Skocz do zawartości

Którą ofertę wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

spotkalem sie tu z opiniami, ze TNK HD jest lepsze niz nowe nc plus na karte
dlaczego tak twierdzicie\? przeciez poza roznica ze jesli laduje sie na miesiac to w starej ofercie jest 19.90 a w nowej 24,90, ale za to w nowej zeby miec na przyklad planete plus domo kuchnia itd ladujecie tylko za 24,90, a w starej tzreba wlaczyc dwa pakiety premium co daje 60 zl na miesiac

mam stara tnk na karte i zastanawiam sie czy ja ladowac czy kupic sobie nowy zestaw z nc plus na karte

w obu ofertach bezplatny okres po poladowaniu to 1 miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz, obecnie według strony TNK HD okres bezpłatny to również tylko 1 miesiąc... niestety... To powoduje, że ta oferta już nie jest taka ekscytująca.

W tej chwili to nawet nc+ na kartę wypada lepiej, bo opłaceniu mamy 2x Eurosporty, kanały tematyczne nc+ które są jednymi z lepszych kanałów (niestety bez Mini Mini). Oczywiście jak kto woli. W TNK HD możemy znowu więcej pakietów opłacić z większą liczbą kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie TNK hd w jednym miejscu pisze ze 12 mies, a w drugim ze 1 miesiac..... z tego wniosek ze zmienili, i tylko zapomnieli w jednym miejscu wykasowac

 

poniewaz bardzo cenie sobie kanaly tematyczne dawnej cyfry (doskonale planete plus) mimo zdecydowanie lepiej wychodzi nc na karte gdzie mam je za 24,90

 

w tnk hd za nastepne 19,90 jest 8 kanalow ktore mi sa niepotrzebne i dopiero za nastepne 19,90 mam kanaly tematyczne wiec wychodzi prawie 60 zl\

 

dla kazdego cos milego, z kolei jak mowicie, za te 60 zl mozna miec wiecej kanalow, wciaz nie wpadajac w znienawidzony ABONAMENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] poniewaz bardzo cenie sobie kanaly tematyczne dawnej cyfry (doskonale planete plus) mimo zdecydowanie lepiej wychodzi nc na karte gdzie mam je za 24,90 [...]

W Smart HD+ masz te kanały tematyczne za 20 zł (lub mniej przy opłacie za kilka miesięcy z góry). Promocja do 1 maja 2017 - http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@otsenre to sobie spójrze na główna stronę http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd i w pakiecie Domowym HD są zaznaczone gwiazdką kanały i zaraz pod tym pakietem jest napisane, że kanały są ważne przez okres 1 miesiąca po wygaśnięciu płatnych pakietów.

 

Jeśli chodzi o nc+ na kartę to już po doładowaniu na 3 miesiące, cena za miesiąc wynosi tylko 19,90 zł. To jest opłacalne, ale Pakiet Bez Opłat to teraz szkoda mówić. Mogli na chociaż okres 3 miesięcy po wygaśnięciu oferty przedpłaconej dać ten pakiet, nic ich to nie kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym nc+ na kartę za 19.90 z tymi Eurosportami jest możliwość płatnością drukiem przelewu ? I czy jest możliwość sprawdzenia długości doładowania i itd. ? Bo jak jestem pod tym linkiem: http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy i chcę wybrać dowolną opcję to w przypadku pierwszych dwóch zostaję przekierowany na stronę tnkhd a dwa ostatnie nie działają... Ktoś wyjaśni o co chodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważność doładowania i numer konta sprawdza się na stronie TNK HD - to na pewno działa, bo sprawdzałem ostatnio. Jest tylko taki myk, że pokazuje tam tylko ważność pakietu bez opłat (pakiet Domowy oznaczony jako nieaktywny). Trzeba od ważności pakietu bez opłat odjąć 31 dni i będzie to data ważności pakietu Domowego. Mając nr konta do doładowań oczywiście można to zrobić drukiem przelewu (choć będzie to trwało kilka dni). Polecam doładowania w sklepie Hollex, gdzie karta jest zasilana po kilkunastu minutach i nie ma za to żadnej dodatkowej prowizji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, trochę odgrzeje temat bo mam identyczną sytuacje, skorzystałem z rad ale sprawy się skomplikowały.

 

W listopadzie po wygaśnięciu TNK SD kupiłem dziadkowi NC+ na kartę z pakietem domowy+ hd w rtv agd.

http://www.euro.com.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/nc-usluga-mix-130-kanalow-1-m-c-na-start-dekoder-hd-5800sxr.bhtml

 

Wszystko cacy przez pierwszy miesiąc, najpierw full nc+, potem sporo kanałów niestety bez opcji układania ale dziadek jakoś ogarnął, problem w tym że po dwóch miesiącach dekoder zaczął świrować. Dziadek ma Diseqc HB + ASTRA. Na TNK SD (Technisat) wszystko było bardzo prymitywnie intuicyjnie i bez kłopotów. Ten Nbox 5800SX nawet mi sprawił problem żeby to początkowo ustawić. Obecnie tuner przy każdym wyłączeniu prądu (miejscowość w górach wiec zdarza się to co 5-10 dni) zmienia ustawienia anten, trzeba wyłączać tę drugą, aktualizuje listy i wyrzuca jakieś komunikaty, których dziadek nie rozumie, w efekcie nie ma telewizji w ogóle...

Dziadek nie umie tego ustawić, ja mieszkam 100km dalej bywam raz na 2-3 tyg. Decyzja taka że ten 5800SX idzie precz (dekoder sprawny, ale nie dla osoby która nie potrafi wykorzystać połowy jego funkcji)

 

PYTANIE:

 

Co mogę zrobić, chciałbym zachować pakiet Domowy+ HD ale potrzebuje dekodera który nie będzie stwarzał absolutnie problemów z konfiguracją, a przynajmniej niech działa cokolwiek nim ja zdołam się pojawić) Technisat SD rozrzucał listy gubił kanały ale działał, a 5800SX nie daje szans.

- Jaki tuner, lub jakie rozwiązanie wybrać do tej karty ? ( ewentualnie nowy TV ze slotem CI ? bo dziadek ma stary TV bez HD więc szukam i tego)

- Czy tuner Box ITI 5800SX można sprzedać bez tej karty którą ewentualnie chciałbym zatrzymać? czy jest sparowany z kartą i bez niej jest bezużyteczny ? Oddam go za półdarmo jeśli znajdę wyjście.

- Jeśli nboxa muszę odsprzedać z kartą i znaleźć inną prostą usługę Tuner+Karta to co mogłoby to być?:

    KLUCZOWE: Tuner równie prymitywny jak ten Technisat SD, lub możliwie najprostszy,a oferta musi mieć TVP Sport, Eurosport, opcjonalnie Nsport+ lub Eurosport2

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest parowana z tunerem, więc mała szansa, że ją zatrzymasz. Chyba, że tuner jest z serii BSLA (mała szansa), to wtedy można myśleć.

 

TVP Sport i nSport są w ofercie SmartHD+ - tu możesz kupić samą kartę i dowolny dekoder z czytnikiem uniwersalnym lub Conax i będzie działać. Eurosportu nie ma i nie lliczyłbym, że będzie.

 

W N na kartę (lub TNK HD, ale marne szanse, że kupisz) masz dodatkowo Eurosport 1 w najtańszym pakiecie za 19,90 i Eurposport 2 w pakiecie za 59,70 miesięcznie. Tu tuner jest parownay, jest kilka typów (ja używałem ITI-2850 i nie było kłopotów), albo karta z modułem (też para) do TV albo dekodera ze slotem CI.

 

Inna opcja - znaleźć na portalu aukcyjnym kartę i dekodera BSKA/BSLA z pakietem Domowy HD+ i dekoder z Linuxem. Tu niestety jest dość stroma krzywa uczenia się i też cena, ale powinno działać. Podobno te karty też chodzą z Cryptoboxami, ale tu musieliby się wypowiedzieć ich użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę co masz z dekodera ADB5800SX możesz używac w każdym dekoderze z czytnikiem Conax - uniwersalnym np Ferguson Ariva - Opticum - Cryptobox. Będą działac z tej karty te kanały co są w ofercie Smart HD.

 

Inna opcja to kupno Cryptoboxa albo czegos na Linux - E2 i karty z dekodera BSKA/BSLA z oferty TNK HD/N na kartę - tu masz 3 pakiety na doładowanie.

Możesz też kupic kartę po ofercie Swiat HD i doładowywac Domowy HD+.

 

Albo dekoder z uniwersalnym czytnikiem Conax i karta Smart HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej też nie.
 
Ta: nc+ Usługa MIX (112 kanałów, 1 m-c na start) - dekoder HD 5800S albo ta: nc+ Usługa MIX (112 kanałów, 1 m-c na start) - dekoder HD 5800SXR. Były jeszcze moduły w tej ofercie, w tej chwili do wyhaczenia w zasadzie w pojedyńczych sklepach specjalistycznych.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweed77 nie,nie mam własnych dekoder. Teraz właśnie się zastanawiam nad ,,telewizja bez umowy" tylko żeby było na niej eurosporty ale widać że ciężko będzie to dostać.

 

tomkep nie chciałbym wiązać się  nimi w umowe.

Edytowane przez andrzejgopr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Odkopię lekko temat. Laik ze mnie co do telewizji (mam jeszcze telewizję i internet z Multimedii) ale że abonament w końcu się kończy to chcę wybrać coś innego (też dlatego, że będą zmiany w pewnej ustawie).

 

Rozumiem że tylko nc+ jest jedyną firmą, która ma w ofercie tv na kartę? Również nie rozumiem tego rozkładu kanałów: w dwóch linkach inna liczba kanałów (a interesuje mnie jak największy wybór)

http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte-start

http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte-domowy-hd-plus

 

Dla mnie to czarna magia- udać się może osobiście do przedstawiciela nc+? Czy nakierujecie wstępnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w pewnej ustawie mogą spowodować, że NC+ wyłączy sygnał i każe sie zarejestrować i albo udokumentować rejestrację odbiornika, albo każe się zarejestrować/zgłosi (podkabluje) Cię na pocztę.

 

Te dwa linki, to dwie różne oferty, aktualnie sprzedawana jest ta pierwsza, gdzie-niegdzie są jeszcze dostępne resztki tej drugiej. Którą wybrać - zależy od Ciebie i tego, co chcesz oglądać.

 

Możesz jeszcze czasem wyhaczyć końcówki N na kartę, tam są trzy pakiety i efektywnie można mieć prawie to co w pakiecie Ekstra w NC+ w abonamencie. Tu masz mniej więcej rozpiskę kanałów: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...