Jump to content

Recommended Posts

Play podał już parę danych na temat parametrów nowego TV Boxa, wśród których najważniejsze to:

- 2x większy dysk (16GB zamiast 8GB)

- Dodatkowy port USB 3.0

- Nowszy System Android TV 9.0 (swoja drogą: starszy box dostanie aktualizacje do ATV 9.0 i pewnie Player już nie będzie dostępny na tych boxach)

- Wsparcie dla DVB-T2

- Mocniejszy procesor

https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/554913/play-now-tv-box-z-nowa-atrakcyjna-oferta-oraz-ulepszonym-dekoderem

8 godzin temu, Adam d napisał:

- Nowszy System Android TV 9.0 (swoja drogą: starszy box dostanie aktualizacje do ATV 9.0 i pewnie Player już nie będzie dostępny na tych boxach)

Nie rozumiem dlaczego Player miałby nie działać na Android TV 9.0? Na mi box z ATV9 normalnie działa.

Udało mi się dowiedzieć kilka dodatkowych informacji oprócz tego, co jest zawarte w komunikacie:

https://satkurier.pl/news/194633/nowy-tv-box-w-ofercie-play-now-tv.html

Pamięć RAM bez zmian - 2 GB. Sprawdziło się 18400 DMIPS, o których pisałam w poprzednim newsie. Dodatkowo jest też złącze S/PDIF dla cyfrowego audio.

• Thanks 1

Dziwię się bardzo, że ktoś wystawia taki dekoder na Allegro czy gdziekolwiek indziej. Urządzenie jest użyczane na czas umowy i jeśli klient go nie odda po 24 miesiącach (o ile nie przedłuży umowy), to zapewne zapłaci karę i to znacznie przewyższającą kwotę, za jaką go komuś odsprzedał.

• Upvote 2
47 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Dziwię się bardzo, że ktoś wystawia taki dekoder na Allegro czy gdziekolwiek indziej. Urządzenie jest użyczane na czas umowy i jeśli klient go nie odda po 24 miesiącach (o ile nie przedłuży umowy), to zapewne zapłaci karę i to znacznie przewyższającą kwotę, za jaką go komuś odsprzedał.

Przecież box SAGEM był/jest sprzedawany także na własność bez Abonamentu -> https://www.play.pl/telefony/sagem/sagem-tv-box-diw362-uz/

Takiego można śmiało odsprzedać. 

Edited by Krzysiek11:)
  • Upvote 1

Od kiedy obowiązuje ta oferta? Sprawdzałam to kilka miesięcy temu do artykułu/porównania o streaming boxach i wydaje mi się, że nie było jeszcze wtedy możliwości kupna.

No ale fakt - osoby, które to kupiły na własność mogą bez problemu odsprzedać, choć kokosów nie zarobią.

20 minut temu, piter7790 napisał:

Ciekawe jaka będzie cena nowego modelu jeśli chodzi o wykup na własność ?

Wg cennika taka sama, czyli 399 zł.

24 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Od kiedy obowiązuje ta oferta? Sprawdzałam to kilka miesięcy temu do artykułu/porównania o streaming boxach i wydaje mi się, że nie było jeszcze wtedy możliwości kupna.

No ale fakt - osoby, które to kupiły na własność mogą bez problemu odsprzedać, choć kokosów nie zarobią.

A tego to nie wiem od kiedy, ofertę znalazłem kilka tygodni temu.

W starej wersji umowy dawali użyczenie dekodera na 8 czy 9mies za 0zł reszta umowa +20zł doliczali do rachunku tel i do wykupionych pakietów jak wygląda teraz w nowej formie ofercie czy nadal sobie doliczają po jakimś czasie za użyczenie 20zł? tym się nie chwalą tak jak to było w starych umowach testuj 6mies.

20 godzin temu, mateusz14422 napisał:

Czy w aplikacji na urządzenia mobilne też są kanały TVP,  Polsat oraz TVN?

Nie, tylko na Play Now BOX TV.

Nie ma ich również na Mi BOX S.

No własnie czym to jest spowodowane ze duża cześć kanałów mamy na boxie a nie też na apce? 
Zapewne tym , że operator woli , byśmy wzięli dekoder , by mieć pelna ofertę ;)
Takie dodatkowe pieniądze z tego uzyskuje.