dla tych co są zainteresowani umowa na Play Now Box TV za 10 pln , do umowy nie potrzebny jest numer w Play.

Sam posiadam telefon w Plusie i wszystko przeszło pomyślnie. Teraz czekam na dekoder , który został wysłany. Mam nadzieje , ze do soboty dotrze , bo trzeba sprawdzić jak wygląda Eleven Sports 1 4K i porównać z tym co Vectra serwuje ;)

 

Canal+ mógłby udostępnić Playowi paczkę swoich kanałów i nie musieliby się już tak męczyć z wprowadzaniem myCanal :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jakieś wyjście jak się samu nie chce lub nie potrafi. Paczka już jest w player+, udostępnić także w Play NOW, Magenta Rozrywka od T-Mobile i po kłopocie. Canal+ SELECT kosztuje w kablówkach poniżej 40 zł. Sprzedawać w pakiecie wraz z Eleven za 50 zł i jak znalazł. Przypuszczam, że więcej zarobiliby na haraczu związanym z udostępnianiem niż sprzedaży samodzielnej. Za telekomami stoją inne usługi(telefonia, internet), które mogą sprzedawać w pakietach łączonych wraz z tv. C+ prócz tv nie ma nic innego do zaoferowania.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać. Będę się tym bawil na weekend , jedno co zainstalowałem to Horizon TV  gdyż w salonie tego nie miałem. 

Co do samego Play NOW TV to pewnie w poniedziałek,  będą mi kanaly śmigały,  gdyż musi do nich wrócić moja podpisana umowa. 

Edit :

@Krzysiek11:), @radzion19 , oferta już aktywna  :mrgreen:

 

Eleven Sports 1 4K

 

20200514-182531.jpg

 

20200514-183434.jpg

 

20200514-183459.jpg

 

Kolekcja 4K National Geographic również śmiga :D

20200514-184044.jpg

 

20200514-184250.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Dam znać. Będę się tym bawil na weekend , jedno co zainstalowałem to Horizon TV  gdyż w salonie tego nie miałem. 

Co do samego Play NOW TV to pewnie w poniedziałek,  będą mi kanaly śmigały,  gdyż musi do nich wrócić moja podpisana umowa. 

Edit :

@Krzysiek11:), @radzion19 , oferta już aktywna  :mrgreen:

 

Eleven Sports 1 4K

 

20200514-182531.jpg

 

20200514-183434.jpg

 

20200514-183459.jpg

 

Kolekcja 4K National Geographic również śmiga :D

20200514-184044.jpg

 

20200514-184250.jpg

 

 

 

 

 

 

 

No to extra, moje zamówienie też się ruszyło i jest na etapie kompletowania w magazynie. A możesz mi powiedzieć jaka firma kurierska dostarcza sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzion19 , jest to DPD.

 

Jeśli chodzi o porównanie takie na szybko Vectry z Play Now (Eleven Sports 1 4K)

Eleven Sports 1 4K w Vectrze jest z większym bitratem jak w Play Now

Vectra Online :

2160p z 25000 kbps

 

Eleven-Vectra-Online.jpg

 

Play Now : 2160p z 16000 kbps

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...