Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, all999 napisał:

Pod warunkiem, że jesteś akurat na działce, bo jakość, poza Eleven 1 4K, jest gorsza nawet niż w UPC 4K Box. Wyraźnie gorsza.

Właściwie to sens ma aplikacja np w smartfonie jako Play Now.

Na większym ekranie tylko oglądam Eleven 4K.

Chyba, że chcę skorzystać z funkcji cofania kilka dni wstecz, w tym przypadku to  fajne udogodnienie i można przełknąć jakość HD.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten starszy model, na razie czekają w salonie na dostawę to wymieni3 na ten nowszy, mam do Was pytanie ?

Nacisnąłem na pilocie kilka przycisków po kolei i włączyło mi się okienko w prawym górnym rogu ekranu na którym jest wyświetlana przepływność aktualnie oglądanego kanału. Nie zwróciłem uwagi no i teraz nie wiem to włącza się, może komuś jeszcze udało się to włączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten starszy model, na razie czekają w salonie na dostawę to wymieni3 na ten nowszy, mam do Was pytanie ?
Nacisnąłem na pilocie kilka przycisków po kolei i włączyło mi się okienko w prawym górnym rogu ekranu na którym jest wyświetlana przepływność aktualnie oglądanego kanału. Nie zwróciłem uwagi no i teraz nie wiem to włącza się, może komuś jeszcze udało się to włączyć ?
Ja jestem ciekaw jak to włączyć.
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 i TVP2 są w HD w tych usługach bo tak są dostępne naziemnie, a to jest źródło "must carry" (lata temu na tej zasadzie analogowym sygnałem TVP ratowało się CP, a z kolei Polsat z analogu brała Cyfra+ - teraz ci sami nadawcy "chomikują" swoje kanały przed usługami OTT ;)))

TVN HD i Polsat HD też są w HD w niektórych miastach, nie wiem czy WP Pilot jako firma z siedzibą w Warszawie właśnie na tej zasadzie TVN HD z warszawskiego DVB-T nie dodał.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem ( o ile się nie mylę.. ;-)) to UPC oferuje wspomniane kanały w HD w usłudze OTT.

Takie " chomikowanie" jakości HD  trochę dziwi, skoro Puls, Puls 2 mogą być jakości HD w Play.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTT UPC w postaci tej oferty 4K jest tylko na ich łączu (albo inaczej - z klas IP UPC), a to inna historia - tak samo jak z "IPTV" Polsatu, czy Netii - wszędzie jest pelna oferta kanałowa, bo teoretycznie sieć jest "zamknięta".

To jest ogólnie absurd, ale zapewne czymś formalnie umotywowany, że klient Orange mający dekoder Polsatu może sobie oglądać wszystko w ramach CP IPTV, a klient Vectry może tylko kupić CP OTT z połową oferty i bez podstawowych kanałów DVB-T w pakiecie. A obie uslugi są identyczne jeśli chodzi o sposób dostarczenia sygnału.

 

W Horizon GO są kanaly TVP, ale już zwykłego Polsatu czy TVN albo TVN7 nie ma (te dwa ostatnie są w tvnowskim Playerze, ale też od niedawna). Co ciekawe tutaj Kurskiemu nie przeszkadza, że oglądalność reklam mu ucieka, bo platformy internetowe nie są mierzone.

 

TVN24 i TVN24 BIS w usługach Play czy WP Pilot są dostępne tylko dlatego, że UE kazała przy okazji przejęcia TVNu udostępnić Discovery te kanały wszystkim zainteresowanym podmiotom bez wyjątku.

 

Główny TVN czy Polsat online na zasadzie must carry odważył się dać na razie WP Pilot i Play. W teorii mogliby wszyscy zainteresowani, ale kablówki pewnie mają za dużo do stracenia przy ew. negocjajach z nadawcami przy okazji kolejnych umów - choć gdyby wszyscy duzi dostawcy jednocześnie zaczeli przestrzegać obecnej interpretacji must carry to problemu by nie było ;).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...