Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli, poza wyglądem i komfortem użytkowania ( szybkość działania dekodera) reszta bez zmian?
Pobawiłem się tylko chwilę, ale nakładka Play wygląda tak samo, za to działa o niebo lepiej. Trochę bardziej rozbudowane menu ustawień. Teraz to jest pełnoprawny android box, choć nadal jest systemowo wymuszony HDR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę grzebałem  w ustawieniach telewizora,  nie ukrywam trochę przy pomocy netu i można zmienić tryb z video HDR tylko i wyłącznie na  standard w android tv.

4K zostaje już bez HDR i można się oczywiście bawić ustawieniami w trybie obrazu.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie spróbować wymienić, mój wczoraj przy zmianie kanałów sam się zrestartował. I była przerwa w oglądaniu, a wiadomo że uruchomienie trochę trwa.

Najbardziej mnie denerwuje że VH1 Classic jest rozciągany do szerokości 16/9, preferuję format obrazu oryginalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maks27 napisał:

Pudełko wymagają do wymiany ?

Tez oddałem z pudełkiem. 

Edit.

@all999, nie wiem jak ty , ale ja przed oddaniem zrobilem reset fabryczny starego Boxa. Za duzo tam miałem swoich aplikacji. Dzielic sie z kimś usługami streamingowymi nie mam ochoty  ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie to trochę uzupełnienie oferty PC+.

Lepsza jakość np Stars tv ,  Puls 2 i innych.Do tego kanały niedostępne przez sat." Tylko" za 10 zł pakiet podstawowy:-)

Eleven 4K i Amazon i mobilna aplikacja to największe plusy oferty.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PIOOLE napisał:

 I czy w tym pakiecie można nagrywać w chmurze?

Tak można. Jest 30 godzin przez 180 dni dostępne.

Z czego osobiście nie korzystałem i raczej korzystać nie będę ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku czasu, ta " przyjemnosc" kosztuje coś ok. 2 zł. 

Swoją drogą wygląda ,  że operator pracuje nad usługa telewizyjną i od czerwca przybyło kilka ciekawych kanałów. Największy plus za TVP1 i 2 ;-)

Czekam na rozwój oferty 4K  i wykorzystanie HDR ?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...