Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jenekaPowiem szczerze że i mi by to odpowiadało. Gdyby kiedyś zrobili Prepaid to od razu kupuję, bo to trochę więcej niż TV bo to android. Jednak tydzień temu wziąłem Jamboxa HD i jak na razie się wstrzymam. Być może kiedyś do drugiego pokoju tego boxa wezmę.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już test sprzętu: https://antyweb.pl/play-now-tv-dla-kogo-nowa-usluga-play/


Podobno bardzo szybko przełącza programy, kanały HD są w 1080p, można instalować dowolne aplikacje ze sklepu Google.

Pilot ma przyciski szybkiego dostępu do HBO GO, Netflixa i pusty przycisk, który miał kierować do... Showmaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest CNN? W pakiecie Mini w Play Now dodawanym do abonamentu w Play kiedyś był, teraz go nie ma. Czy w boxie jest?

 

Czy jest możliwość zmiany ścieżki audio na kanałach gdzie jest dostępna wersja oryginalna (FOX, BBC First, AMC, TNT HD)? Na jakich kanałach można włączyć napisy? Chodzi mi o przekaz live streaming.

 

Czy z DVB-T można oglądać Trwam i kanały z MUXów lokalnych, czy tylko te wymienione na stronie? Czy da radę oglądać MUXy zagraniczne (Niemcy, Czechy, Słowacja), tam, gdzie można je odbierać? Czy obsługuje DVB-T2 (czy da radę odebrać MUXy z Czech w DVB-T2 w terenach przygranicznych)? 

 

 

Czy można instalować dowolną aplikację video z Google Play? Czy da radę korzystać z Prime Video i z MUBI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał:

Czy jest CNN? W pakiecie Mini w Play Now dodawanym do abonamentu w Play kiedyś był, teraz go nie ma. Czy w boxie jest?

 

Czy jest możliwość zmiany ścieżki audio na kanałach gdzie jest dostępna wersja oryginalna (FOX, BBC First, AMC, TNT HD)? Na jakich kanałach można włączyć napisy? Chodzi mi o przekaz live streaming.

 

Czy z DVB-T można oglądać Trwam i kanały z MUXów lokalnych, czy tylko te wymienione na stronie? Czy da radę oglądać MUXy zagraniczne (Niemcy, Czechy, Słowacja), tam, gdzie można je odbierać? Czy obsługuje DVB-T2 (czy da radę odebrać MUXy z Czech w DVB-T2 w terenach przygranicznych)? 

 

 

Czy można instalować dowolną aplikację video z Google Play? Czy da radę korzystać z Prime Video i z MUBI?

Biorąc box-a dostajesz w cenie pakiet podstawowy co do wyboru audio na kanałach tutaj masz układ kanałów w dekoderze:

Lista

Co do DVB-T oraz DVB-C będzie testowane to jutro.

A co do aplikacji to praktycznie możesz instalować każdą.

3 godziny temu, lukimann napisał:

Jak oceniasz jakość streamingu, 1080p daje radę, płynność obrazu ?

Źle nie jest mogło być gorzej na pewno tragedii nie ma.

Tuner potrafi złapać zadyszkę ale to jeszcze raczej niedopracowany produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku po kilkunastu minutach musiałem wyłączyć box z zasilania bo zgubił sieć LAN po kablu.

Z czasem zauważyłem że box jednak nie ma już tych zawieszeń co były na początku.

Po jakości obrazu widać że dostosowuje się do jakości łącza.

Czułość głowicy DVB-T w normie, choć na liście kanałów jest nieco bałagan a nie da się posortowac DVB-T.

Jak na markę Sagemcom to jest bardzo dobrze :-)

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty dużej nie ma bo Lumie kupiłem od kolegi za 20 zł. Stan idealny, można by rzec igła. Spróbuję jutro odpalić Play Now prosto z przeglądarki Edge z telefonu. TV online z Jamboxa HD poszlo, to może i to się uda.

 

A wracając do tematu Play Now Tv Box, to przed chwilą znalazłem film na youtubie z kanału Playa.

 

 

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętowo jest niestety bardzo słabo. 2 rdzenie, 32 bit, ARMv7 to była tragedia 5 lat temu. Z 1,5GB realnie wolnych zostaje ~400MB. Efektem są częste przycięcia i zamyślania przy przeglądaniu menu/aplikacji. Sterowanie głosem przy tej wydajności jest praktycznie bezużyteczne, a i klawiatura ukazuje się z dużym opóźnieniem. Platforma zdecydowanie dla cierpliwych i wyrozumiałych użytkowników.

 

Szkoda bo połączenie Android TV z tunerem DVB-T/C w jednym pudełku to niezbyt popularny zestaw. Można to jednak było zrobić zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...