Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=3689]Krzysiek11:)[/mention], używam jedynie aplikacji takich jakich nie mam na Samsung Smart TV:

  • Play Now
  • Horizon TV
  • MyCanal
  • Tidal ( działa na nim plan Master/Hifi)
To się u mnie sprawdza , nie doświadczyłem problemów z wydajnością sprzętu.  

 

Hm... U mnie menu przycina, nawet przewijanie listy kanałów TV nie działa płynnie. Ja nie odważyłem się zainstalować żadnej innej aplikacji z obawy o całkowite przeciążenie nakładki od Play. Jak się już odpali kanał TV, to jest ok, ale nakładka Play Now to jest u mnie przeciwieństwo wydajności. Jak to możliwe, że mamy zupełnie inne odczucia z tym związane? 

 

Zostaje u mnie tylko ze względu na Eleven Sports 4K, który od czasu do czasu dostarcza treści super HD :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, all999 napisał:

Hm... U mnie menu przycina, nawet przewijanie listy kanałów TV nie działa płynnie. Ja nie odważyłem się zainstalować żadnej innej aplikacji z obawy o całkowite przeciążenie nakładki od Play. Jak się już odpali kanał TV, to jest ok, ale nakładka Play Now to jest u mnie przeciwieństwo wydajności. Jak to możliwe, że mamy zupełnie inne odczucia z tym związane? 

 

Zostaje u mnie tylko ze względu na Eleven Sports 4K, który od czasu do czasu dostarcza treści super HD :)

 

 

U mnie podobnie urządzenie działa dobrze nic nie zauważyłem żeby przycinało się. Ja u siebie też zostawiłem tego boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem umowę w punkcie Play. Aplikacje działają płynnie, problem mam taki, że nie mogę się zalogować, pewnie usługa jest jeszcze nie aktywna. Kupowałem rano, na infolinii powiedzieli mi, że trzeba czekać, nawet 72 godziny.
U mnie zadziałało po kilku godzinach, nawet się w końcu nie logowałem.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się zalogować od południa i nic. Po różnych opiniach myślałem, że będzie mulić, a tu niespodzianka, wszystko działa płynnie i szybko.

U mnie muli system, ale samo odtwarzanie oferty Play Now działa dobrze. Pewnie dużo zależy od punktu odniesienia, na co dzień korzystam z Nvidia Shield Pro i tv od LG na WebOS. I jest duża różnica w płynności i responsywności systemu, a właściwie nakładki od Play.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...