Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
47 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Dziwię się bardzo, że ktoś wystawia taki dekoder na Allegro czy gdziekolwiek indziej. Urządzenie jest użyczane na czas umowy i jeśli klient go nie odda po 24 miesiącach (o ile nie przedłuży umowy), to zapewne zapłaci karę i to znacznie przewyższającą kwotę, za jaką go komuś odsprzedał.

 

Przecież box SAGEM był/jest sprzedawany także na własność bez Abonamentu -> https://www.play.pl/telefony/sagem/sagem-tv-box-diw362-uz/

Takiego można śmiało odsprzedać. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy obowiązuje ta oferta? Sprawdzałam to kilka miesięcy temu do artykułu/porównania o streaming boxach i wydaje mi się, że nie było jeszcze wtedy możliwości kupna.

No ale fakt - osoby, które to kupiły na własność mogą bez problemu odsprzedać, choć kokosów nie zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

 

Przecież box SAGEM był/jest sprzedawany także na własność bez Abonamentu -> https://www.play.pl/telefony/sagem/sagem-tv-box-diw362-uz/

Takiego można śmiało odsprzedać. 

Najlepiej to jakby dali możliwość kupna po końcu umowy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w piątek będę mógł sprawdzić.

Jeśli chodzi o nowo dodane kanały,  można oglądać programy  z dnia poprzedniego?

Czy jednak licencja nie pozwala?

Jakośc jest znośna? Pewnie daleko o tego co mam w UPC start.. 

Jeśli chodzi o soft w związku z aktualizacją coś istotnego się zmieniło?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
20 minut temu, piter7790 napisał:

Ciekawe jaka będzie cena nowego modelu jeśli chodzi o wykup na własność ?

Wg cennika taka sama, czyli 399 zł.

24 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Od kiedy obowiązuje ta oferta? Sprawdzałam to kilka miesięcy temu do artykułu/porównania o streaming boxach i wydaje mi się, że nie było jeszcze wtedy możliwości kupna.

No ale fakt - osoby, które to kupiły na własność mogą bez problemu odsprzedać, choć kokosów nie zarobią.

A tego to nie wiem od kiedy, ofertę znalazłem kilka tygodni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starej wersji umowy dawali użyczenie dekodera na 8 czy 9mies za 0zł reszta umowa +20zł doliczali do rachunku tel i do wykupionych pakietów jak wygląda teraz w nowej formie ofercie czy nadal sobie doliczają po jakimś czasie za użyczenie 20zł? tym się nie chwalą tak jak to było w starych umowach testuj 6mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apkę możesz komuś przy okazji udostępnić.

Przypuszczam,  że to jest główny powód.

Poza tym chyba nie ma operatora , który bez umowy z dekoderem udostępnia np kanały tvp, tvn przez apkę.

Tak to w VOD TVP już dawno powinny zawitać kanały tvp1 i tvp2.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze z użytkowania dekodera?

Chyba , nie ale może są oferty np dla abonentów Play  gdzie dostęp do aplikacji jest za free .

Wtedy to ma sens.

* Dobra,  VOD i te sprawy może ktoś się skusi a dostęp do tego  tylko przez dekoder.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zastanawia , dlaczego nie mozna wybrac innych trybów obrazu  niż tryb obrazu aplikacja HDR...?(telewizor Sony.)

Niby szczegół, bo obraz jest dobry tylko poza dostępem HDR przez aplikacje nic to nie wnosi.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kingofsouth napisał:

Bylem na zakupach, podszedłem do punktu , zapytałem czy można wymienić. Usłyszałem, że można. Pojechałem do domu po dekoder spakowałem, wrocilem oddałem stary , dostałem nowy i taka to moja historia ;)

A jak też wydajnością dekodera czy lepiej chodzi niż stary box, też myślę czy nie wymienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...