Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
9 godzin temu, kingofsouth napisał:

@Krzysiek11:) , nie tnie , działa bardzo dobrze.

Jeszcze dekoder do MyCanal i będzie komplet ;) 

Aż dziwne. W każdym teście wspominali o zwiechach.

Zobaczymy, jak dorzucisz kilka swoich aplikacji. Wtedy daj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

 

Zobaczymy, jak dorzucisz kilka swoich aplikacji. Wtedy daj znać ;)

Tidal , Netflix , Horizon TV, YoTube juz używam.

Został Amazon i coś tam jeszcze pewnie dorzucę. Nie będę tam więcej pchał bo mam Smart TV i do niego podlaczony Play Now Box TV. Zależy mi na tych aplikacjach co brakuje na Tizenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

Eleven Sports 1 4K w Play Now jest z dołączonym HDR.

Tyle , że tu nie dostajemy HLG emoji3.png

 

 

Jeszcze Cię pomęczę. Co to znaczy, że Eleven Sports jest z dołączonym HDR? Czy to znaczy, że kanał jest nadawany z narzuconym HDR? Mimo, że treści nie są tak produkowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj program z rożnych godzin i HDR się załączył. Byl to min mecz Bundesligi.

Przez weekend popatrzę się jak to wygląda , ale wydaje mi się , ze na wszystkich materiałach jest HDR. Co by się nie oglądało.

Ważne , ze nie jest to HLG (to coś jak na PS4 PRO) wygląda. Można zmieniać i się bawić ustawieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lukimann napisał:

?To już byłby 3 dekoder podpięty do telewizora.

@kingofsouth wejść HDMI  Ci niedługo zabraknie ?.

22 godziny temu, śmiechu warte napisał:

Nie ma gwałtownych skoków jakości jak w tym badziewiu od Polsatu?

Tutaj ustawia profil jakościowy ręcznie, nie auto jak w IPTV Polsat czy OTT Polsat czy STV Netia. Więc będzie trzymać profil, nawet gdyby miał to być pokaz slajdów.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tylko dycha, jednak czytając wypowiedzi na forum Playa, że box tak się muli i zacina, aż ludzie rezygnują z tej usługi. A jak to u Ciebie wygląda? Pytam, bo rodzice mają CP i zastanawiają się nad rezygnacją na rzecz tego cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:) , ja mało go używam. Jest to dodatkowy sprzęt więc odpalam go na kilka godzin jak coś na Eleven Sports 1 4K chcę obejrzeć.

Wiadomo , że główny sprzęt to Ultrabox 4K z PC+.  Tutaj bardziej się sprawdzi opinia osoby co użytkuje go więcej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...