Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Play dalej szaleje, teraz wprowadza NBA League Pass: http://www.nbaonplay.pl/

 

Darmowe 14 dni, potem 18 zł za 7 dni i można rezygnować i wznawiać w dowolnym momencie (cena na stronie NBA to 75 zł za 30 dni).

 

W ramach oferty:

- wszystkie 1230 meczów w sezonie zasadniczym

- wszystkie mecze play-off

- Mecz Gwiazd na żywo

- konkursy wsadów

- konkursy trójek

- dostęp do kanału NBA TV

- inne ekskluzywne materiały

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile liczyłeś, że piszesz "bez szaleństw"? Bierzesz pod uwagę, że praktycznie każdy, kto podpisał umowę z dostawcą kablówki lub talerza, dostaje w pakiecie również usługę "GO" czyli klona Play Now?

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu przedłużyłem umowę w Playu, bo zaproponowali mi taką samą cenę jakbym miał kartę i z ciekawości odpaliłem sobie Play Now. Naprawdę działa to fajnie. Właśnie oglądam sobie History2 i do wyboru jest jakość, SD,HD i FHD. Naprawdę ładny obraz, nic się nie zacina, szybko przemieszczam się po aplikacji (oglądam na laptopie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lukimann napisał:

Na laptopie... testowałem tą aplikację na 55 calowym ekranie i do zastąpienia tradycyjnej telewizji nie nadaje się.

 

A czy ktoś testował na 55-65 calowym TV , Eleven Sports 1 4K?

O to jest pytanie ;)

I czy ta osoba dopatrzyła się natywnego 4K. Nie wchodzi w grę odpowiedż : "Dobrze to wygląda" Od razu zaznaczam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kingofsouth napisał:

A czy ktoś testował na 55-65 calowym TV , Eleven Sports 1 4K?

O to jest pytanie ;)

I czy ta osoba dopatrzyła się natywnego 4K. Nie wchodzi w grę odpowiedż : "Dobrze to wygląda" Od razu zaznaczam :mrgreen:

 

Natywnie będziesz miał bardzo mało transmisji, bo się ich nie produkuje. Mnie za to interesuje płynność tego kanału. 25 klatek przeplot, czy progresywne?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:

 

Natywnie będziesz miał bardzo mało transmisji, bo się ich nie produkuje. Mnie za to interesuje płynność tego kanału. 25 klatek przeplot, czy progresywne?

Zadałem to retoryczne pytanie, gdyż znam na nie odpowiedż :mrgreen:

Posiadam Eleven Sports 1 4K w Vectrze i wiem jak to wygląda, choć niektórzy twierdzą , że to winna Vectry , a ja wiem ,że wszędzie ten kanał wygląda tak samo :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kluczowym zaleceniem, w celu uniknięcia rozszerzenia się koronawirusa, jest powstrzymywanie się od wychodzenia z domu. Sieć Play w ramach akcji "Zostań w domu z PLAY NOW" zdecydowała się odkodować 40 kanałów.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,25786115,koronawirus-w-polsce-siec-play-z-niespodzianka-40-kanalow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
13 minut temu, lukimann napisał:

Jaka jest jakość Eleven UHD?

 

 

Taka sama jak wszędzie. Udawane 4K ;)

Nie zaczarujesz rzeczywistości i nagle nie uzyskasz u danego operatora Natywnego 4K , jak go tam prawie nie ma.

Możesz wykupić nawet z kosmosu ten kanał i tak nigdzie nie dostaniesz lepszej jakości :mrgreen:

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość Eleven może być nawet w 8K, jak i tak jest ten pakiet bezużyteczny w najbliższych miesiącach (latach?). Wszystkie większe imprezy sportowe są wstrzymane do odwołania.

 

Są reklamy, że obecnie Play ma najtańszą opcję na Prime Video i na dostęp do ich sławnego boxa. 10 zł miesięcznie za pakiet podstawowy + box. Cyrograf na 24 miesiące. Pewnie jeszcze dochodzi opłata aktywacyjna 50 zł.

 

https://antyweb.pl/play-z-super-promocja-na-dostep-do-kablowych-programow-tv-i-najtanszym-amazon-prime-video/

 

Box jest w opcji do wypożyczenia. Przy rezygnacji z usługi należy go oddać, chyba, że zgodzimy się na opłatę karną za brak zwrotu. 

 

Czy w tym boxie da się oglądać wszystkie muxy naziemne jakie mogę odbierać w swojej okolicy? Czy również mogę odbierać MUXy zagraniczne i MUXy lokalne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports 1 4K to takie niby Super HD i to nie do końca , bo trzeba trafić na odpowiednia transmisje.

Na Ipla masz Eleven Sports 1 HD w najlepszej jakości , nigdzie takiej nie dostaniesz.

4K o jakim piszesz i pragniesz na kanale 4K to marketingowa papka i bełkot :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann, mam wszyatkie pakiety jakie są możliwe w usłudze Play Now i stwierdzam , że jakość jest bardzo dobra zarówno na małym TV gdzie używam przez Mi Box S jak i na Smart TV.

Postarali się,  jeszcze jak dojdzie więcej kanałów to będzie cacy  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kingofsouth napisał:

@lukimann, mam wszyatkie pakiety jakie są możliwe w usłudze Play Now i stwierdzam , że jakość jest bardzo dobra zarówno na małym TV gdzie używam przez Mi Box S jak i na Smart TV.

Postarali się,  jeszcze jak dojdzie więcej kanałów to będzie cacy  ;)

 

Zamówiłem właśnie boxa ze zobowiązaniem na 10 zł miesięcznie. Posiadasz wszystkie pakiety, masz je w jakiejś promocji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, dzięki za weryfikację ;) 

 

Mała prośba do forumowiczów... Czy w ramach "dobrych praktyk" użyczyłby ktoś na kilka dni dostęp do PLAY NOW? Z chęcią bym zobaczył jak wygląda Eleven Sports 1 4K i jak działa ta usługa na Android TV :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...