Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.

6 godzin temu, jan.kijowski napisał:

Problemem jest sam box, który był przestarzały już w momencie wyjścia na rynek!. Miałem i sprzedałem. Muliło okropnie.

Ja czekam na nową skrzynkę Canal+ (prawdopodobnie będzie już w przyszyłym tygodniu)

Tam już sam procesor Amlogic S905X2 zapowiada, że będzie to POWER BOX!

Nie bredź. W obecnym dekoderze Playa zastawano Broadcom BCM72604, który we wszystkich aspektach gniecie śmiesznego Amlogica, którym tak się podniecasz. Ten sam SoC siedzi np w Vu+ Zero 4K.

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jesteście, że DIW362 ma 4rdzeniowy procesor? Bo ja nie widzę instrukcji ani opisu nigdzie, a jedyne niemiecki odpowiednik DIW364 na ATVGuide https://sites.google.com/view/droid-tv/pay-tv-provider/vodafone-gigatv-net-box

i tutaj nadal bez zmian czyli muł nad muły.

 

@glaca

Niestety ten śmieszny amlogic jest wydajnieszy od 2 rdzeniowego bcm.

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/14744434

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/14947950

i 4 rdzeniowy bcm z boxa tmobile'a

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?utf8=✓&q=kstb6077

O ile w E2 są to puste megaherce bo procesor odpoczywa i widzisz to jedynie w postaci szybszego bootu urządzenia, to przy ATV wydajność układu się liczy i to bardzo. Czy podczas multitaskingu czy samego 'rysowania' GUI.

 

edit:

Krzysiek wyedytował posta.

Jedyne różnica to chyba tylko gbit ethernet w diw362, SoC ten sam.

Edytowane przez kozaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Wg regulaminu nie.

 

@kozaa

Wyedytowałem, bo jedna strona podawała, że DIW362 jest czterordzeniowy. Sprawdziłem to potem w Geekbench i faktycznie tylko dwa rdzenie.

Porównując Amlogic'a z BOXa C+ i Broadcoma z Play Now TV BOX to mamy przepaść na korzyść tego pierwszego oczywiście.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście nie da się ustawić MUXu lokalnego (Biznes 24, TVN HD, Polsat HD, stacje lokalne) i MUX IV (Polsat News SD)?

 

Chyba chcą szybko pozbyć się tego sprzętu, bo nie wspiera DVB-T2, a które ma wejść w Polsce za dwa lata.

 

A jak z dźwiękiem? Czy uda mi się wycisnąć Dolby Atmos na Netflix i Prime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatZnawca można tylko drobny szczegół: w WP Pilot kanał  Biznes24 jest płatny, natomiast w MUX-L3 jest darmowy.

Nie widzę potrzeby płacić za darmowy kanał, choć naziemnie jakości VHS. 

 

Ciekawostka: testowo podłączyłem sygnał DVB-C i wyszukały się kanały oraz zapisały na liście kanały kodowane, natomiast niekodowanych już nie da rady obejrzeć przez to że nie zapisują się na liście. 

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maks27 napisał:

@SatZnawca można tylko drobny szczegół: w WP Pilot kanał  Biznes24 jest płatny, natomiast w MUX-L3 jest darmowy.

Nie widzę potrzeby płacić za darmowy kanał, choć naziemnie jakości VHS. 

 

Ciekawostka: testowo podłączyłem sygnał DVB-C i wyszukały się kanały oraz zapisały na liście kanały kodowane, natomiast niekodowanych już nie da rady obejrzeć przez to że nie zapisują się na liście. 

 

U mnie przy podłączeniu pod kabel TV, przy wyszukiwaniu meldował, że znalezione nowe kanały ale ŻADNEGO nie zapisywał :(  To był jeden z kilku powodów dlaczego się tej skrzynki pozbyłem. Ciekawi mnie z jakiego operatora sieci kablowej korzystasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. Jego sprawa. Osobiście nie rozumiem jak można żyć każdym życiowym pier dnięciem znajomych obwieszczanym na osi czasu, na portalach społecznościowych, a setki milionów ludzi jara się czymś takim; przeżywa, lajkuje, komentuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Emil.1603 napisał:

@śmiechu warte, wszystko w porządku, ale obok tego też jest jeszcze coś, a przynajmniej powinno być, czyli… umiar.

Myślę, że on na większy umiar jeśli chodzi o kolekcjonowanie usług telewizyjnych niż co niektórzy jeśli chodzi o życie cudzym życiem. Każda wolna minuta z twarzą w smartfonie z załączonym Fejsbusiem czy Instagramem.  Mam kolegę, który gra sporadycznie, a sprzęt komputerowy do grania za 20 koła. Grzebie, podkręca, walczy o każdy fps, bo go to jara. Nie inseruje go rozgrywka tylko ilość wspomnianych fps w 4K. Nad wyraz szczęśliwy człowiek :) 

Edytowane przez śmiechu warte
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male info dla tych co są zainteresowani umowa na Play Now Box TV za 10 pln , do umowy nie potrzebny jest numer w Play.

Sam posiadam telefon w Plusie i wszystko przeszło pomyślnie. Teraz czekam na dekoder , który został wysłany. Mam nadzieje , ze do soboty dotrze , bo trzeba sprawdzić jak wygląda Eleven Sports 1 4K i porównać z tym co Vectra serwuje ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

Male info dla tych co są zainteresowani umowa na Play Now Box TV za 10 pln , do umowy nie potrzebny jest numer w Play.

Sam posiadam telefon w Plusie i wszystko przeszło pomyślnie. Teraz czekam na dekoder , który został wysłany. Mam nadzieje , ze do soboty dotrze , bo trzeba sprawdzić jak wygląda Eleven Sports 1 4K i porównać z tym co Vectra serwuje ;)

Witam, możesz powiedzieć po jakim czasie od złożenia zamówienia dostałeś imail z informacją czy zamówienie przeszło czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzion19, dobrze , że pytasz. W piątek zamówiłem i do poniedziałku czekałem , bo zero odezwu(brak emaila potwierdzającego) to wkońcu napisałem na czacie Play i dopiero maszyna ruszyła ;)

W piątek  , zamówienie dostało numer i tyle. Już myślałem , że złego emaila podałem. Tearaz przesyłka: dekoder, umowa są w pewnej firmie kurierskiej.

Tak na marginesie , też zamawiasz? 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...